Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2.decembrim. Šodien plūsti līdzi straumei! 16

Foto: Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākā gada laikā tu slīgsi no vienas galējības otrā. Jo vairāk tu centīsies atrast vidusceļu, jo mazāk panākumus gūsi. Tāpēc beidz censties un dodies līdz ar plūsmu. Ikkatra diena ir jauns sākums.

Auns

Tev var būt aizdomas par kāda motīviem, taču, vēl nestāsti par tām nevienam. Pat ja tavas aizdomas ir patiesas, citiem var izskatīties, ka vienkārši esi atriebīgs un tava reputācija būs tā, kura cietīs visvairāk.

Vērsis

Šodien esi uzmanīgs ar savām finansē, jo itin viegli varētu pieļaut dārgu kļūdu. Tas, kas tagad izskatās pēc labas idejas, vēlāk var izvērsties par kaut ko pilnībā pretēju, tāpēc esi uzmanīgs un neļauj alkatībai būt tavam ceļvedim.

Dvīņi

Nav svarīgi, ja tavi nolūki ir labi, citi tik un tā tevi var pārprast, tāpēc izvēlies savus vārdus rūpīgi. Jau rītdien viss atgriezīsies savās vietās un cilvēki atkal nostāsies tavā pusē.

Vēzis

Iespējams tu smagi nopūlies, lai paspētu paveikt visu ieplānoto, taču, patiesībā tevis noteiktie termiņi ir pārāk grūti realizējami ­ neviens par tevi nedomās sliktāk, ja nespēsi tos piepildīt. Nepārpūlies, esi saudzīgs pats pret sevi.

Lauva

Radošajā un romantiskajā frontē tev šobrīd ir liels potenciāls, bet rītdienas Merkura-­Jupītera saikne varētu vilināt tevi aiziet par tālu. Nesoli neko, ja neesi pārliecināts, ka varēsi turēt solījumu.

Jaunava

Turpmākās diennakts laikā kaut kāda veida traucēklis nostāsies tavā ceļā. Lai arī kas notiktu, turpini sev iegalvot, ka viss nav tik slikti, kā izskatās un apsoli sev, ka valdīsi pār savām emocijām. Tas nav to raižu vērts.

Svari

Šis nav piemērots laiks, lai pieņemtu steidzīgus lēmumus, it īpaši, ja tu esi no tiem Svariem, kuriem plānus patīk veidot spontāni. Tas, kas tagad izskatās pēc labas idejas, rītdien būs saskatāms pavisam citā gaismā.

Skorpions

Tev var būt sajūta, ka neesi izvēlējies pareizo ceļu un vēlēsies atmest uzsākto malā, bet jau pēc dažām dienām tu to nožēlotu. Nepadodies un dari visu, kas iespējams, lai paceltu savu pašpārliecinātību.

Strēlnieks

Tu šodien varētu būt diezgan emocionāls, pat ja esi no tiem Strēlniekiem, kuri dzīvi parasti uztver, kā vienu lielu joku. Tomēr, laiku pa laikam ir labi izlaist visu laukā un izvēdināt sistēmu. Pēc tam tu jutīsies daudz labāk.

Mežāzis

Tu varbūt neesi no tiem, kuri maina savus plānus, kad tie jau ir nosprausti, bet planētas brīdina, ka šodien iespējams nebūs citas izvēles. Pašlaik tu nevaldi pār notikumiem notikumi valda pār tevi ­ tāpēc, rīkojies atbilstoši.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Parasti tevi it nemaz neuztrauc, ja citi nepiekrīt tam, ko dari, bet ja tu esi gudrs, tad šodien rīkosies pretēji. Nav svarīgi cik patstāvīgs tu esi, tev ir jāvelta pūles, lai sastrādātos ar citiem.

Zivis

Tu nevari kontrolēt šodienas notikumus, bet tu vari kontrolēt to, kā tu uz tiem reaģē. Jo vairāk citi cenšas izsist tevi no līdzsvara, jo vairāk tev ir jācenšas saglabāt vēsu prātu. Iznākumā tu būsi uzvarētājs.

LA.lv