Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20. jūnijam. Mācies no citu pieredzes!0

Dienas noskaņa

Diena piemērota jaunu zināšanu apguvei un informācijas apmaiņai. Izpētot citu pieredzi, būs iespējams labāk paveikt sarežģītus uzdevumus, kas gaida nākamajās nedēļās.

Auns

Auns šodien būs ļoti pieprasīts – nepaliks pat laiks, lai patīksminātos par savu varenību. Par tevi šoreiz sajūsmināsies citi. Apbērs ar komplimentiem un aicinās ciemos. Veiksme gaidīs tos, kuri darbojas reklāmas jomā, radošās profesijās un tirdzniecībā. Mīlestībā Auns var spert drosmīgus soļus, lai nepaliktu vientulībā.

Vērsis

Horoskops iesaka Vērsim būt savaldīgam un atturīgam, neļauties dusmu uzliesmojumiem un neapmierinātībai. Vari izjust greizsirdību uz kolēģi par jaunu, interesantu uzdevumu. Uzticies tikai draugiem, bet nepazīstamiem cilvēkiem vari palikt noslēpums. Vērša sasniegumi darbā nepaliks nepamanīti. Priekšniecība apbalvos ar sasniegtajiem rezultātiem.

Dvīņi

Dvīņiem šodien vērts atteikties no rutīnas darba. Tas tikai atņems spēku un laiku, un būtu žēl izniekot tik veiksmīgu dienu. Sirsnīga saruna ar kādu no draugiem palīdzēs atklāt daudz interesanta, īpaši ja esi noilgojies pēc jaunām zināšanām. Mīlas lietās Dvīņiem nav vēlams ierobežot savu otro pusīti. Citādi vari gaidīt strīdus!

Vēzis

Horoskops Vēzim prognozē dienu, kas ilgi paliks atmiņā. Tā var būt jauna iepazīšanās, kāds brauciens vai pat saruna ar radiniekiem. Darbā jutīsies entuziasma pilns un ar prieku pildīsi pat sīkākos uzdevumus. Biežāk saki sev “es varu”, tad viss izdosies! Starp citu mīlestībā Vēzim nenāktu par ļaunu būt uzstājīgākam.

Lauva

Lauvam vajadzētu atdot parādus, lai optimistiski skatītos uz savu finansiālo stāvokli. No pirkumiem labāk atturēties, jo mazas izredzes iegādāties kaut ko jēdzīgu. Aiz tuvākā likteņa pagrieziena Lauvu gaida mīlestība. Tu vari iemīlēties kā jaunībā, un tas liks pamatus nopietnām attiecībām.

Jaunava

Horoskops Jaunavai paredz kādas viltības atmaskošanu. Vienalga, vai esi tajā iesaistīts tieši vai netieši, reputācija cietīs. Tāpēc uzmanīgi seko līdzi, lai neiesaistītos avantūrās un neuzņemtos nevajadzīgu risku, ieguvumi neatsvērs zaudējumus ne morālā, ne finansiālā ziņā. Jaunavai labāk paklusēt kādā sarunā ar kolēģiem. Ja viņi uzzinās par taviem plāniem, vari necerēt uz to īstenošanu.

Svari

Svariem šodien jāatceras, ka naudai patīk klusums un skaitīšana. Ja kādam izpļāpāsies par savas bagātības avotiem, paliksi bez līdzekļiem Svaru dzīvē liela nozīme ir psiholoģiskajam aspektam, bet šodien to izmantot nevajadzētu. Īpaši privātajā dzīvē.

Skorpions

Astrologi iesaka Skorpionam nodarboties ar individuāliem projektiem, nevis darboties sabiedrības labā. Tas, kas tavs, nekur nepazudīs – neuztraucies par to. Īpaši, ja tu stingri stāvi uz kājām finansiālajā ziņā. Skorpionam steidzami jāsāk cīnīties pret kaitīgiem ieradumiem. Citādi var sākties problēmas ar veselību.

Strēlnieks

Strēlniekam šodien ieteicams klusējot vērot situācijas attīstību, nevis uz katra stūra plātīties ar saviem sasniegumiem. Lai visi domā, ka tavā dzīvē viss ir lieliski, bet veids, kā tu to sasniedzi, lai paliek noslēpumā tīts. Toties privātajā dzīvē no otrās pusītes neko nevajadzētu slēpt. Strēlnieks var pat bildināt izredzēto – viņš tam ir nobriedis.

Mežāzis

Astrologi iesaka jau no rīta puses aprēķināt dienas tēriņu budžetu, jo pastāv risks to ievērojami pārsniegt. Pat ja dodies uz veikalu tikai pēc produktiem vakariņām, ievēro taupību. Nav labākā diena randiņiem, tāpēc taktiski atsakies no tikšanās. Mežāzis šodien ir emocionāli nelīdzsvarots, un tas var izraisīt konfliktus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien nesaņems apkārtējo palīdzību, tāpēc visus jautājumus nāksies risināt patstāvīgi. Ja kaut kas neiet tā, kā plānots, nekrīti panikā! Situācija privātajā dzīvē var radīt Ūdensvīram vēlēšanos bēgt, tomēr šodien galīgo lēmumu pieņemt nevajadzētu. Vakarā gaidāms brauciens, kas tuvinās tikšanos ar kādu ļoti interesantu cilvēku.

Zivis

Horoskops Zivīm iesaka šodien ieplānot tikai tos darbus, kas ietilpst kategorijā “steidzami”. Viss pārējais var pagaidīt, jo sarežģītu uzdevumu veikšanai diena nav piemērota. Nepietiks ne enerģijas, ne degsmes, un tas nav labs pamats panākumiem. Iespējams neliels konflikts ar kādu radinieku, kurš jau sen tevi bieži kritizē. Varbūt tā ir skaudība?

Avots: Astrorok

LA.lv