Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2. aprīlim. Atpūties no sirds! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Pastāv liela iespēja, ka turpmākajos 12 mēnešos iegūsi papildu ienākumu avotu, it īpaši, ja tev ir radošs talants, kuru varētu likt lietā. Neklausies tajos cilvēkos, kuri apgalvo, ka patiesiem māksliniekiem ir jābūt nabadzīgiem – viņi nesaprot, par ko runā.

Auns

Šī ir piemērota diena, lai satiktu cilvēkus un veidotu darījumus. Tavas pārliecināšanas spējas šobrīd ir tik ievērojamas, ka vari iegūt gandrīz visu, ko vēlies. Tomēr neesi pārāk uzbāzīgs, it īpaši darba frontē – ar šarmu tu tiksi tālāk nekā ar agresiju.

Vērsis

Vari iegūt gandrīz jebko, ko vēlies – un ja tu tam netici tagad, tad mainīsi savas domas vēl pirms diena būs beigusies. Tomēr esi uzmanīgs ar savām finansēm un izklaidēm, jo tu arī esi izšķērdīgā noskaņojumā.

Dvīņi

Pārāk neuztraucies, ja turpmāko 24 stundu laikā nepaveic tik daudz, cik biji ieplānojis – jau pavisam drīz tu to nokārtosi. Sniedz savam prātam un ķermenim atpūtu un dari to, kas liek tev justies labi nevis to, kas tevi dzen uz priekšu. Vismaz šodien.

Vēzis

Tu vairs nevari paļauties uz citiem cilvēkiem, ka viņi nāks tevi glābt, ja atkal aiziesi par tālu. Vienīgais iemesls, kāpēc pēdējā laikā ar tik daudz ko tiki sveikā cauri ir tas, ka vienmēr bija kāds, kurš tevi noķer, ja krīti. Tagad drošības tīkls ir zudis, un tev ir jābūt uzmanīgākam.

Lauva

Šodien notiks kaut kas tāds, kas liks tev saprast, cik daudz kas vēl ir iespējams un cik maz no sava potenciāla tu izmanto. Tev radīsies jaunas izdevības, lai izmantotu savus talantus pilnībā, bet pūlēm un atdevei ir jānāk no tevis.

Jaunava

Ja tev ir nepieciešams izrauties no savas pašreizējās vides, tagad ir piemērots laiks, lai sāktu veidot plānus. Tev var neizdoties tikt projām uzreiz, bet tas, ko tu izlemsi šodien, padarīs to vieglāku nākotnē.

Svari

Pārāk necenties uzzināt citu cilvēku noslēpumus vai arī viņi var sākt rakties pa tavām personīgajām darīšanām – un kas zina, ko viņi varētu atrast! Nav svarīgi, cik interesanti tas var būt, dažām lietām vienmēr vajadzētu palikt apslēptām.

Skorpions

Līdz ar Veneras, harmonijas planētas, pārvietošanos šobrīd tev būs jāseko citu vadībai tikpat daudz, cik jāvada. Partnerattiecību sākums nesīs priekšrocības jums abiem, tāpēc noliec savu ego malā. Pamēģini dalīties.

Strēlnieks

Tu vari sagaidīt, ka gandrīz ikviens šodien pret tevi būs jauks un, protams, tu arī tāds būsi pret viņiem. Tomēr nenolaid savu aizsardzību pilnībā, jo vismaz viens ”jauks” indivīds ir noskatījis tavu naudu. Nelaid viņu klāt!

Mežāzis

Šis ir labs laiks, lai uzsāktu kaut ko radošu vai māksliniecisku. Tas var prasīt lielu daļu tava laika un pieprasīt ievērojamu emocionālās un fiziskās enerģijas daudzumu, bet tas nekas – atpakaļ tu saņemsi vairāk nekā ieguldīji.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Veneras ietekme uz tevi šodien nozīmē to, ka ģimenes darīšanas turpmākajās pāris dienās noritēs apbrīnojami gludi. Ja ir bijuši kaut kādi strīdi vai nesaprašanās, tad tagad ir piemērots laiks, lai apsēstos un to izrunātu. Viss ir atrisināms ar atklātas komunikācijas palīdzību.

Zivis

Šī ir laba diena, lai dotos apskatīt pasauli. Ja tu turpmākās diennakts laikā atradīsi jaunus draugus – viņi kļūs par taviem draugiem uz mūžu, jo jums ir tik daudz kopīga. Nesēdi mājās, dodies ārā jau tagad!

LA.lv