Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20.jūnijam. Lieliska diena, lai apgūtu kaut ko jaunu! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šodien tev labāk koncentrēt savu uzmanību uz ikdienas lietām un sadzīves problēmām. Darbā esi ļoti uzmanīgs un piesardzīgs. Personīgajā dzīvē iespējamas patīkamas pārmaiņas.

Vērsis

Veiksme šodien pavadīs drosmīgus un enerģiskus cilvēkus, kuri spēs atrast izeju no jebkuras situācijas. Pacenties šodien neparakstīt svarīgus dokumentus un nesāc jaunus darbus. Šodien centies pievērst uzmanību vecākiem un bērniem, kā arī seko savai un savu tuvinieku veselībai.

Dvīņi

Beidzot šīs zīmes pārstāvjiem zvaigznes ir uzsmaidījušas. Pagātnē paliek melnā neveiksmju strīpa un iestājas baltā. Vairāki sapņi sola drīzumā piepildīties. Cilvēkiem, kuri ir bez darba, šodien vajag nodoties meklējumiem, tie sniegs vēlamo rezultātu. Pacenties šodien neiesaistīties strīdos par sīkumiem un pasaudzē savu psihisko veselību.

Vēzis

Centieni mīlēt un būt mīlētam liks tev šodien strādāt ar sevi. Šodiena var ieiet vēsturē, kad brīdis, kad tu atteicies no kāda kaitīga ieraduma. Un jāsaka – ļoti savlaicīgi. rīcību novērtēs apkārtējie.

Lauva

Nogurums tik lielā mērā nomocījis tavu organismu, ka spēka tev pietiek tikai nesteidzīgai eksistencei. Pacenties iespējami ātrāk tikt vaļā no negatīvā noskaņojuma.

Jaunava

Proti savaldīt agresiju rīcībā un vārdos, citādi vienā dienā zaudēsi tuvu cilvēku labvēlību. Iespējama nestabilitāte noskaņojumā. Šodien veiksmīgi būs dažādi braucieni. Bet tikšanās ar radiniekiem ienesīs tavā dzīvē pozitīvismu.

Svari

Šīs zīmes pārstāvjiem diena solās būt labvēlīga. Iespējams, šodien tev izdosies izdarīt to, ko iepriekš neuzdrošinājies. Pacenties šodien nenožēlot bijušās neveiksmes, bet labāk mierīgi un plānveidīgi dari savu darbu. Vairāki Svari šodien, iespējams, satiks cilvēku, ar kuru nākotnē izveidosies romāns.

Skorpions

Koncentrējies uz kaut ko vienu un pieliec maksimumu pūļu izvēlētajā virzienā. Plāns, ko tu gribēji īstenot darbā, izgāzīsies dēļ apstākļiem, kas nekādā veidā nav atkarīgi no tevis.

Strēlnieks

Ja tu jau sen gribēji sākt jaunu lietu, tad šodien ir īstais laiks to darīt. Jaunais projekts atnesīs tev jaunu ienākumu avotu. Attiecībā uz tavu labklājību planētas būs labvēlīgi noskaņotas, tikai nevajag laist garām savu izdevību. Perspektīvas izmaiņas var atnest tava mērķtiecība. Šodien Strēlnieki var īstenot dažādus tirdzniecības darījumus, pat riskantus, jo viss izdosies veiksmīgi. Bet personiskajās attiecībās iespējamas zināmas problēmas, kas saistītas ar partnera nevēlēšanos pieņemt tavu redzes viedokli.

Mežāzis

Saistītie raksti

Esi gatavs tam, ka nāksies rīkoties ātri un izlēmīgi, pieņemot galīgos lēmumus. Vari prasīt padomu draugiem vai tuviem cilvēkiem. Vakarā esi uzmanīgs izteikumos, īpaši, ja runa ir par jūtām un emocijām.

Ūdensvīrs

Zvaigznes sola neticamus notikumus tavā dzīvē, kuri var izmainīt tavu pasaules uztveri. Iespējamas arī patīkamas pārmaiņas personiskajā dzīvē. Ja tev ir automašīna, pie stūres šodien labāk nesēsties.

Zivis

Šodien tev šķitīs, ka visa pasaule ir pie citu kājām. Labvēlīga diena zināšanu apguvei. Var apmeklēt saviesīgus pasākumus.

LA.lv