Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20.aprīlim. Jutīsies viegli un brīvi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev būs īpaši viegli pielāgoties citu cilvēku noskaņojumiem. Tieši šī iemesla dēļ tev ir jābūt uzmanīgam, kuru cilvēku kompānijā tu vēlies atrasties. Izvairies no negatīviem, ciniskiem cilvēkiem.

Auns

Auns vēlas pārmaiņas un arī pieliek pūles, lai tās īstenotu. Nav izslēgts, ka viņam tas arī izdosies, vienīgi paliek jautājums, vai iegūtais rezultāts ir pielikto pūļu vērts – šodien nekas nenotiks viegli vai pats no sevis. Sevišķi uzmanīgam jābūt, lasot, rakstot un arī parakstot dažādus dokumentus.

Vērsis

Arī Vērsis alkst pēc pārmaiņām, taču viņam labāk pacensties nepūlēties pašam, bet visu izkārtot tā, lai galveno darba daļu paveiktu kāds cits. Var gadīties, ka rezultātu sasniegt traucēs kavēšanās pagātnē. Nevajadzētu arī uzņemties darbus, kas vismaz pagaidām nav pa spēkam.

Dvīņi

Dvīņiem varētu būt samērā mierīga diena, ja vien viņi paši nemeklēs kašķi un kādā strīdā neieņems neelastīgu nostāju. Profesionālajā darbībā cītīga un ražīga darba laiks, iespējamas jaunas idejas un noderīgas lietišķas tikšanās. Otrdien var cerēt uz draugu sevišķu atbalstu.

Vēzis

Laiks apdarīt kārtējos darbus, taču tos iepriekš vajadzētu labi saplānot un pie šī plāna arī turēties. Tas varētu nebūt viegli, jo planētas noskaņo uz tādu kā visaptverošu slinkumu… Var gadīties, ka nāksies tikt galā arī ar gluži nevajadzīgiem emociju uzplūdiem. Ja ar visu iepriekšminēto izdosies tikt galā, nedēļas otrā puse var izrādīties pat visai veiksmīga.

Lauva

Pirms sākt ko jaunu, vajadzētu labi apsvērt savas iespējas un iespējamos riskus – sasniegt nodomāto šobrīd nebūs viegli un, vēl ļaunāk – šīsnedēļas neveiksmes var traucēt gūt panākumus nākotnē. Ieteicams nomainīt ģērbšanās stilu, kā arī kādu brīdi pabūt vienatnē.

Jaunava

Jaunas idejas, draugi, tikšanās, un Jaunava visā tajā metas iekšā ar pilnu krūti. Tūlītēju labumu no tā sagaidīt varbūt arī nevajadzētu, taču, kā teikts Bībelē, cilvēks jau nedzīvo no maizes vien… Svētdiena var izrādīties visai piemērota, lai pabūtu kopā ar mīļoto.

Svari

Svariem prāts tā vien velk uz izklaidēm, taču jāuzmanās, lai tādējādi nepalaistu garām ko svarīgu un arī visi neatliekamie darbi būtu padarīti. Tiesa gan, kādā saietā var izdoties nodibināt kādu vēlāk visai noderīgu pazīšanos. Mīlestībai veiksmīga nedēļa.

Skorpions

Skorpions grib visu šeit un tagad. Cenšanās to panākt par katru cenu gan var novest pie visai nopietnām nepatikšanām, tādēļ labāk bruņoties ar pacietību un pacensties visu izkārtot tā, lai vēlāk viss notiktu gandrīz vai pats no sevis. Kādu laiku vajadzētu veltīt arī ģimenei, atpūtai un redzesloka paplašināšanai.

Strēlnieks

Mierīga nedēļa, ko vislabāk izmantot jaunu iespaidu un atziņu gūšanai. Jācenšas izvairīties no pārliekas savu spriedumu vienkāršošanas. Nedēļas pirmajā pusē vairāk uzmanības nāksies veltīt sev tuviem cilvēkiem, tās otrajā pusē – dažādām lietišķām tikšanām un vienošanos slēgšanām.

Mežāzis

Jaunradei piemērots laiks. Dzīve piedāvās ja ne daudz, tad vismaz kādu izdevību, taču nāksies būt pietiekami vērīgam un arī uzņēmīgam, lai nepalaistu to garām. Tuvu cilvēku, draugu un domubiedru padomos šobrīd der ieklausīties. No visa veida avantūrām labāk turēties tālāk.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Piemērots laiks jaunu zināšanu un iemaņu apguvei, sevišķi tādu, kas saistītas ar tehnoloģijām. Vienatnē pavadītais laiks šonedēļ var izrādīties ražīgāks nekā pat draugu un domubiedru pulkā pavadītais. No visa veida konfliktiem un strīdiem arī vajadzētu turēties tālāk.

Zivis

Galvenais – radīt apstākļus, lai viss varētu notikt Zivīm vēlamajā virzienā. Ja tas izdosies, nedēļa solās pat būt visai mierīga, piemērota pārdomām, nākotnes plānošanai un jaunas informācijas gūšanai. Nedēļas sākums piemērots agrāk pieļautu kļūdu labošanai.

LA.lv