Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20.maijam. Dari zināmu savu nostāju! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tavs prāts turpmākajos 12 mēnešos spēs aptvert plašumus aptverošs un būs gana ass – tu spēsi ieraudzīt lielo kopskatu un koncentrēties uz detaļām vienlaicīgi. Tavs iespaidīgais intelekts sniegs tev priekšrocības, kuras tev noteikti jāizmanto.

Auns

Tikai tāpēc, ka kāds, šķiet, zina par ko runā, nenozīmē, ka tev viņam jāuzticas – it īpaši, kad iesaistīta tava nauda. Pārliecinies, ka zini, kādi ir iespējamie riski, pirms šodien kaut kur iesaisties.

Vērsis

Tev šodien būs gana daudz sakāmā un dažiem varbūt pat liksies, ka pārāk daudz. Bet tā nu ir viņu problēma, jo tu pārāk ilgi esi paturējis domas pie sevis – tagad tavs nolūks ir atlīdzināt iekavēto. Dari tā, apkārtējiem ir jāzina, kāda ir tava nostāja konkrētos jautājumos.

Dvīņi

Merkurs, tavs valdnieks, šodien izveidos pozitīvu saikni ar Marsu un Plutonu, tāpēc tu, visticamāk, būsi izteikti izlēmīgs. Tikai esi uzmanīgs, ka neradi konfrontācijas tur, kur tās nav nepieciešamas. Cilvēki nav tavi ienaidnieki – vismaz parasti nē.

Vēzis

Tev ir visas tiesības ticēt tam, kam tu tici, un tev ir jāpārliecinās, ka citi to saprot. Tev viņiem arī ir jādara zināms, ka tev nav ne mazākā nodoma mainīt savu skatījumu. Kāpēc gan tev to vajadzētu, ja tev acīmredzami ir taisnība.

Lauva

Cilvēki sagaida, ka būsi drošs un pašpārliecināts, tāpēc nepievil viņus. Tomēr neesi pārāk pārņemts pats ar savu spožumu, savādāk tas varētu viņus aizbaidīt. Ja tu vēlies atstāt iespaidu uz svarīgiem cilvēkiem, tev jāatrod pareizais līdzsvars starp ambīcijām un pazemību.

Jaunava

Tu vari sagaidīt, ka šodien notiks kaut kas brīnišķīgs. Visticamāk, jaunumi no attālas vietas iedvesmos tevi ticēt, ka atgriezušies labāki laiki un nepaies ilgs laiks pirms tam uzradīsies aizvien vairāk pierādījumu. Sāc jau plānot savu nākamo atvaļinājumu.

Svari

Tu precīzi zini, kas tev ir jādara, pat ja tev ir grūti to izskaidrot citiem. Taču neļauj tam tevi uztraukt. Partneri un mīļotie drīz sapratīs, ka zem ārējā trakuma slēpjas kaut kas ģeniāls. Nepadodies!

Skorpions

Citu vajadzības šodien liec pirmajā vietā un neuztraucies, ja tāpēc tu sāc atpalikt no sava grafika.Planētas ziņo, ka vēlāk itin viegli varēsi pārliecināt darba kolēģus, lai palīdz tev panākt iekavēto. Pagaidām palīdzi draugiem un mīļotajiem.

Strēlnieks

Patīk tev tas vai nē, tev šodien nāksies sekot noteikumiem: ja tu attālināsies no tā, ko citi uzskata par pieņemamu, tu varētu iekulties pamatīgās nepatikšanās. Dažreiz tev nav citas izvēles, kā vien nostāties ierindā.

Mežāzis

Saule un Marss šobrīd darbojas tavā labā, tāpēc izlem, ko tu visvairāk vēlies saniegt un liec tam piepildīties. Sirdslietas arī šobrīd atrodas zem pozitīvas zvaigžņu ietekmes. Pasaki tam īpašajām cilvēkam, cik daudz viņš tev nozīmē.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu šodien ar draugu apmainīsies vārdiem, un šie vārdi varētu būt diezgan skarbi. Tas ir tāpēc, ka viņš ir pārkāpis robežai un viņam ir jāatgādina, ka ir lietas, kuras nedrīkst ignorēt. Pārliecinies, ka turpmāk viņš rīkojas pareizi, tas ir viņa paša labad.

Zivis

Pārliecinies, ka turpmākās diennakts laikā tavs viedoklis tiek sadzirdēts. Ja tu to nedarīsi, tu varētu atklāt, ka jautājumi, par kuriem tev ir liela interese, sāk attīstīties tev nevēlamā virzienā. Neesi kautrīgs – bļauj un kliedz, ja tas ir nepieciešams.

LA.lv