Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tiec vaļā no kareivīguma un ietiepības! Horoskopi 2. – 8. jūlijam0


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Auns

Profesionālajā darbībā ieteicams tikt galā ar neatliekamajiem darbiem, savukārt brīvo laiku vajadzētu veltīt saviem mīļajiem. Nav izslēgts, ka kāds vientuļais Auniņš atrod savu otro pusīti. Jāizvairās no ietiepības un pārlieka kareivīguma.

Vērsis

Ieguvēji būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri nepaļausies tikai uz veiksmi, bet rīkosies pēc pamatīgi apdomāta plāna. Apkārtējo viedoklī der ieklausīties, tomēr lēmumi būs jāpieņem pašam. Dažās lietās būs nepieciešama pacietība.

Dvīņi

Laiks jaunām idejām un atbalsta meklējumiem to realizācijai, popularitātes vairošanai. Tomēr jāizvairās no neapdomīgu solījumu došanas un nerealizējamiem plāniem. Planētas veicina arī pārlieku kareivīgumu un ietiepību, no kā būtu jātiek vaļā.

Vēzis

Zvaigznes sola kādu iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm un arī veiksmi mīlas lietās. Brīvajos brīžos laiks pārdomām un lai iedziļinātos visā, kas neizzināts un noslēpumains. Īstais brīdis Svētajiem un citiem pārdomas un atziņas veicinošiem rakstiem.

Lauva

Šonedēļ radušās idejas var izrādīties būvētas uz smiltīm, tāpēc labāk īstenot jau agrāk lolotos un izlolotos plānus un nodomus. Atvaļinājumā esošajām Lauvām ieteicams veltīt pēc iespējas vairāk uzmanības mājai un ģimenei.

Jaunava

Veiksmīga nedēļa gandrīz visās lietās – darbā, mājās un ģimenē, vientuļajām Jaunavām zvaigznes sola arī kādu patīkamu pārsteigumu. Gudri darīs tās Jaunavas, kuras vairāk paļausies uz likteni, nevis centīsies par katru cenu panākt savu.

Svari

Nedēļa bez sevišķiem notikumiem. Darbā esošajiem Svariem ieteicams, gatavojoties atvaļinājumam, mierīgi apdarīt līdz šim vēl nepaveiktos darbus un darbiņus, tajā jau esošajiem – īstenot jau agrāk izdomātos tā pavadīšanas plānus.

Skorpions

Zvaigznes veicina tieksmi pēc visa svinīgā un greznā, un vēlams, lai tie nebūtu tikai spīguļi, bet patiesi dārgakmeņi. Piemērots laiks nopietnām teātra izrādēm, labai mūzikai, svinīgiem pasākumiem. Darba lietās jāsargās no vēlmes ievērot tikai savas intereses.

Strēlnieks

Profesionālajā darbībā jāsargās no gaisa piļu celšanas un neizpildāmiem solījumiem. Brīvajā laikā zvaigznes vedina uz visu noslēpumaino un saistīto ar garīgām vērtībām. Pareizi darīs tie Strēlnieki, kuri tām sekos.

Mežāzis

Nedēļas galvenā tēma būs sadarbība – vai tas būtu saistībā ar profesionālo darbību vai personīgo dzīvi. Piemērots laiks norunām un līgumiem darba jautājumos, domstarpību atrisināšanai ar tiem, kas sirdij tuvi un dārgi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pilns spara un enerģijas. Darbā vēl esošajiem piemērots laiks sparīgi turpināt agrāk iesākto, atvaļinājumā esošajiem – pavadīt brīvdienas pēc iespējas aktīvāk. Jāsargās no ietiepīgas turēšanās pie sava viedokļa un arī sekošanas nespeciālistu padomiem.

Zivis

Intuīcija spēcīgāka nekā spēja spriest racionāli. Piemērots laiks labām grāmatām, nopietnai mūzikai, dziļām pārdomām – gūtās atziņas ietekmēs dzīvi vēl ilgi. Jāizvairās no pēkšņi radušos ideju tūlītējas neapdomīgas īstenošanas.

LA.lv