Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2.maijam. Ja esi pārliecināts, neklusē! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Par katru cenu esi oriģināls un radi kaut ko, kas pirms tam nav eksistējis, bet dari to vairāk prieka pēc nevis, lai gūtu peļņu vai liktu sev izskatīties labi. Laba māksla rodas tad, kad tu esi patiess pret to, kas tevi iedvesmo!

Auns

Esi uzmanīgs, par ko tu sev atļauj domāt. Līdz ar Merkura, prāta planētas, nesaskaņām ar Neptūnu, negatīvām domām būs negatīvas sekas. Tomēr, no otras puses, pozitīvas domas nesīs apbrīnojamus panākumus.

Vērsis

Tu turpmāko 48 stundu laikā itin viegli varētu pārspīlēt un izdarīt apgalvojumus, par kuru patiesumu neesi pārliecināts. Tu vari domāt, ka tam nav nozīmes, bet planētas brīdina, ka tev tas varētu dārgi maksāt, tāpēc uzmanies, ko saki.

Dvīņi

Veiksme tev šodien uzsmaidīs, bet tu nedrīksti tam ļaut sevi pārliecināt, ka vari darīt visu, ko vien gribi un tikt sveikā cauri. Tikai tāpēc, ka notiek kaut kas labs, tas nenozīmē, ka vari uzņemties muļķīgus riskus.

Vēzis

Jau atkal tu uztraucies par lietām, pār kurām tev nav kontroles – tā ir pilnīga laika izniekošana. Jā, konkrēti notikumi var būt satraucoši, bet tas nav pasaules gals, tāpēc pasmaidi. Dzīve joprojām ir brīnišķīga.

Lauva

Kāds, ar kuru strādā vai kopā veido biznesu, uzstās, lai noteiktas lietas tiek darītas pēc noteikta plāna. Nemēģini viņus atrunāt. Visticamāk, viņi visu salaidīs grīstē un tādējādi liks tev izskatīties labi.


Jaunava

Tu tiksi vilināts šodien ieslīgt galējībās, bet planētas brīdina, ka to nožēlosi. Esi uzmanīgs, kad ir darīšanas ar jebkuru, kurš uzskata, ka viņam pieder tava lojalitāte – ļoti iespējams, ka labāk būtu, ja viņi tā neuzskatītu. Varbūt pasaki to skaidri un gaiši?

Svari

Kaut kas nav tā, kā vajag, un tev tas ir jāizlabo. Tu zini, kas tas ir un kas ir jādara, bet vai tev ir nepieciešsmā drosme, lai ieviestu izmaiņas? Protams, ka ir. Svari zina, ka visam iznākumā ir jābūt līdzsvarā.

Skorpions

Ja tu šodien pārāk daudz pieņemsi kā pašsaprotamu, iznākumā tu varētu justies vīlies, kad tavi ieguvumi tik tikko spēj pārmākt zaudējumus. Ja tu iegūsti papildu naudu, neiztērē neko no tās, kamēr neesi atmaksājis to, ko esi parādā.

Strēlnieks

Kāds, kuram nepiemīt tavs optimistiskais skatījums uz pasauli, turpmāko 48 stundu laikā centīsies tavu dzīvi mazliet pabojāt tikai tāpēc, ka viņi nevar izturēt, redzot, ka tev ir tik jautri. Tāpēc padari to par savu uzdevumu – gūt vairāk prieka un jautrības nekā jebkad!

Mežāzis

Tu vari vēlēties atmest ar roku projektam, kurš, šķiet, ir atdūries pret sienu, bet tu to vēlāk nožēlotu. Turpini iesākto un ieskaidro sev, ka iznākumā viss nokārtosies. Kopš kura laika Mežāži tik viegli padodas?

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev nav jābūt agresīvam, lai tiktu uz priekšu. Tev piemīt dabisks šarms un brīnišķīga spēja likt cilvēkiem izskatīties īpašiem un, ja tu izmantosi šīs spējas, tad tu iegūsi visu, ko vēlies un arī citiem liksi justies labi!

Zivis

Nav svarīgi, cik daudz tu dosi dažiem cilvēkiem, viņi vienmēr vēlēsies vairāk. Varbūt tev vajadzētu ieklausīties mājienā un beidzot pieņemt, ka šis vienvirziena ceļš – tu dod, viņi ņem – nevar turpināties. Pārtrauc jebkādas saistības ar viņiem.

LA.lv