Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2.oktobrim. Uztver pienākumus ar vieglāku sirdi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Marss un Urāns apvieno spēkus tavā dzimšanas dienā tik pozitīvi, ka nevari neko citu padarīt, kā vien būt oriģināls un piedzīvojumu kārs. Tici tam, ka vari būt tas un darīt to, ko vien pats vēlies. Turpmākajā gadā tev nebūs ierobežojumu, tiecies pēc visa tā, ko sirds kāro.

Auns
Tev būs svarīgi pienākumi un atbildība, ar ko jātiek galā turpmāko pāris dienu laikā, bet, ja tu pieiesi visam ar vieglu sirdi, tas pat var izrādīties jautri. Dzīvei visu laiku nav jābūt skumjai vai nopietnai.

Vērsis
Tas, vai tev būs vai nebūs grūti tikt šonedēļ ar visu galā būs atkarīgs nevis no apstākļiem, bet gan no tavas notiekošā uztveres. Kosmiskā aktivitāte tavā zīmē mudina, lai tu vienmēr skaties uz gaišo pusi.

Dvīņi
Kādi cilvēki var teikt, ka tev ir obligāti jāiesaistās viņu problēmās un to cēloņos, bet tā nav. Tas ir pilnībā atkarīgs no tevis, ko tu vēlies vai nevēlies atbalstīt. Neļauj viņiem tevi pierunāt vai iebaidīt.

Vēzis
Tev var nākties radīt nelielu scēnu turpmākajās dienās, it īpaši, ja cilvēki sagaida, ka darīsi lietas, kuras tev nepatīk. Tālu no tavas reputācijas bojāšanas, bet tava pašpārliecinātība tiks pamanīta un novērtēta. Tikai neaizej par tālu.

Lauva
Šonedēļ esi īpaši uzmanīgs, ja atrodies kustībā – un uzmanies arī, ko runā. Sestdienas kosmiskā aktivitāte nozīmē, ka visi kļūs viegli aizskarami un nenozīmīgas debates var viegli izaugt par lieliem strīdiem. Centies no tā izvairīties.

Jaunava
Tu zini, kas ir tas, ko vēlies, un zini: ja koncentrēsies uz to, izslēdzot visu citu, tu to iegūsi. Turpmākajās dienās finansiālās lietas var doties jebkurā virzienā, bet tas patiešām nav par naudu, bet gan kaisli un tavām vēlmēm.

Svari
Saskaņā ar planētām tu šobrīd nedaudz žēlo pats sevi. Tev ir no tā jātiek ārā, jo šobrīd tavā virzienā dodas visādas lielas un labas izdevības un, ja tu birdini asaras, tad vari tās palaist garām. Turi acis un ausis vaļā un savu galvu skaidru!

Skorpions
Tu vari arī neredzēt jēgu tajā, ko tev prasa izdarīt, bet tu to darīsi jebkurā gadījumā, vienkārši tāpēc, ka tu pieņem to kā savu pienākumu. Žēl, ka vairāk cilvēku nav tik principiāli un apņēmīgi, kā tu. Pasaule būtu krietni vien labāka.

Strēlnieks
Kosmiskā aktivitāte palīdzēs tev ieraudzīt strīda, kurš apdraud tavus plānus, abas puses. Atradīsi veidu, kā to atrisināt. Nekad neaizmirsti, ka katram stāstam ir divas puses – lai gan dzīvē nav tādas lietas kā brīnumu pasakas.

Mežāzis
Tu nojaut, ka kaut kas liels grasās notikt, bet tu nezini, kas tas ir. Tieši tāpēc turpmākajās dienās tu vari būt mazliet nobažījies, bet līdz nedēļas beigām tu būsi atradis atbildes, kuras meklē. Viss joprojām ir kārtībā.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Tev ir jāuzņemas atbildība par saviem vārdiem un rīcību. Tieši tāpēc, ka daudzi cilvēki ņem tevi kā piemēru, vienmēr pastāv briesmas, ka vari radīt nepareizu iespaidu, it īpaši, kad esi dumpinieciskā noskaņojumā.

Zivis
Tu šobrīd vari justies bezpalīdzīgs vai pamests, bet neuztraucies – pēc pāris dienām būsi jau atpakaļ savā ierastajā ritmā. Šobrīd turies zemu un centies neizcelties, bet vēlāk esi gatavs uz jebko.

LA.lv