Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 19.novembrim. Pirms kritizē, paskaties uz sevi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šajā dienā ir dzimšanas diena
Nevajadzētu skaļi teikt visu, ko domā, īpaši piesardzīgam jābūt ar apkārtējo kritizēšanu. Ir iespējams, ka cilvēki, kurus šodien aizvainosiet, var kļūt par nesamierināmiem ienaidniekiem. Tāpat vērts atturēties no lieliem pirkumiem.

Auns
Auna zīmes pārstāvji šodien piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību kā magnēts un būs pilnīgi apmierināti ar saviem panākumiem. Tiesa, veiksme personīgās dzīves frontē var nesakrist ar panākumiem darbā – kamēr flirtēsiet, daudzsološu projektu priekšniecība atdos kādam citam.

Vērsis
24. novembrī Vēršiem vajadzētu izvairīties no ilgstošas uzturēšanās nelabvēlīgos laikapstākļos – tas radīs pārlieku lielu slodzi imūnsistēmai, un jūs varat saslimt. Tāpat būtu jāierobežo komunikācija ar pretējo dzimumu: jums apkārt šodien būs ļaudis ar zemu morāli, necentieties ar viņiem satuvināties.

Dvīņi
Dvīņiem šodien jāizvairās no nevajadzīgiem izdevumiem. Iespējams, vakarpusē, nejauši iegriežoties veikalā, pamanīsiet kādu lietu, ko vienmēr esat kārojis. Nāksies atzīt, ka šobrīd jums nav naudas tās iegādei, taču darīsiet pareizi, ja tūlīt sāksiet to krāt.

Vēzis
Šodien Vēžiem jārēķinās ar lielas neveiksmes iespēju personīgajā dzīvē. Jūs interesēsieties par kādu pretējā dzimuma pārstāvi, taču saņemsiet neslēptu noraidījumu, arī apkārtceļi nelīdzēs. Laimīgā kārtā kāds gaida netālu, lai noslaucītu jūsu asaras.

Lauva
24. novembrī Lauvas pamanīsies visai saspringtā grafikā iedabūt arī mirklīti atpūtai. Strādājat pie ļoti darbietilpīga projekta, tādēļ, lai neizsmeltu spēkus, jums vajadzētu atvēlēt sev kādu brīdi draudzīgai komunikācijai ar kolēģiem, tad līdz vakaram lielums būs paveikts.

Jaunava
Šodien Jaunavām pavērsies jauni karjeras horizonti, galvenokārt par to varēsiet pateikties kādam cilvēkam, kurš jau ilgstoši pieskatījis jūs ar labvēlīgu uzmanību. Piesargieties no ļaunvēļiem kolēģu vidu: kādam skaudīs jūsu panākumi, un viņi var sākt baumot jums aiz muguras!

Svari
Šodien Svari kļūs par upuri svešā drāmā – cenšoties kādu nomierināt, varat pār savu galvu saņemt abu pušu dusmas. Galu galā tieši jūs jutīsieties strīda nomākts un iztukšots, bet garīgu atsapidu varat gūt no kāda jaunāka ģimenes locekļa.

Skorpions
Šodien nevajadzētu plānot krasas pārmaiņas ģimenes dzīvē, jo tām var būt gluži negaidīti rezultāti. Ir ļoti iespējams, ka jūsu partneris/-e pat vislabāk domātās idejas uztvers ar aizvainojumu.

Strēlnieks
Strēlnieki šodien var veiksmīgi atteikties no seniem ieradumiem, ja nolems, ka pienācis brīdis pārmaiņām. Iespējams, jūs pat varat sev par pārsteigumu atklāt, ka esat izaudzis no kādas draugu grupas.

Mežāzis
Mežāži 24. novembrī var atklāt, ka jūtas neparasti sentimentāli un viegli ievainojami. Būsiet gatavi apraudāties, izdzirdot neiejūtīgu kolēģa komentāru vai nejauši izskanējušu kritiku par savu izskatu. Šodien apvainosieties uz katru un ikvienu, un būsiet gatavs jebkurā brīdī noslēpties savā iekšējā pasaulē.

Ūdensvīrs
Šajā dienā Ūdensvīri ieviesīs kārtību savā personīgajā telpā, bez sentimenta atbrīvojoties no nevajadzīgām mantām un drēbēm. Vēlāk, aplūkojot pustukšos plauktus, gan varat nolemt, ka ir pienācis īstais brīdis doties uz veikalu…

Zivis
Šodien Zivis uztrauks viņu uzskats un veselības stāvoklis. Ja laikus pamanīsiet, ka nesenā pastaiga drēgnā mežā jums atnesusi saaukstēšanos, vai arī ilgā sapulce nevēdinātās telpās – kādas infekcijas slimības pazīmes, sāciet ārstniecības kursu nekavējoties un izvēlieties iedarbīgus līdzekļus!

Saistītie raksti
LA.lv