Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 19.septembrim. Zaudē vai vinnē – gūsti prieku! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Lai arī kādas uzvaras vai izgāšanās tu piedzīvosi turpmākā gada laikā, viena lieta ir skaidra: tu izbaudīsi ikkatru mirkli. Viss slēpjas skatījumā uz dzīvi, spējā katru izaicinājumu uzņemt ar prieku. Tev nav svarīgi zaudēt vai vinnēt – tu esi apņēmies sagādāt prieku sev un citiem. Citi sekos tavam piemēram.

Auns

Ar izvēlēm, kuras pieņemsi sakarā ar attiecībām, būs jāsadzīvo mēnešiem, varbūt pat gadiem ilgi, tāpēc rūpīgi apdomājies pirms veic savu gājienu. Atceries: lai arī tu esi stiprs un izturīgs, dažreiz tomēr ir nepieciešams plecs, uz kura izraudāties.

Vērsis

Turpmākās nedēļas zvaigžņu vēstījums ir tāds, ka tev jāiemācās būt pateicīgam par to, kas tev ir. Kaut kas, ko vienmēr esi uztvēris kā pašsaprotamu, zaudēs savu pamatu, un tas tev liks saprast, cik ļoti tev ir paveicies.

Dvīņi

Tu esi uz kursa, lai paveiktu kaut ko apbrīnojumu, pat vēl vairāk, ja tev ir skaidra ideja par mērķi, uz kuru dodies. Turpmākajās pāris dienās būs tāds aktivitāšu daudzums, kas dos rezultātus, kuri parasti prasītu mēnešus.

Vēzis

Bez šaubām tev ir pamatots iemesls, kāpēc tu jūti vajadzību doties uzbrukumā, bet pārliecinies, ka turpmākajās pāris dienās izvēlies pareizās cīņas. Kā arī pacenties neaizkaitināt cilvēkus, ar kuriem palikt labās attiecībās ir tavās interesēs.

Lauva

Tev var nākties saņemt pamatīgu belzienu, tieši pirms sasniegsi savu galamērķi, bet šonedēļ planētas tevi apveltīs ar gana lielu enerģiju, lai tu tiktu ar to galā. Izmanto to gudri un jau drīz spersi milzīgus soļus pretī panākumiem.

Jaunava

Tev ir jākoncentrē sava dzīve jaunā virzienā, tādā, kurš vairāk saskan ar tavām dabiskajām tieksmēm un talantiem. Padari to par savu šīs nedēļas uzdevumu un, kad jūti, ka ir pienācis īstais laiks, veic patiešām izšķirošu gājienu.

Svari

Tev nevar neizdoties. Nē, patiešām. Venērai, tavam valdniekam, apvienojot spēkus ar Sauli tieši tavā zīmē – šīs nedēļas kosmiskās aktivitātes ir tavā pusē, tāpēc noskaidro, kas ir tavs augstākais mērķis un dodies pēc tā. Tu vienkārši nevirzīsies pretī progresam – tu lidosi!

Skorpions

Turpmākajās pāris dienās tev var nākties cīnīties ar vilšanos, ne tāpēc, ka ir kaut kas, par ko tā justies, bet gan tāpēc, ka zvaigžņu ietekme liks tev baidīties no ļaunākā. Neuztraucies, tas nenotiks. Nelāgas nojautas centies ierobežot ar veselo saprātu.

Strēlnieks

Ja tev noteikta persona nerūp, nav jēgas izlikties, ka tā nav. Tev šonedēļ ir jābūt godīgam par to, ko jūti, savādāk izniekosi laiku ar cilvēkiem, par kuriem tev nav absolūti nekādas intereses. Protams, tas nenozīmē, ka jākļūst rupjam vai nepieklājīgam.

Mežāzis

Kāds, kuram tu neuzticies, sveicinās tevi pārmērīgi draudzīgā veidā, bet tu ne uz mirkli neuzķersies, ja būsi gudrs. Tu zini, ka viņi kaut ko vēlas un, lai kas tas arī būtu, tev nav ne mazākā nodoma to viņiem atdot. Ne tagad, ne jebkad.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Milzīgas pārmaiņas notiek ap tevi, un, ar vienu vai diviem maziem izņēmumiem, tās visas būs pozitīvas. To apzinoties, nebaidies izmantot izdevības un nedaudz riskēt turpmākajās dienās. Tu esi uzvarētājs, pat ja pats to neapzinies.

Zivis

Ja nedēļas sākumā jūties slikti un esi nomākts, tev vajadzētu iesaistīties kaut kāda veida labdarībā vai sociālajā darbā. Redzot citu cilvēku problēmas, tu noliksi pats savējās perspektīvā – un tu jutīsies daudz labāk, palīdzot citiem.

LA.lv