Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 19.martam. Vai draugi vēl atceras, kā izskaties?0

Dienas noskaņa

Darba nedēļas sākums, protams, nav piemērotākais brīdis vētrainai ballītei, bet jaukas vakariņas mājās vai omulīgā kafejnīcā draugu lokā ir tieši tas, kas vajadzīgs!

Auns

Aunam vērts nopietni apsvērt, vai nevajadzētu atjaunot kādas senas pazīšanās, citādi reiz labie draugi pavisam aizmirsīs, kā tu izskaties. Un tu vari zaudēt izdevīgas darījumu iespējas.

Vērsis

Šodien tavas ģeniālās idejas apkārtējos neizraisīs tikpat lielu sajūsmu kā parasti. Iespējams, esi izvēlējies nepareizu auditoriju vai laiku? Pamēģini šo pašu domu izklāstīt vēlāk un citos apstākļos.

Dvīņi

Šodien vairāk jārūpējas par kāda cita interesēm, savas vēlmes nedaudz atliekot malā. Tās nekur nepazudīs, bet tuvam cilvēkam tava palīdzība ir patiesi nepieciešama.

Vēzis

Šodien tev gribēsies veikt kādas pārmaiņas. Turklāt ātri. Šāda noskaņojuma iznākums var būt pārbīdītas mēbeles, jauna frizūra vai stingra apņemšanās braukt dzīvot uz Āfriku, lai palīdzētu badacietējiem.

Lauva

Šodien nerunā neko tādu, par ko neesi pilnīgi pārliecināts. Un nekādā gadījumā neslēdz derības!

Jaunava

Šodien vērts ieklausīties draugu, paziņu un pat nepazīstamu cilvēku viedoklī. Bet centies, lai viņu balsis neskanētu skaļāk par tavām paša domām.

Svari

Lai kurp tu nedotos, no sevis vienalga neaizbēgsi. Pienācis laiks apsēsties un bez steigas, ar vēsu prātu apsvērt kādu sasāpējušu problēmu. Tas var būt tik nogurdinoši, ka pēc tam būs vajadzīgas pāris stundas miega.

Skorpions

Šodien tev var traucēt emocijas. Nāksies krietni papūlēties, lai nomierinātos un atgūtu spēju adekvāti paskatīties uz notiekošo, lai izdarītu gudrus secinājumus.

Strēlnieks

Esi pacietīgs, tuvākajā laikā daudz kas tevi kaitinās un sadusmos. Tomēr ar laiku viss nokārtosies vēl labāk, nekā biji cerējis.

Mežāzis

Šodien tev nebūs nepieciešams pieskaņoties kāda cita interesēm. Rīkojies tā, kā uzskati par vajadzīgu, un tas būs labākais risinājmums visiem iesaistītajiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien dosies ceļojumā – reālā vai varbūt savā iztēlē, kas tev būs svarīgāks nekā pats galamērķis. Esi uzmanīgs pret saviem ceļabiedriem!

Zivis

Šodien ir ļoti nepiemērota diena privātam biznesam, tāpēc, ja tieši tas tev jādara, mēģini atlikt visus svarīgākos lēmumus uz citu dienu.

LA.lv