Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20.decembrim. Zvaigznes gatavo pārsteigumus! 0

Foto – Fotolia

Auns
Sagaidāms, ka šodien atrisināsies sena problēma. Tieši tas veicinās tavu laimi un uzplaukumu.

Vērsis
Šodien diez vai izdosies veikt pirkumu, kuru tu plānoji. Nebēdājies, tajā ir arī pozitīvi momenti – drīzumā sāksies lielu atlaižu laiks, un kārotā lieta noteikti nonāks tavā īpašumā.

Dvīņi
Galvenais iemesls problēmām, kas radīsies šodien, ir domstarpības un ķildas ar tuviem cilvēkiem. Lai nesastrādātu muļķības, centies vienkārši nestrīdēties.

Vēzis
Šī ir labvēlīga diena gan aktīvai atpūtai, gan fiziskai slodzei, pastaigām, jaunu iepazīšanos izveidošanai. Laba diena, lai sāktu remontu mājās un veiktu pirkumu, par ko tu sen sapņoji. Šodien centies veltīt laiku ģimenei. Vari iepriecināt tuviniekus ar pirkumiem vai vienkārši kopā ar viņiem doties pastaigā.

Lauva
Lai atgūtos no straujā dzīves ritma, paņem atvaļinājumu un dodies uz siltajām zemēm. Dari visu, lai atgūtu spēkus un enerģiju. Par labu nāks nodarbošanās ar fiziskajām aktivitātēm, sporta zāles apmeklējums.

Jaunava
Šī diena atnesīs Jaunavām grūtības un dažādas rūpes. Tieši šodien tu, iespējams, saņemsi ziņu no tuva cilvēka, kas var daudz ko ietekmēt un saknē mainīt tavu stāvokli. Ja viņam būs vajadzīga tava palīdzība, labāk to neatteikt.

Svari
Ja tu šodien plānoji vizīti pie ārsta, tad labāk to atlikt uz rītdienu, jo šodien nav īpaši labvēlīga diena. Ieteicams nodarboties ar labdarību. Padomā par saviem tuviniekiem, sen neesi viņus apciemojis.

Skorpions
Tev atdos parādu, par kuru tu jau sen biji aizmirsis. Darbā var rasties zināmi pārpratumi.

Strēlnieks
Mēģinājumi īstenot dzīvē sapni prasīs nelielas pūles, tāpēc šodien tevi gaida daudz darāmā. Nav izslēgts, ka tu paveiksi daudz darbu, kuri tika atlikti uz labākiem laikiem, un jau dienas beigās būs redzami rezultāti.

Mežāzis
Tieši šodien pastāv varbūtība, ka tu saņemsi visai vilinošu piedāvājumu. Ideja, kuru tu nolemsi izmantot, atnāks negaidīti.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Dienas gaitā paļaujies uz intuīciju – tā neļaus kļūdīties. Rīts būs veiksmīgs laiks svarīgiem darbiem. Neaizmirsti parūpēties par savu veselību.

Zivis
Zivīm zvaigznes šodien sagādās daudz pārsteigumu. Diemžēl ne visi no tiem būs patīkami, bet liktenis palīdzēs tev tikt ar tiem galā. Materiālā plānā arī nav gaidāms ļoti veiksmīgs laiks, bet pacenties nedot vaļu emocijām. Ja tu šodien esi nolēmis veikt dārgu pirkumu, labāk atliec to uz citu laiku. Parūpējies par savu garīgo veselību.

LA.lv