Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2. martam. Diena brīnišķīgā noskaņā!1

Dienas vispārējā noskaņa

2. marts tiks pavadīts brīnišķīgā atmosfērā. Šī piektdiena liks daudziem pievērsties domām par romantiku un mīlestību. Visur radīsies skaisti pāri, un cilvēki, kuri ir pašķīrušies, izlems atkal apvienoties. Bet ne tikai mīlestība šodien ir aktuāla. Kopā ar mīlestību daudzi sāks novērtēt ērto mājokli, bērnu smaidus, cepešu aromātus un nedēļas nogales lietas, pēc kurām vērts tiekties.

Auns

Aunam šodien atbilst trokšņains bankets tuva radinieka mājās. Tomēr tu tur nokļūsi tikai pēc tam, kad būsi izdarījis kādu darba uzdevumu. Necenties nogriezt stūrus, atstājot šo projektu savam draugam darbā. Šī persona izrādīsies nekompetenta attiecīgajā sfērā, un tas nozīmē, ka tev personīgi svarīgais projekts izgāzīsies. Tev ir gana daudz laika un enerģijas visam – gan biznesam, gan atpūtai.

Vērsis

Šodien Vērsis nesekos ierastajai rutīnai. Līdz vēlam vakaram tu pētīsi darba problēmas. Tu dosies mājās no darba vēlāk nekā kolēģi, bet tas ir vairāk pluss nekā mīnuss. Kad neviena vairs nav birojā, izņemot tevi un tavu bosu, sāksies ļoti tiešs dialogs (varētu pat teikt, liktenīgs). Šīs sarunas laikā tavs priekšnieks beidzot būs pārliecināts, ka esi pelnījis nokļūt ļoti prestižā pozīcijā.

Dvīņi

Dvīņi šodien nokļūs tur, kur nekad vēl nav bijuši. Tā būs unikāla vieta, kuras foto tu vienmēr redzi internetā, sapņojot tur nokļūt. Kad tavs sapnis piepildīsies, tu izjutīsi lielu entuziasmu un steigsies tajā dalīties ar citiem. Tas, ko tu publicēsi sociālajos tīklos, precīzi raksturos tavu unikālo noskaņojumu.

Vēzis

Vēžus šodien mazliet apmulsinās viņu tuvāko uzvedība. Persona, kas jau ilgu laiku par tevi ir izrādījusi interesi, piepeši pievērsīsies kaut kam citam. Lai tā notiek – nedramatizē notiekošo. Varbūt tas ir lēts triks, kā tava otrā pusīte vai pielūdzējs cenšas atgādināt par savu eksistenci. Tomēr, ja tu patiesi novērtē šo cilvēku, dari visu, lai padarītu viņu ieinteresētu tikai tevī.

Lauva

Lauvām šodien būs izdevība labi atpūsties ļoti neparastā un izklaidējošā notikumā. Tās, visticamāk, būs tuva cilvēka jubilejas svinības. Un tādā gadījumā visa tava uzmanība tiks koncentrēta uz kādu noteiktu cilvēku. Šī persona atbildēs ar to pašu, un tu pat aizmirsīsi, kur atrodies.

Jaunava

Jaunavu šodien varētu nogurdināt ļoti sabiedrisks kolēģis. Tikai aiz pieklājības tu noklausīsies viņa garajā stāstā par tuvinieka panākumiem. Vakara pusē šis kolēģis darīs visu, lai izkārtotu divvientulību vēl vienai stāstīšanas sesijai. Tu vari izvairīties no šīs komunikācijas, ja redzi viņu nākam – izliecies, ka tev ir kaut kur steidzīgi jādodas, ieteicams, pretējā virzienā. Tomēr bēgšana neatrisinās šo problēmu tik labi, kā godīgs un atklāts dialogs.

Svari

Svari šodien var sagaidīt patīkamu pārsteigumu, kuru sagādās viņu otra pusīte. Tev nezinot, tavs partneris noorganizēs sabiedriskas viesības ar tev tuvākajiem cilvēkiem. Atgriežoties no darba, tevi ieskaus draudzīgas sejas un smaidi, kas tev radīs lielisku sajūtu. Šī ballīte būs pa prātam ikvienam, pat taviem kaimiņiem.

Skorpions

Skorpioniem šodien nevajadzētu aizmirst, kāds rezultāts var būt šādai vai tādai spontānai rīcībai. Pirms rīkojies, pakļaujoties mirkļa emocijām, padomā par sekām. Ir daudz labāk neradīt problēmas, ar kurām pēc tam jātiek galā, sāpīgi klausoties sūdzībās no saviem tuviniekiem. Viss ir tavās rokās, atceries, ka tu pats veido savu likteni (un dažreiz ne tikai savu, bet arī savu radinieku likteni).

Strēlnieks

Strēlnieks šo piektdien piedzīvos daudz patīkamu emociju. Darbā tu draudzīgi komunicēsi ar kolēģiem, un viens no tiem varētu uzaicināt uz kādu pasākumu. Ja tu piekrīti turp doties, neaizmirsti par to informēt savu otru pusīti. Iespējams, vislabāk būtu arī viņu uzaicināt uz šo spontāno pasākumu.

Mežāzis

Mežāzis šodien nesaskarsies ar neko ievērojamu. Tomēr tu, iespējams, ieliksi svarīgus pamatus panākumiem gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. Saskaroties ar vēl vienu mazu šķērsli, nekrīti panikā. Šīs grūtības var pārvarēt, ja palūgsi kādam palīdzību. Šīs dienas pievakari tev vajadzētu veltīt visiem tiem, kas izglāba tevi no nepatikšanām. Noorganizē viņiem minibanketu kādā ērtā vietā (piemēram, tavā mīļākajā kafejnīcā vai restorānā).

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien, iespējams, kritizēs savas otras pusītes rīcību. Tavs partneris nopirks daudz dārgu lietu, iztērējot par tām gandrīz visus ģimenes iekrājumus. Visbriesmīgākais ir tas, ka neviena no šīm lietām neliekas skaista, noderīga vai ar īpašu funkciju. Tavas dusmas ir saprotamas, bet tev nav jārīko scēna. Tas radīs pretēju efektu, tavam partnerim būs izdevība saukt sevi par upuri un tevi – par strīda iniciatoru.

Zivis

Šo piektdien Zivis sāks nopietni domāt par tuvo pavasari un vasaru. Nevēloties pavadīt pludmales sezonu bezformīgā džemperī, tu, ļoti iespējams, nolemsi sākt atgūt savu fizisko formu jau tagad. Plāna īstenošanai tev nevajadzētu aizmirst par līdzsvarotu diētu, sportu un pastaigām svaigā gaisā. Starp citu pēc pastaigas sastapsi šarmantu pretējā dzimuma pārstāvi. Un jau drīz gan tu, gan šī persona sapratīs, ka šī tikšanās sūtīta kaut kur no augšas.

LA.lv