Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2.decembrim. Iepriecini mīļoto cilvēku! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šīs zīmes pārstāvjus drīzumā gaida panākumi karjerā. Viņu lietišķā reputācija stipri pieaugs. Šodien Auni sajutīs dzīves spēku pieplūdumu, kas spēcīgi pastiprinās vēlmi pēc nopietnām pārmaiņām. Taču vērts ir atcerēties arī par to, ka visus šodien pieņemtos lēmumus mainīt nedrīkst. Tu šodien salīgsi mieru ar cilvēkiem, ar kuriem nesen bija konflikts. Mājās šodien valdīs miers un savstarpēja sapratne.

Vērsis

Šī diena var atnest ne tikai grūtības saskarsmē ar lietišķajiem partneriem, bet arī mājas rūpes. Pacenties nekrāpt savu otro pusīti, jo tas var nākt gaismā, un kļūdas dārgi maksās. Iespējams, šodien tu saņemsi nepatīkamu ziņu, taču vērsies pēc palīdzības pie tuviniekiem, viņi tev noteikti palīdzēs.

Dvīņi

Jebkuri plāni un ieceres šīs zodiaka zīmes cilvēkiem solās šodien piepildīties tikai tajā gadījumā, ja viņi darbosies nemanāmi un nevienam par to nestāstīs. Veiksmīga šī diena būs cilvēkiem, kuri nolēmuši mainīt darbu, bet pavisam neveiksmīga tiem, kas nolēmuši ieņemt bērnu. Dienas otrajā pusē iespējamas neveiksmes personiskajā dzīvē. Pacenties pārmērīgi nekoncentrēties uz intīmajām problēmām. Galu galā – sekss un mīlestība ir divas dažādas lietas.

Vēzis

Augstākie spēki šodien sniegs spēcīgu aizgādnību šīs zodiaka zīmes cilvēkiem. Ja tu esi nolēmis zināmu naudas summu ieguldīt nekustamajā īpašumā, tad šodien ir īstā diena. Iespējams, šodien tev vajadzēs doties lietišķajā braucienā.

Jaunava

Šīs zīmes cilvēki beidzot ir sagaidījuši brīdi, kad var sākt jaunu periodu dzīvē. Topošais projekts var atnest prāvus ienākumus. Vairākām Jaunavām izdosies iepazīties ar ļoti ietekmīgiem cilvēkiem, kuri atstās izšķirošu ietekme uz viņu turpmāko dzīvi. Lai ar ko šodien nenodarbotos Jaunavas, viņas tik un tā būs ieguvēja lomā.

Svari

Šodien nemēģini rīkoties nepārdomāti, tas var sarežģīt attiecības ar apkārtējiem. Iespējams neliels pacēlums mīlas attiecībās. Nepieciešams būt uzmanīgam uz ceļa, pastāv varbūtība gūt dažāda veida traumas.

Skorpions

Lieki tēriņi var izprovocēt konfliktus. Centies apdomīgi attiekties pret izklaidēm, pirkumiem bērniem. Neaizmirsti sarūpēt dāvanu savai otrajai pusītei.

Strēlnieks

Beidzot šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem zvaigznes uzsmaidīs. Pagātnē paliks melnā neveiksmju strīpa un iestāsies baltā. Vairāki sapņi solās drīzumā piepildīties. Cilvēkiem, kam nav darba, šodien vajag nodarboties ar tā meklējumiem, tie nesīs vēlamo rezultātu. Pacenties šodien neiesaistīties strīdos sīkumu dēļ un pasaudzē savu psihisko veselību.

Mežāzis

Saistītie raksti

Šodien tu saņemsi jaunus, izdevīgus lietišķos piedāvājumus. Pirms piekrist, pacenties visu labi apdomāt un tikai tad sniedz atbildi. Partnerattiecības šodien būs visai auglīgas. Nelieto šodien gaļas produktus, dod priekšroku vīna virtuvei.

Ūdensvīrs

Labvēlīga diena finanšu jomā. Iespējami tāli komandējumi, laba diena sarunām ar sponsoriem. Vakarā atpūties ar savu otro pusīti restorānā.

Zivis

Pat tuvi cilvēki nespēs saprast iemeslus, kas izraisījuši tavas dusmas un agresiju. Apkārtējie tavu noskaņojumu sajutīs pat ne pēc vārdiem, bet pēc intonācijas, mīmikas un žestiem. Esi savaldīgs.

LA.lv