Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20.jūlijam. “Bīdot” karjeru, neaizmirsti draugus! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šodien nodarbojies ar savu karjeru, bet arī par tuviniekiem nevajag aizmirst. Lai sasniegtu savu mērķi, nāksies ziedot savu brīvo laiku un vairākus personiskos plānus. Īpašu uzmanību pievērs ēšanai – iespējama saindēšanās.

Vērsis

Ja kāds no kolēģiem izteiks savu viedokli attiecībā uz tavu darbu, nesteidzies to uztvert ar naidīgumu. Nav izslēgts, ka dzirdētajā ir arī daļa patiesības.

Dvīņi

Šodien ir laba diena, lai uzlabotu attiecības ar cilvēkiem, kuri nav tev vienaldzīgi. Bet fiziska slodze palīdzēs tev noņemt nervu sasprindzinājumu. Šodien vēlams nespēlēt azartspēles. Tāpat nav ieteicams apmeklēt vietas, kur apgrozās ļoti daudz cilvēku.

Vēzis

Šajā dienā esi uzmanīgs pret bērniem. Tavas rūpes viņiem ir nepieciešamas. Šodien tevi gaida patīkami pārsteigumi. Spēja pajokot pašam par sevi palīdzēs Vēžiem tik galā ar daudziem incidentiem.

Lauva

Parūpējies šodien par savu veselību. Centies nepārslogot organismu ar smagu pārtiku un tonizējošajiem dzērieniem lielā apmērā. Personiskajā dzīvē tevi gaida ne mazums jauku brīžu.

Jaunava

Šī diena Lauvām būs nelabvēlīga. Pacenties šodien nepieņemt nekādus svarīgus lēmumus un izvairies no nevajadzīgām sarunām. Esi piesardzīgs attiecībā uz jaunu iepazīšanos, kas var nospēlēt tavā dzīvē negatīvu lomu. Šīs dienas sapņi var būt pravietiski un sola drīz piepildīties.

Svari

Pacenties neatslābināties, bet pēc iespējas ātrāk uzveikt šo stāvokli. Dienas otrajā pusē sajutīsi savārgumu, bet tev nav laika slimot, jo gribēsies iet uz randiņu ar mīļoto cilvēku.

Skorpions

Šī diena var atnest šīs zīmes pārstāvjiem lielas pārmaiņas. Visspilgtāk tās var parādīties personiskajā dzīvē. Vientuļajiem Skorpioniem ir ļoti liela iespēja satikt cilvēku, kam būs izšķiroša ietekme uz visu turpmāko dzīvi un var beigties pat ar laulību. Savukārt laulāti pāri – tieši otrādi – pārdzīvos grūtu periodu, kad tiks pārbaudīts viņu attiecību stiprums. Vairākos gadījumos iespējama attiecību izjukšana.

Strēlnieks

Esi gatavs, ka vajadzēs rīkoties ātri un izlēmīgi, pieņemot galīgo lēmumu. Vari lūgt padomu draugiem vai tuviem cilvēkiem. Vakarā esi uzmanīgs savos izteikumos, īpaši, ja runa būs par jūtām un emocijām.

Mežāzis

Šodien pār tevi valdīs panika un haoss. Šī ir diena, kad iespējami lieli draudi finanšu jomā. Mežāžiem horoskops šodien neiesaka baudīt saskarsmi ar tuviem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudzus šīs zodiaka zīmes gaida neplānoti izdevumi. Pacenties šodien nenodarboties ar nekustamā īpašuma iegādi, kā arī iesākt mājoklī remontu. Šodien arī jāpasaudzē sava veselība. Iespējams, saasināsies sena kaite. Neaizdod šodien naudu – tu vari to neatgūt.

Zivis

Šodien tu jutīsi apmierinātību un harmoniju. Darba lietas, kā arī dažādi tirdzniecības darījumi sola šodien veiksmīgi īstenoties. Personiskajā dzīvē tev arī laimēsies atrisināt vairākas problēmas. Šodien tu, iespējams, satiksi vecu draugu, par kuru sen biji aizmirsis. Šodien redzētie sapņi būs pravietiski un piepildīsies. Ja jums sapņos parādījās kapsēta, tas ir uz laimi.

LA.lv