×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
19. decembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 20.decembrim. Zvaigznes gatavo pārsteigumus!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Sagaidāms, ka šodien atrisināsies sena problēma. Tieši tas veicinās tavu laimi un uzplaukumu.

Vērsis
Šodien diez vai izdosies veikt pirkumu, kuru tu plānoji. Nebēdājies, tajā ir arī pozitīvi momenti – drīzumā sāksies lielu atlaižu laiks, un kārotā lieta noteikti nonāks tavā īpašumā.

Dvīņi
Galvenais iemesls problēmām, kas radīsies šodien, ir domstarpības un ķildas ar tuviem cilvēkiem. Lai nesastrādātu muļķības, centies vienkārši nestrīdēties.

Vēzis
Šī ir labvēlīga diena gan aktīvai atpūtai, gan fiziskai slodzei, pastaigām, jaunu iepazīšanos izveidošanai. Laba diena, lai sāktu remontu mājās un veiktu pirkumu, par ko tu sen sapņoji. Šodien centies veltīt laiku ģimenei. Vari iepriecināt tuviniekus ar pirkumiem vai vienkārši kopā ar viņiem doties pastaigā.

Lauva
Lai atgūtos no straujā dzīves ritma, paņem atvaļinājumu un dodies uz siltajām zemēm. Dari visu, lai atgūtu spēkus un enerģiju. Par labu nāks nodarbošanās ar fiziskajām aktivitātēm, sporta zāles apmeklējums.

Jaunava
Šī diena atnesīs Jaunavām grūtības un dažādas rūpes. Tieši šodien tu, iespējams, saņemsi ziņu no tuva cilvēka, kas var daudz ko ietekmēt un saknē mainīt tavu stāvokli. Ja viņam būs vajadzīga tava palīdzība, labāk to neatteikt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+