Horoskopi un mistika
Horoskopi

Draud mīla no pirmā skatiena! Horoskopi 21.08.17. – 27.08.17. 0

Foto – Shutterstock

Auns

Auns alkst pēc kaut kā jauna un nebijuša un, ja atradīs, metīsies tajā ar visu krūti, būs gatavs pūlēties un strādāt, lai gūtu panākumus. Tomēr viņš darītu labāk, ja vispirms rūpīgi izsvērtu visus par un pret – planētas šobrīd veicina pārsteidzību. Tas attiecas arī uz mīlestību…

Vērsis

Vērsim arī draud tā pati nelaime – mīlestība no pirmā acu uzmetiena un turklāt attiecībā uz personu, kas nemaz nav tā vērta. Viņš darītu gudrāk, ja turētos pie tā, kas viņam jau ir. Šonedēļ sastrādātais var ietekmēt dzīvi vēl ilgi…

Dvīņi

Jauni iespaidi, idejas, draugi un pazīšanās, laiks lietišķām sarunām. No līgumu slēgšanas labāk gan šobrīd atturēties un, ja tas pilnīgi nepieciešams, pirms parakstīšanas visi papīri rūpīgi jāpārlasa.

Vēzis

Kopumā visai mierīga nedēļa, kurā būs iespējams tikt galā ar līdz šim nepabeigto un arī apcerēt prātā no jauna ienākušās idejas un nodomus. To realizāciju gan labāk nedaudz atlikt – labāk izmantot šo laiku apcerei un rimtām pārdomām.

Lauva

Profesionālajā darbībā laiks plānveidīgam, cītīgam un mierīgam darbam. Attiecības ar darba biedriem koleģiālas un draudzīgas. No darba brīvo laiku vislabāk veltīt tiem, kas sirdij tuvi un dārgi, taču no jauna sāktās pazīšanās var nebūt ilgstošas.

Jaunava

Jaunava tiecas pēc jaunā un neparastā; nedēļa solās būt pilna ar piedzīvojumiem, pārsteigumiem un iespaidiem. Piemērots laiks lietišķiem kontaktiem, jaunai draudzībai un lai vienkārši atrastos sabiedrībā. Uzmanīties, parakstot dokumentus!

Svari

Laiks lieliem un dižiem projektiem, iespējams, kādā no tiem nāksies spēlēt svarīgu lomu. Labāk veiksies tiem šīs zīmes pārstāvjiem, kuri ņems vērā ne tikai savas, bet arī citu intereses un būs optimisti. Un neesiet pārlieku konservatīvi!

Skorpions

Veiksmīgs laiks, ja tikai viņš pats neslinkos un strādās vaiga sviedros. Labāk veiksies darbi, kuri savā būtībā ir vienkārši un neprasa īpašu izdomu – vainīga gan būs ne tik daudz nevarēšana, kā negribēšana piepūlēt ne tikai rokas, bet arī galvu.

Strēlnieks

Arī šai zīmei nāksies krietni pasvīst, lai tiktu ar visu galā, turklāt iespējams, ka darbs nebūs pat pārāk smags, toties prasīs precizitāti un koncentrēšanos. Gudri darīs tie Strēlnieki, kuri vienmēr ievēros noteikumus.

Mežāzis

Visu nedēļu nāksies cītīgi un smagi strādāt, taču spēka pietiks un nedēļas beigās viņš varēs būt apmierināts ar padarīto. Nedēļai vairāk raksturīga turēšanās pie jau pārbaudītām vērtībām, tas varētu būt pat labi – mazāk iespēju kļūdīties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mierīgs laiks bez īpašiem notikumiem, taču to nevajadzētu noslinkot – periods īpaši labvēlīgs cītīgam, neviena netraucētam darbam. Labāk veiksies darbi, kas neprasa īpašus jauninājumus, un labāk arī turpināt jau iesākto, nevis sākt ko pilnīgi jaunu.

Zivis

Arī Zivīm periods labvēlīgs cītīgam darbam. Labāk turpināt iesākto, nevis ķerties pie kā pilnīgi jauna un nepazīstama. Uz to gan nedaudz noskaņo Urāns, tomēr labāk šai ietekmei nepakļauties – tā būs drošāk.

LA.lv