Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20.novembrim. Diena drosmes un enerģijas zīmē! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Marss un Saturns apvieno spēkus tavā dzimšanas dienā, lai apveltītu tevi ne tikai ar drosmi, bet arī ar tāda veida enerģiju, kas tev būs nepieciešama, lai tu varētu radīt kaut ko paliekošu. Vienmēr mērķē uz augšu un tiecies būt labāks cilvēks nekā biji iepriekš.

Auns

Kāds, kuru vienmēr esi uzskatījis par sāncensi, pārsteigs tevi un šodien pateiks ko tādu, kas tev liks justies labāk pašam par sevi. Vai tā ir kaut kāda veida viltība? Nē, nav. Šis cilvēks patiešām vēlas būt jauks pret tevi. Esi jauks arī pret viņu.

Vērsis

Šodienas notikumi tevi pārliecinās, ka pēdējās nedēļās neesi koncentrējies uz to, ko vajadzētu. Tas nekas. Tagad tu vari tiekties pēc tā, kas tev visvairāk nepieciešams.

Dvīņi

Šis ir labs laiks attiecībām, it īpaši tām, kuras nāk no sirds. Nestāvi šodien malā,­ ej uz visu banku un jau pēc pāris dienām saņemsi to visu atpakaļ un vēl vairāk. Mīlestība vienmēr ir to pūļu vērta.

Vēzis

Ja kāds, kuram iepriekš uzticējies, šodien baumo tev aiz muguras, par katru cenu pārrauj visas attiecības ar viņu. Taču, pārliecinies, ka zini visus faktus:­ tu taču nevēlies pārtraukt draudzību bez pamatota iemesla.

Lauva

Neņem vērā, ko citi vēlas, lai dari, un dari tikai to, ko pats vēlies darīt. Saules atrašanās Strēlniekā nozīmē, ka šis laiks ir izpriecām, tāpēc dodies pasaulē un izdari kaut ko patiešām apbrīnojamu.

Jaunava

Svarīgi cilvēki tevi uzmanīgi vēro un, visticamāk, viņiem patiks tas, ko ieraudzīs. Viņiem tas patiks vēl vairāk, ja radīsi iespaidu, ka esi komandas spēlētājs, nevis vientuļais vilks.

Svari

Turpmāko dienu laikā tu būsi izteikti pašpārliecināts, un, līdz ar Marsa un Venēras pārvietošanos tavā zīmē, kaut kāda veida izrāviens vairs nevar būt tālu. Tik laba iespēja kādu laiku var arī nerasties, tāpēc izmanto to, kamēr vari.

Skorpions

Ja tas, ko tu šodien saņem, tavuprāt, ir vairāk nekā esi pelnījis, tad tam ir iemesls. Vai varētu būt, ka pirms kāda laika izdarīji kādam milzu pakalpojumu un pa šo laiku esi jau aizmirsis? Visums nekad neaizmirst.

Strēlnieks

laiks, tāpēc esi pozitīvs un tici, ka tava “ja varu, tad daru” attieksme pielips arī tiem, kuri šķiet priecājas par savu negatīvismu.

Mežāzis

Jo sliktākas ir bijušas pēdējās nedēļas, jo vairāk tu varēsi izbaudīt turpmākās dienas. Novērtē savu atrašanos prožektoru gaismā, taču, necel no tā lielu brēku. Pieticība vienmēr ir bijusi laba īpašība ­ un jo mazāka iespēja, ka kāds tevi padarīs par savu mērķi!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šis tev varētu būt viens no labākajiem laika posmiem šogad un, ja tu vēlies paveikt, kaut ko patiešām grandiozu, tas nebūs pārāk sarežģīti. Šodienas Marsa­-Saturna saikne izcels virspusē tavu ambiciozo pusi. Tu jau esi ceļā uz virsotni, neapstājies!

Zivis

Tu šobrīd dodies cauri vienam no tiem posmiem, kurā viss, kam tici tiek pārbaudīts. Tas var
būt sāpīgs process, bet tas ir nepieciešams, lai tu varētu labāk izprast, kas tu patiesībā esi un kas tev patiešām ir nepieciešams.

LA.lv