Horoskopi un mistika
Horoskopi

Rūpējies par sirdij dārgajiem! Horoskopi 3.07.2017. – 9.07.2017. 0

Foto – AFP/LETA

Auns

Daudz dažādu darbu un pienākumu, no tiem nevajadzētu atteikties, sevišķi, ja tie saistīti ar rūpēm par tiem, kas sirdij dārgi un tuvi. Problēmu risināšanu nevajadzētu atlikt uz vēlāku laiku. Pakļaušanās acumirkļa iegribām var novest neceļos.

Vērsis

Atvaļinājumā esošajiem šīs zīmes pārstāvjiem vajadzētu atslēgties no domām par darbu un izvēlēties pēc iespējas mierīgāku atpūtas veidu, darbā vēl iejūgtajiem – nesatraukties par sīkām un patiesībā nebūtiskām problēmām.

Dvīņi

Daudz jaunu ideju, bet labāk tomēr to realizāciju atlikt uz vēlāku laiku, šo nedēļu pēc iespējas veltot atpūtai – sevišķi tas attiecas uz tiem, kuri atvaļinājumā. Planētas sola veiksmi attiecībās ar pretējo dzimumu. Riskantos pasākumos neielaisties.

Vēzis

Vasara tomēr vairāk ir domāta atpūtai, tādēļ šobrīd pārāk augstus mērķus stādīt nevajadzētu, pēc iespējas šo laiku veltot atpūtai. Nevajag arī censties panākt savu par katru cenu un pēc iespējas ātrāk, kā arī jāsargās no pārāk steidzīgas rīcības.

Lauva

Daudz jaunu un oriģinālu ideju, taču ne visas tās vajadzētu tūlīt īstenot. Svarīgi gan nogaidīt, gan nepalaist garām īsto brīdi savu nodomu realizācijai. Labāk izdosies pasākumi, kuru īstenošana neprasīs rīkoties pret noteikumiem.

Jaunava

Spēja rosināt simpātijas spēcīgāka nekā parasti un tas var noderēt, gan kārtojot darba, gan personīgās dzīves jautājumus. Piemērots brīdis attiecību ar mīļoto stiprināšanai vai nepieciešamības gadījumā jaunu attiecību dibināšanai.

Svari

Svari bauda apkārtējo mīlestību un cieņu. Tas viņiem palīdz gan savu nodomu realizācijā, gan lai pavadītu laiku patīkamā sabiedrībā un baudītu vasaru. Jāsargās tomēr, lai tas nenovestu pie augstprātības un savas nozīmības pārvērtēšanas.

Skorpions

Arī viņš par ideju trūkumu žēloties nevar, taču diemžēl lielākā daļa no tām var izrādīties nepiemērotas pašreizējam laikam un vietai. Gudri darīs tie Skorpioni, kuri realizēs tieši tos plānus, kas dotajā brīdī ir visperspektīvākie.

Strēlnieks

Ja vien viņš rīkosies prātīgi un ar apdomu, nedēļas beigās ar padarīto varēs būt apmierināts. Ja arī padarīts būs ne pārāk daudz, vismaz būs labi atpūties… Lai būtu laimīgs, nāksies domāt ne tikai par savu, bet arī citu labumu.

Mežāzis

Darbā aizņemtajiem ieteicams pieturēties pie jau agrāk izstrādātā rīcības plāna, ievērot pastāvošo kārtību. Var sākt ko jaunu, taču labāk to realizēt, iztiekot bez īpašiem jaunievedumiem. Atvaļinājumā esošajiem ieteicams pievērsties mājai un ģimenei.

Ūdensvīrs

Mierīgs laiks, kurā vislabāk turpināt iesākto. Atvaļinājumā esošajiem vislabāk veiksies tad, ja tiks īstenots kāds jau agrāk šim laikam izlolots plāns. Labāk nebūt vienam, tomēr jāsargās no nevajadzīgiem strīdiem.

Zivis

Zivis dzīvo pašas un ļauj arī citiem dzīvot – ja vien viņas neiesaistīsies kādā riskantā pasākumā, šī nedēļa paies vai nu mierīgā darba atmosfērā, vai bezrūpīgi baudot atvaļinājumu. Ja viņas parūpēsies par saviem mīļajiem, tas tiks novērtēts.

LA.lv