Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ko zvaigznes sola saulgriežu nedēļā? Horoskopi 19.06.17. – 25.06.17. 16

Auns

Zvaigznes sekmē ieraudzīt visu jauno un neparasto un izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un alkatības. Nedēļas sākumā nevajadzētu būt pārāk steidzīgam.

Vērsis

šonedēļ ieredzēts visai labi gandrīz jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties un izklaidēties pēc sirds patikas, gan atrast partnerus un domubiedrus lietišķām aktivitātēm. Sirdsbalsij šobrīd var uzticēties.

Dvīņi

Ieguvēji būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuriem jau sācies atvaļinājums. Vislabāk šo nedēļu veltīt mājai un ģimenei, saviem vistuvākajiem draugiem. Pārējiem tikai atliek nosvinēt svētkus pēc iespējas sev tuvu cilvēku sabiedrībā. Darbā iejūgtajiem labāk turpināt iesākto.

Vēzis

Darba dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk veiksies tiem šīs zīmes pārstāvjiem, kuri nenolaidīs rokas grūtību priekšā. Brīvdienās visas iespējas krietni nosvinēt svētkus un atrast draugus.

Lauva

Šīsnedēļas darba dienās viņam labāk būt konservatīvam, turpināt iesākto un ievērot gan rakstītos, gan nerakstītos likumus. Situācijas var mainīties strauji, taču Lauva spēs piemēroties. Svētku dienas var nest patīkamas pārmaiņas.

Jaunava

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet būt dzīves virpulī gan šīsnedēļas darba dienās, gan brīvajās dienās. Labāk veiksies tām Jaunavām, kuras domās ne tikai par savu, bet arī citu labumu.

Svari

Svari nokļuvuši pretrunās. No vienas puses, ir vēlme darīt labu un būt nesavtīgiem, no otras – izmantot iespēju un iegūt pašiem no pašreizējās situācijas pēc iespējas vairāk. Par īstajiem ieguvējiem izrādīsies tie, kuriem izdosies atrast vidusceļu…

Skorpions

Darba lietās viņš spēs iedziļināties vissīkākajās notiekošā niansēs un arī gūt no tā labumu, tomēr būtu vēlams, lai tas nenotiktu uz citu rēķina – vēlāk par to var nākties arī maksāt. Svētkos par kompāniju un jautrību sūdzēties nevajadzēs.

Strēlnieks

Labāk pieturēties pie visa vecā un jau sen zināmā, izmantojot to radoši un tad jau arī panākumi neizpaliks. Tiesa, iespējams, tie ne uzreiz tiks pamanīti un novērtēti, taču pats Strēlnieks ar paveikto varēs būt apmierināts.

Mežāzis

Veiksmīga nedēļa, ja vien viņš pieturēsies pie pastāvošajiem noteikumiem, ievēros pieņemtās normas un paražas – panākumus gūt atļaus to pārzināšana un spēja piemērot radoši. Brīvdienas var nest nozīmīgas un pozitīvas pārmaiņas personīgajā dzīvē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā. Jāizvairās domāt tikai par savu labumu.

Zivis

šonedēļ vairāk uzticas intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnojas, sevišķi mīlas lietās, tomēr galvu pavisam zaudēt nevajadzētu – ja šonedēļ gadīsies kļūdīties, sekas varētu būt visai smagas.

LA.lv