×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
20. septembris, 2013
Drukāt

Horoskopi.

LETALETA

Auns | Veiksmīga nedēļa jauniem nodomiem un idejām. Ieguvēji būs tie Auni, kuri būs izlēmīgi un tūlīt ķersies pie to realizēšanas. Tas gan nebūs viegli, jo Saturna un Marsa savstarpējais stāvoklis noskaņo uz pārlieku spriedelēšanu un nogaidīšanu.

Vērsis | Veiksmīga nedēļa, kurā, iekļaujoties jau pastāvošajās norisēs, iespējams paveikt daudz. Daudzās lietās paļaušanās uz intuīciju vedīs pie mērķa ātrāk, savukārt, visu pārlieku apdomājot, vienu otru izdevību iespējams arī palaist garām. Labāk veiksies kolektīvi darbi.

Dvīņi | Labvēlīgs laiks iemiesot dzīvē jau agrāk izlolotas idejas, arī tās, kuru realizācija šķiet pat visai grūta. Šonedēļ prātā ienākušajām idejām un nodomiem labāk ļaut nedaudz “nogulēties” – var gadīties, ka tie būvēti uz smiltīm. Piemērots brīdis priekšniecības labvēlības un protekcijas meklējumiem.

Vēzis | Šonedēļ lielākas sekmes izdosies gūt, strādājot vairāk citu, ne savā labā. Neko nevajadzētu darīt steigā vai jūtu uzplūda vadītam un arī savu taisnību citiem šobrīd uztiept nevajadzētu. Piemērota nedēļa mākslas baudīšanai un arī, lai nedaudz atslābinātos un atpūstos no ikdienas steigas.

Lauva | Var gadīties, ka kāda pasākuma vadību nāksies ņemt savās rokās vai vismaz būt starp tā galvenajiem izpildītājiem. Visās lietās derēs jauna un oriģināla pieeja. Iespējams, ka vairāk nāksies nodarboties ar to, kas nepieciešams, nevis ar to, ko gribētos. Spēja nojaust nākotni labāka nekā citkārt.

Jaunava | Jaunava iegrimusi darbos pāri galvai lielu un nopietnu problēmu risināšanā, un tas viņai nemaz nepatīk. Labi darītu tās Jaunavas, kuras, neskatoties uz aizņemtību, atrastu kādu brīdi arī saviem mīļajiem. Jaunavām priekšniecēm autoritārais vadības stils šobrīd nederēs. Būtu labi neaizmirst arī rūpes par veselību.

Svari | Piemērots laiks kārtējo darbu darīšanai un apdarīšanai, arī kāda senāka nodoma īstenošanai. Jaunas lietas šobrīd labāk nesākt. Par savām jaunākajām idejām un nodomiem labāk šimbrīžam vēl nevienam nestāstīt. Jāsargās arī nejauši izpļāpāt kādu informāciju, kas nav domāta visu ausīm.

Skorpions | Notikumiem un darīšanām bagāta nedēļa, un šonedēļ darītais var ietekmēt dzīvi vēl ilgāku laiku. Šobrīd izdevīgāk pacensties izmantot tās iespējas, kas radušās pašas no sevis, nevis mēģināt radīt vēl jaunas. Labvēlīgs brīdis uzspodrināt kādas jau esošas attiecības.

Strēlnieks | Arī Strēlniekam labāk tikai turpināt iesākto. Ja viņš to darīs pietiekami sparīgi, ar rezultātu būs apmierināts. Neko nevajadzētu darīt steigā, neapdomājot un par katru cenu. Strīdīgās situācijās labāk meklēt kompromisu, nevis censties visu atrisināt savā labā.

Mežāzis | Šonedēļ labāk būt nedaudz konservatīvam un visās lietās izmantot jau pārbaudītas metodes. Labāk veiksies darbi, kuru rezultāts ir atkarīgs tikai no paša pūliņiem. Attiecībās ar sirdij tuviem cilvēkiem sagaidāmas daudzas pozitīvas emocijas. Ja šonedēļ paredzēts kāds ceļojums, tas būs sekmīgs.

Ūdensvīrs | Daudz jaunu ideju un nodomu, taču šimbrīžam tās vēl nepieciešams apdomāt un detalizēt. Dažas no tām apkārtējiem var likties visai ekscentriskas, taču tikai pats Ūdensvīrs varēs spriest par to patieso vērtību. Šobrīd gan labāk turēties pie jau pārbaudītām vērtībām un vienkārši turpināt iesākto.

Zivis | Pašlaik labāk “peldēt pa straumei” un necensties pārsteigt apkārtējos ar ko jaunu un oriģinālu. Tas gan nenozīmē, ka šobrīd prātā ienākušās idejas un nodomi būtu nevērtīgi – 
vienkārši to laiks vēl nav pienācis. Strīdīgas situācijas labāk mēģināt atrisināt sarunu ceļā un, vēlams, neformālā atmosfērā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+