Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20. maijam. Dzīvo ar sauli sirdī!0

Dienas noskaņa

Svarīgi nepārspīlēt gan sīkās, gan lielās ķibeles – tā vienkārši ir dzīves sastāvdaļa, kas starp citu mums nereti iemāca vērtīgas lietas.

Auns

Neļauj problēmām, kas tev jau kādu laiku seko, sabojāt noskaņojumu ne sev, ne apkārtējiem. Ieskaties uzmanīgāk, šīs tik nejaukās problēmas nemaz nav tik briesmīgas, kā izskatās.

Vērsis

Atkāpties jau par vēlu, iesākto jāīsteno līdz galam. Iespējams, tā nebūs gluži uzvara, toties tevi nevarēs vainot gļēvulībā un spara trūkumā.

Dvīņi

Šodien tev nebūs ne laika, ne, galvenais, vēlēšanās, lai spēlētu kādas spēlītes. Ja tā, tad izvairies no visa, nevajag sevi pierunāt – tev nepavisam nav obligāti tas jādara.

Vēzis

Šodien vislabāk jutīsies, ja līdz pat matu galiņiem iegrimsi kādā darbā. Ja neesi ilgstošu ūdens procedūru cienītājs, tad lai tā ir grāmata vai kāda avantūra – tava izvēle!

Lauva

Šodien Lauvām var parādīties problēmas ar saziņu ar kolēģiem. Neprasiet no viņiem pārāk daudz.

Jaunava

Lai cilvēki pieņem tevi šodien tādu, kāds tu esi, un pašiem būs sliktāk, ja viņi to nedarīs. Nemēģini mainīt sevī kaut ko tikai tāpēc, ka šī rakstura īpašība kādam nepatīk.

Svari

Šodien vēlams aiziet uz baseinu, pirti, izpeldēties upē vai ezerā – kur vien vēlies. Ja tas nav iespējams – ieej no rīta spirdzinošā dušā, un diena būs izdevusies. Saskarsme ar ūdeni uzlabos pašsajūtu un paaugstinās emocionālo potenciālu.

Skorpions

Šodien iespējama saķeršanās, no kuras, iespējams, neiznāksi kā uzvarētājs, Labākajā gadījumā tevi gaida kompromisa variants. Bet vai vērts sākt cīņu, ja reiz nav iespējas uzvarēt.

Strēlnieks

Šobrīd ir liela iespēja iegūt jaunus draugus. Esi atvērts saskarsmē – to cilvēki vienmēr augstu novērtē.

Mežāzis

Tevi nodarbina kāda problēma, un risinājums spītīgi no tevis vairās. Tev steidzami jāparunā par to, turklāt ar pareizo cilvēku, citādi pozitīvs iznākums nav gaidāms.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mazi uzmanības pierādījumi no tavas puses šodien tiks augstu novērtēt. To vajadzētu izmantot, lai vēlāk nenāktos atpirkties ar dārgām dāvanām.

Vēzis

Ja esi viltnieks, tad šī ir tava diena. Cilvēki šodien noticēs katram tavam vārdam. Tomēr šī diena arī reiz beigsies, un rīt var sekot atriebība.

LA.lv