Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2. maijam. Lai par tevi runā darbi!0

Dienas noskaņa

Šodien debesīs savilksies problēmu mākoņi, bet zvaigznes iesaka nedaudz nogaidīt tā vietā, lai sāktu tos izgūstīt visiem iespējamiem līdzekļiem. Ir liela iespēja, ka tie izzudīs paši un atkal uzspīdēs panākumu saulīte!

Auns

Tavus pūliņus apkārtējie noteikti pamanīs, bet lielus panākumus negaidi. Lai darbi runā tavā vietā, pašam labāk lielās un garās runās neielaisties.

Vērsis

Šodien nav vērts iesākt kaut ko jaunu. Potenciāli sprādzienbīstama situācija saglabāsies līdz pat rītdienai. Šobrīd vēlams tikai pabeigt to, kas iesākts jau agrāk. Ja iespējams, dari tā, lai šis projekts ir īsta pilnība!

Dvīņi

Nekautrējies izvairīties no cilvēkiem, kuri atklāti barojas no tavas enerģijas. Tu jau tā esi viņus izlutinājis. Šo dienu velti nodarbēm, kas neprasa lielu garīgu sasprindzinājumu.

Vēzis

Ļoti labvēlīga diena, lai, netērējot lielus līdzekļus un daudz spēka, pamanītos sasniegt vēlamo un pat paspēt papriecāties par saviem panākumiem.

Lauva

Pastāvīgi panākumi ir bīstama ilūzija. Esi gatavs pārmaiņām, tās var sākties jau šodien. Jo gatavāks tām jutīsies, jo pozitīvākā gultnē ievirzīsies viss jaunais!

Jaunava

Tu jau visu esi izdomājis iepriekš, vismaz tā būtu jābūt. Tagad rīkojies, tikai, lūdzu, ne pārāk agresīvi.

Svari

Apspried savas problēmas ar kādu cilvēku, kuram pilnībā uzticies. Iespējams, šis cilvēks piedāvās ļoti vienkāršu risinājumu, kuru tu nepamanīji vienkārši tāpēc, ka tas ir pārāk acīmredzams.

Skorpions

Šodien apkārtējie nez kāpēc ticēs katram tavam vārdam, lai kādus “makaronus uz ausīm” tu arī nekarinātu. Tādu situāciju grēks neizmantot, bet pārcensties arī nevajadzētu.

Strēlnieks

Netērē spēkus tam, kam, tavuprāt, nav nekādas jēgas. Nav svarīgi, ko par to domās cilvēks, kas tevi izvēlējies šim darbam. Tavs laiks ir vērtīgāks nekā viņa muļķīgo ideju īstenošana.

Mežāzis

Šodien tavs uzticamākais līdzgaitnieks būs pacietība. Ir virkne šķēršļu, kurus tev, iespējams, gribēsies pārvarēt visus uzreiz, pēc kāda laika pazudīs paši bez jebkādas piepūles no tavas puses.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tava balss šodien būs klusāka nekā parasti. Iespējams, varbūt labāk vispār paklusēt, nekā bez jēgas piepūlēt balss saites.

Zivis

Šodien tu piedāvāsi tik oriģinālas idejas, kas apkārtējos var raisīt patiesu neizpratni. No otras puses, tava izdomas bagātība tāpat saņems pelnītu apbrīnu. Cita lieta – ko ar šo apbrīnu iesākt? Izskatās, ka idejas īstenošana tiks atstāta tavā ziņā.

LA.lv