×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
2. janvāris, 2018
Drukāt

Horoskopi 2.janvārim. Gads sācies, atroti piedurknes!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns

Šodien nevajag izrādīt liekas ambīcijas un labāk veltīt laiku nākotnes plānu būvēšanai un ģimenes lietām. Pirms pieņemt jebkādu lēmumu, pacentieties pārdomāt visu līdz sīkumiem. Ja jums šodien izdosies izrādīt savaldību un taktiskumu, tad maija beigās tas tiks pienācīgi novērtēts. Pacentieties daudz laika veltīt bērniem, parādiet, cik stipri jūs viņus mīlat un novērtējat.

Vērsis

Sāciet dzīvi no baltas lapas – aizmirsties pāri darījumus, atdodiet parādus, piedodiet aizvainotājiem. Un jūs paši redzēsiet, kā viss sakārtosies un nostāsies savās vietās. Pievērsiet uzmanību savai veselībai, īpaši sirdij un acīm. Vakaru pavadiet ar vecākiem, viņiem ir ļoti nepieciešama jūsu uzmanība.

Dvīņi

Viena no nelabvēlīgākajām dienām, lai sāktu jaunus darbus un risinātu sadzīves jautājumus. Pacentieties šodien precīzi izpildīt priekšniecības norādījumus un nedodiet iemeslu neapmierinātībai. Šī diena nav no labākajām, lai izrādītu neapmierinātību. Diena nelabvēlīga veselībai. Iespējamas krasas un pēkšņas noskaņojuma svārstības, mokoši sapņi, galvassāpes vai saindēšanās.

Vēzis
Diena Vēžiem solās būt labvēlīga daudzās jomas. Jūsu čaklums šodien tiks apbalvots. Šodien var piepildīties jūsu lolotākā vēlēšanās. Lietišķo partneru atbalsts nodrošinās panākumus visdrosmīgākajos aizsākumos. Personīgajā dzīvē iespējama jauna iepazīšanās. Ja jūs šodien nosapņosiet sapni, ko jau esat redzējuši vairākkārtīgi, tas sola piepildīties.

Lauva
Laiks nodarboties ar mājas darbiem un veltīt laiku ģimenei. Bērnu audzināšanas jautājumi var atrisināties viegli un ar lielisku rezultātu. Šodien vēlams atteikties no agresijas izrādīšanas izvairīties no iesaistīšanās strīdos. Attiecību skaidrošanu labāk atlikt uz citu dienu.

Jaunava

Šo dienu vislabāk sākt ar rīta skrējienu, tas palīdzēs sakopot domas un izveidot dienas plānus. Atcerieties, labs noskaņojums ir veiksmes ķīla. Nereaģējiet uz apkārtējo provokācijām izsist jūs no līdzsvara. Dienas otrā puse paies mierīgi, bet vakaru labāk pavadīt vienatnē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+