×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
17. maijs, 2013
Drukāt

Horoskopi 20.05.2013. – 26.05.13.

Auns | Veiksies viss, kas saistīts ar elektroniku un precīzajām zinātnēm. Iespējamas jaunas pazīšanās, kas var pāraugt ilgstošā draudzībā. No pārliekas agresivitātes vajadzētu izvairīties, sevišķi izejamās dienās un attiecībās ar tuviniekiem.


Vērsis | Šonedēļ izdevīgi peldēt pa straumei un to nebūs grūti izdarīt – intuīcija palīdzēs prezentēt nodomāto tā, lai tas vislabāk iekļautos apkārt valdošajā noskaņojumā. Plānojot ko jaunu, nevajadzētu domāt pirmām kārtām par naudu – ja pasākums būs veiksmīgs, tā nāks pati kā patīkama piedeva.

 

Dvīņi | Nemierīga, daudzām aktivitātēm piepildīta nedēļa, taču tās vairāk vērstas uz nākotnes plānošanu un redzesloka paplašināšanu nekā tūlītēju praktisku labumu gūšanu. Piemērots laiks arī visu veidu aktīvai atpūtai. Profesionālajā darbībā labāk turēties pie tā, kas jau ir.

 

Vēzis | Spēja nojaust apkārt notiekošā cēloņus palīdzēs atrast pareizo rīcības plānu pat visai sarežģītā situācijā. Lai realizētu nodomāto, nāksies cīnīties pašam ar savu neuzņēmību, pat slinkumu. Šonedēļ svarīgi arī prast atšķirt kaprīzes no patiesi vajadzīgā.

 

Lauva | Piemērots laiks agrāk nodomātā īstenošanai, taču no jauna prātā ienākušās idejas var izrādīties maldīgas. Var gadīties kāda visai laba iespēja nostiprināt savu stāvokli sabiedrībā, un to nevajadzētu palaist garām paša slinkuma un neuzņēmības dēļ.

 

Jaunava | Šonedēļ daudz vairāk izdosies panākt ar prasmi pārliecināt sarunu biedrus, nevis par katru cenu pastāvot uz savām tiesībām. Piemērots brīdis priekšlikumu izteikšanai, projektu rakstīšanai – visam, kas saistīts ar nodomātā formulēšanu vārdos.

 

Svari | Piemērota nedēļa, lai nedaudz atpūstos no mūžīgās steigas, atvilktu elpu un pacenstos ieraudzīt skaisto sev apkārt. Nedēļas pirmajā pusē ieteicams sākt ko jaunu, tās otrajā pusē – nostiprināt iegūtos panākumus, taču lietišķas tikšanās šajā laikā labāk neplānot.

 

Skorpions | Visu, kas saistīts ar darījumiem un lietišķām attiecībām, labāk kārtot neformālā gaisotnē. Nepieciešams sekot, lai emocijas neņemtu pārsvaru pār saprātu. Nedēļas nogali vislabāk pavadīt labi pazīstamu un zināmu cilvēku lokā.

 

Strēlnieks | Planētas labvēlīgas atbalsta meklēšanai savām idejām un nodomiem. Piemērots laiks arī mācībām, darbam ar informāciju, svešu zemju iepazīšanai klātienē vai neklātienē. Iespējams, izdosies palīdzēt grūtā brīdī kādam sirdij tuvam cilvēkam.

 

Mežāzis | Ja vien Mežāzim izdosies visu izkārtot tā, lai apkārtējie vēlētos to pašu, ko viņš, vēlamās pārmaiņas varētu notikt gandrīz bez jebkādas piepūles no viņa puses. Planētas labvēlīgas jau esošo mīlas attiecību spodrināšanai vai, ja nepieciešams, jaunu dibināšanai.

 

Ūdensvīrs | Prātā ienākušās jaunās idejas, ja vien tas iespējams, vajadzētu arī tūlīt realizēt. Grūtākās situācijās ieteicams ieklausīties apkārtējo padomos. Daudz ko būs iespējams paveikt, nevis pūloties pašam, bet panākot, ka arī citi ir ieinteresēti nodomātā realizācijā.

 

Zivis | Piemērots laiks mācīties pašām un mācīt citus. Planētas labvēlīgas jaunu atziņu gūšanai un redzesloka paplašināšanai. Jāizvairās no gaisa piļu celšanas – sabrūkot tās var aprakt pašas Zivis. Ja šonedēļ paredzēts kāds tālāks ceļojums, tas būs sekmīgs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+