Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2. septembrim. Ienes laimi kāda dzīvē! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vēstījums tavā dzimšanas dienā ir no grūtajiem – tev jāatsakās no kontroles un jāļauj liktenim uzņemt savu kursu. Tava dzīve atklājas saskaņā ar kosmisku plānu, un nav nepieciešamības kontrolēt katru mazāko lietu. Uztver katru dienu kā jaunu sākumu un dzīvo tagadnē.

Auns

Dažreiz negatīvam notikumam var būt pozitīvs iznākums, un tas, šķiet, notiek pašlaik. Pārāk daudz neuztraucies par to, kas notiek tavā dzīvē turpmākajās divās diennaktīs – kaut kas bez šaubām labs no tā radīsies. Esi gatavs gan izaicinājumiem, gan negaidītai veiksmei.

Vērsis

Jo vairāk tu centies ienest nedaudz laimes kāda dzīvē, jo vairāk viņš apņemas būt skumjš. Pieņem mājienu un liec viņu mierā. Daži cilvēki izbauda sēras vienatnē, tāpēc netraucē līdz brīdim, kad viņi būs gatavi atkal smaidīt. Katram ir savas metodes, kā saglabāt iekšējo līdzsvaru.

Dvīņi

Tavi argumenti var izklausīties pārliecinoši tev pašam, bet šķiet, ka uz citiem tas neiedarbojas, un tas varētu radīt problēmas jau tuvākajā laikā. Pacenties atcerēties, ka katrs ir atšķirīgs un katram ir savs veids, kā interpretēt faktus.

Vēzis

Godīgums šodien būtu vislabākā politika, it īpaši, ja tu kaut kādā veidā centies palīdzēt draugam vai ģimenes loceklim. Tu viņiem it nemaz nepalīdzēsi, ja stāstīsi baltos melus, tikai lai viņi justos labāk. Pasaki to, kas ir jāpasaka – ne vairāk, ne mazāk.

Lauva

Tu varbūt arī vēlies, lai zināmas lietas paliek tādas, kādas ir, lai nekad nemainās, bet tev līdz šim jau vajadzētu zināt, ka galu galā viss mainās. Beidz turēties pie pagātnes un dodies pretī nākotnei, kura sola vēl daudz panākumu un patīkamu brīžu.

Jaunava

Tava situācija nav ne tuvu tik slikta, kā tu pats domā, un turpmāko 48 stundu laikā tu sapratīsi, par ko ir runa, kad viss notiks labāk nekā cerēji. Kaut kas saistīts ar naudu vai likumiem nokārtosies pats no sevis, tad kāpēc uztraukties?

Svari

Ja kāds, kuram lūdz palīdzību, sniedz mazāk nekā pozitīvu atbildi – neuztraucies par to un, vēl jo vairāk, nevaino pats sevi. Saskaņā ar planētām tev nav nepieciešama palīdzība, tev ir tikai jātic sev un saviem spēkiem. Izmanto savus talantus, lai sasniegtu to, ko tu vēlies.

Skorpions

Labākais veids, kā tikt galā ar emocionālu problēmu, ir nodarbināt sevi ar aktivitātēm, kuras nodarbina gan tavu prātu, gan ķermeni. Jo mazāk tu domāsi par savām problēmām, jo tālāk no tevis tās atvirzīsies. Ar laiku tās pazudīs, it īpaši, ja tās ignorēsi.

Strēlnieks

Lai gan ir dažas detaļas, kuras pabeigt vari uzticēt citiem cilvēkiem, taču planētas brīdina, ka tev pašam jātiek galā ar svarīgajiem uzdevumiem. Tev arī ir vērīgi jāseko procesiem darbā, savādāk vari nokļūt nepatīkamā situācijā.

Mežāzis

Tu šobrīd vari justies pašpārliecināts, varbūt pat nedaudz lecīgs, taču nevajadzētu pārspīlēt un uztvert visu kā pašsaprotamu. Planētas ziņo, ka neliels kavēklis var itin viegli pāraugt lielā, tāpēc esi gatavs rīkoties pie pirmās pazīmes, ka var sākties nepatikšanas.

Ūdensvīrs

Kaut kas, ko dzirdēsi vai redzēsi turpmāko divu diennakšu laikā, nodrošinās tevi ar lielu iedvesmas devu. Tu meklēji kaut ko jaunu darāmu un, šķiet, ka esi to atradis. Tavs radošums šobrīd ir līmenī, un tā izmantošana sniegs gandarījumu.

Zivis

Neliec visas savas olas vienā groziņā, jo pastāv liela iespēja, ka tādējādi vari pazaudēt tās visas. Sadali savu laiku, enerģiju un, pats galvenais, savu naudu vairākos virzienos. Kopumā tu iegūsi vairāk nekā zaudēsi. Nodrošinies ar alternatīviem nākotnes plāniem, ja plāns ”A” neīstenojas.

LA.lv