Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20.februārim. Visums mīlēs radošos! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Kosmiskā aktivitāte tavā dzimšanas dienā stimulēs tavu radošo pusi, bet pastāv arī briesmas, ka varētu kļūt par upuri nesaprātīgām bailēm. Tu esi dzimis zīmē, kurai patīk sadarboties ar citiem, tāpēc apvieno spēkus ar tiem, ar kuriem jums ir kopīgi uzskati. Viņi tev palīdzēs palikt uz zemes.

Auns

Var būt vilinoši pateikt nelielus melus, bet rezultāts var būt daudz sliktāks nekā iedomājies. Jebkādai rīcībai vienmēr ir sekas un agrāk vai vēlāk šīs sekas atgriežas pie cilvēkiem, kuri tās radīja. Šonedēļ paturi šo domu prātā.

Vērsis

Tu vēlies padarīt pasauli par labāku vietu, un tā ir laba ambīcija, bet tev par to ir jābūt reālistiskam. Viens cilvēks nespēj paveikt visu, tāpēc nenomoki sevi ar pārāk lielām cerībām pret sevi vai pret citiem cilvēkiem.

Dvīņi

Turpmāko pāris dienu laikā tev būs grūti atšķirt faktus no izdomājuma, it īpaši attiecību jautājumos, tāpēc neizdari pārsteidzīgus secinājumus un neveic apsūdzības, kuras varētu atgriezties, lai tevi mocītu. Vienmēr domā to labāko par cilvēkiem.

Vēzis

Ja tu domāsi, ka izgāzīsies, tad, visticamāk, tā arī būs. Ja tu domāsi, ka tev viss izdosies, tad palielināsi iespēju, ka tas izdosies. Tavs prāts ir spēcīgs instruments un, ja tu koncentrēsies uz konkrēto iznākumu, tu saņemsi tādus rezultātus, kādus sagaidi.

Lauva

Iespējams, labāk būtu uz pāris dienām atlikt malā jautājumu par problēmu partnerattiecībās. Planētas brīdina, ka šis nav piemērots brīdis, lai ķertos klāt problēmu risināšanai, ja neesi 100% pārliecināts – un nav arī nepieciešamības to darīt.

Jaunava

Neļauj niecīgiem strīdiem tevi ietekmēt, jo, ja ļausi sev kļūt dusmīgam, nav iespējams paredzēt, kas notiks. Ģimenes un finansiālie jautājumi ir svarīgi, tāpēc tev ir jācenšas ieviest miers pirms situācija ir nokļuvusi ārpus kontroles.

Svari

Tu vari būt pārliecināts, ka tavs skatījums uz pasauli ir vienīgais, kurš ir pareizs, bet citi gan nav tik pārliecināti. Tomēr, līdz ar Venēras labvēlīgo pārvietošanos, šonedēļ tu vari izmantot savu ievērojamo šarmu, lai mainītu citu viedokļus. Cerams, ka tev ir taisnība!

Skorpions

Ja tu pieņemsi lēmumu, balstoties uz emocijām, nevis loģiku, jau pavisam drīz to nožēlosi. It īpaši mājas frontē, tu nedrīksti ļaut citu cilvēku rīcībai ietekmēt tavu spriestspēju, jo viņi to uztvers kā zīmi, ka ar tevi var manipulēt.

Strēlnieks

Vai tu tici tam, ko tavas acis un ausis tev saka? Turpmāko pāris dienu laikā tu itin viegli varētu apjukt, tāpēc saglabā visu vienkāršu un, ja tev ir kaut mazākās šaubas par kaut ko, izvairies no tā. Šoreiz labāk ir būt nepopulāram nekā kļūdīties.

Mežāzis

Nav tā, ka tu uztrauktos par lietām, kurām ir maza vai vispār nav nozīmes lielajā lietu kopskatā, tad kāpēc tu par kaut ko tik ļoti iespringsti tagad? Lai arī kāds būtu iemesls, tev tam ir jātiek pārī. Ir svarīgākas lietas, kurām būtu jāķeras klāt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pat ja tu esi no tiem Ūdensvīriem, kuri savus trumpjus parasti patur rokā, pastāv briesmas, ka šonedēļ atklāsi pārāk daudz. Ja tu ļausi vērtīgai informācijai nonākt sāncenšu rokās, tas varētu sniegt viņiem priekšrocības, kuras viņi nav pelnījuši. Mazāk runā!

Zivis

Daži cilvēki, šķiet, tic tam, ka posts un bēdas slēpjas aiz katra stūra, bet tu tāds neesi. Šonedēļ saglabā pozitīvu noskaņojumu un tici tam, ka tava un arī citu dzīves kļūs labākas – un tā arī notiks.

LA.lv