Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dzīvei medus garša. Romantiskie horoskopi 7.08.17. – 13.08.17. 0

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

Enerģiskas rīcības nedēļa. Var gadīties, ka ar saviem pūliņiem izdosies uzlabot ne tikai paša, bet arī līdzcilvēku situāciju. Strīdīgās situācijās svarīgi meklēt kompromisus. Un jāņem vērā, ka šobrīd viņu vērtēs arī pēc apģērba.

Vērsis

Panākumi būs atkarīgi no tā, vai izdosies atstāt labu iespaidu uz sarunas biedriem, taču tas nebūs grūti – planēta Venera ir tam labvēlīga. Atvaļinājumā esošajiem vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem iespējams kāds neparasts romantisks piedzīvojums.

Dvīņi

Ar visiem grib pa labam, taču tas ne vienmēr izdodas un tādēļ iespējamas gan nepatikšanas, gan pat zaudējumi. Viņi darītu daudz gudrāk, ja pieturētos pie saviem principiem un ievērotu ne tikai citu, bet arī savas intereses.

Vēzis

Atvaļinājumā esošajiem Vēzīšiem piemērots laiks, lai atrastos sabiedrībā, apmeklētu mākslas un kultūras pasākumus, nebūtu slikti, ja brīvajā laikā to darītu arī tie, kuri jau darbā. Daudzas darba lietas izdosies nokārtot neformālās sarunās.

Lauva

Notikumiem un sarežģītām situācijām bagāta nedēļa. Lai tiktu ar visu galā, nāksies arī krietni papūlēties, taču enerģijas pietiks un nedēļas beigās viņa varēs būt apmierināta ar paveikto.

Jaunava

Intuīcija un arī spēja atstāt iespaidu uz sarunas biedriem lielāka nekā parasti. Vienīgā nelaime – tā kā patīk vairāk runāt nekā darīt, visi lielie plāni var palikt neīstenoti. Atvaļinājumā esošajām vismaz būs lieliska iespēja patīkami pavadīt laiku…

Svari

Veiksmīgs laiks, veiksies gandrīz viss. Atvaļinājumā vēl esošie varēs īstenot kādu sen lolotu plānu personīgajā dzīvē vai vienkārši pievērst vairāk uzmanības mājai un ģimenei, darbā esošajiem piemērots laiks paveikt ko nozīmīgu, nostiprināt autoritāti.

Skorpions

Laiks ķerties pie kā jauna un nozīmīga. Planētas labvēlīgas, lai aizmirsu pagātni, atbrīvotos no sliktiem ieradumiem un sāktu jaunu dzīvi. Dzīvi nedaudz var sarežģīt pārlieku nevērīga attieksme pret pieņemtajām uzvedības normām.

Strēlnieks

Labāk veiksies cītīgs darbs pie jau agrāk iesāktā nekā jauns – tam var traucēt paša neuzņēmība un nevēlēšanās riskēt. Labāk veiksies tiem Strēlniekiem, kuri nedarīs visu paši, bet atradīs sev kādu palīgu.

Mežāzis

Sākt ko jaunu un nopietnu nebūs viegli – traucēs paša neuzņēmība un slinkums, tomēr, ja to izdosies pārvarēt, rezultāti var izrādīties pat visai labi, tā ka ir vērts mēģināt. Veiksies labāk, ja skats tiks vērsts ne tik daudz uz pagātni, kā nākotni.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Joprojām mierīgs laiks. Atvaļinājumā vēl joprojām esošajiem šīs zīmes pārstāvjiem planētas labvēlīgas mierīgai atpūtai sev tuvu un mīļu cilvēku lokā, tiem, kas jau darbā, – turpināt iesākto.


Zivis

Aktīvai darbībai ne pārāk labvēlīgs laiks, toties spīdekļu novietojums sekmē visu, kas saistīts ar meditāciju, pārdomām, nākotnes plānošanu. Piemērots brīdis arī parūpēties par savu veselību, mājokļa labiekārtošanai, tikt vaļā no kaitīgiem ieradumiem.

LA.lv