Horoskopi un mistika
Horoskopi

Strādātājiem – sparīga nedēļa, atpūtniekiem – laiski sapņi. Horoskopi 31.07.17. – 6.08.17. 16

Foto – Shutterstock

Auns

Planētas noskaņo uz aktīvu rīcību. Atvaļinājumā esošajiem Auniem īstais laiks visdažādākajām aktivitātēm, sākot ar pasaules vai tuvākās apkārtnes apceļojumiem un beidzot ar mājokļa labiekārtošanu, darbā iejūgtajiem – sākt ko jaunu un ļoti nozīmīgu.

Vērsis

Arī viņam profesionālajā darbībā būs visas iespējas ķerties pie kā jauna un nozīmīga un vislabāk tas veiksies, ja pasākumā tiks iesaistīti arī kolēģi. Atvaļinājumā esošajiem savukārt vislabāk vienkārši nebūt vieniem.

Dvīņi

Vasaru vislabāk baudīt tuvinieku vai arī draugu un domubiedru lokā. Norobežoties no pārējās sabiedrības tomēr nevajadzētu – pašlaik ir īstais laiks paskatīties uz citiem un arī sevi parādīt… Darbā esošajiem labāk veiksies kolektīvi darāmais.

Vēzis

Zvaigžņu izvietojums sekmē aktīvu darbību visās jomās, tomēr lielāki ieguvēji būs tie, kuri darbā nebūs tik ļoti aizņemti. Šis pats izvietojums veicina arī tieksmi pēc komforta, atrašanos patīkamā sabiedrībā, visdažādākos vaļaspriekus.

Lauva

Veiksmīga, panākumiem bagāta aktīvas rīcības nedēļa. Profesionālajā darbībā laiks kam jaunam un visai svarīgam, autoritātes nostiprināšanai, no darba brīvajā laikā – attiecību uzlabošanai ar tiem, kas sirdij dārgi, vai vienkārši aktīvai atpūtai.

Jaunava

Darba lietās planētas sekmē jaunu lietišķo kontaktu dibināšanu un veco nostiprināšanu, līgumu slēgšanu, visu veidu apspriedes un sanāksmes. Atvaļinājumā esošajām – īstais laiks baudīt visu, kas saistīts ar mākslu.

Svari

Šonedēļ viss ies pēc plāna un viņi varēs būt apmierināti ar paveikto darba lietās un visā pārējā – ar piedzīvoto. Var gadīties, ka dzīve piespēlē arī kādu jaunu iespēju, taču, visticamāk, tā netiks izmantota pārlieka konservatīvisma dēļ.

Skorpions

Skorpions pie visa ķeras ar lielu sparu un uzņēmību, tādēļ arī viss izdodas. Veiktos gan vēl labāk, ja viņš pārlieku neturētos pie vecā un jau zināmā. Traucēt var arī savu spēju pārvērtēšana un pārlieka augstprātība.

Strēlnieks

Arī viņam viss vai gandrīz viss notiks saskaņā ar iepriekš izplānoto un nodomāto, ja vien viņš pats nenoslinkos un pieliks kaut nelielas pūles, lai virzītos uz priekšu. Naudas gan šobrīd varētu būt mazāk, nekā gribētos, taču par to nevajadzētu pārlieku bēdāties…

Mežāzis

Veiksmīga nedēļa, ja vien izdosies turēties pie iepriekš sastādītā rīcības plāna. Labāk veiksies darbi, kas ļaus izmantot iepriekšējo pieredzi un neprasīs sevišķus jauninājumus. Bez nopietnas vajadzības liekus pūliņus labāk neuzņemties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Joprojām mierīgs laiks, ko vislabāk izmantot atpūtai tuvinieku, draugu vai vienkārši patīkamā kompānijā. Planētas labvēlīgas arī pārdomām, meditācijai, nopietnas literatūras studijām, iepriekšējās pieredzes apkopošanai.

Zivis

Planētas noskaņo uz laisku un mierīgu atpūtu komfortablos apstākļos, un, ja vien tas iespējams, vislabāk ļauties šai noskaņai – pašreizējais vasaras atvaļinājumu laiks tam ir tieši kā radīts. Planētu izvietojums labvēlīgs, arī lai palīdzētu citiem.

LA.lv