Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20.septembrim. Nebēdz no savas veiksmes! 16

Foto – Fotolia

Auns
Neesiet pārāk prasīgi pret citiem. Patlaban nav īstais laiks, lai demonstrētu savas ambīcijas. Izvairieties no pārslodzes darbā. Pēc iespējas atpūtieties vienatnē.

Vērsis
Šodien jūs varat saņemt jaunus, izdevīgus lietišķos piedāvājumus. Pirms pieņemt lēmumu, pacentieties visu kārtīgi apdomāt un tikai tad dodiet atbildi. Partnerattiecības šodien būs visnotaļ auglīgas. Nelietojiet gaļas produktus, bet dodiet priekšroku piena izstrādājumiem.

Dvīņi

Mīlestība ir jūtas, kuras grūti noturēt. Tā var izzust jebkurā mirklī. Tāpēc nemieriniet sevi ar ilūzijām, bet pieņemiet dzīvi tādu, kāda tā ir. Tas padarīs jūs par stipru cilvēku.

Vēzis

Jebkura saskarsme šodien var novest pie konflikta. Nepadodieties provokācijām un esiet uzmanīgi sabiedriskās vietās. Atsakieties no alkohola un ievērojiet mērenību ēšanā. Šī diena ir pilnīgi nepiemērota romantiskiem randiņiem un seksam.

Lauva

Šodien ir piemērota diena, lai uzlabotu attiecības ar cilvēkiem, kuri jums nav vienaldzīgi. Fiziska slodze palīdzēs jums noņemt nervu sasprindzinājumu. Šodien nevajadzētu spēlēt azartspēles. Turklāt nav ieteicams apmeklēt vietas, kur pulcējas daudz ļaužu.

Jaunava

Jūs esat pilni enerģijas un pievilcīgi, tāpēc jums viss izdosies viegli un nepiespiesti. Bērni iepriecinās ar saviem panākumiem. Tikai jūsu noskaņojums pārāk bieži mainīsies. Šodien ir labi sākt diētu un attīrīt organismu.

Svari

Šodien prātam ir jākontrolē emocijas. Ejot emociju pavadā, jūs varat kļūt par krāpšanas upuri vai nokļūt svešā ietekmē. No alkohola lietošanas šodien labāk atturēties. Lietderīgi būs fiziskie vingrinājumi, masāžas vai atjauninošas kosmētiskās procedūras.

Skorpions

Šī diena ir vienkārši radīta aktīvam darbam. Ja jūs būsiet savaldīgi un koncentrējušies, tad paspēsiet padarīt daudz darbu. Problēmas, kas ilgušas mēnešiem, šodien atrisināsies viegli un ātri. Ja jums šovakar paredzēts randiņš, tas, visticamāk, beigsies ar precību piedāvājumu.

Strēlnieks

Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām, lai pārkārtotu mājokli un atjaunotu garderobi. Darbā jūs gaida nepatīkamas sarunas ar priekšniecību, bet centieties turēt sevi pieklājības rāmjos un nepaaugstiniet balsi. Ja šodien jums piedāvās jaunu projektu, tad pirms pieņemt lēmumu, visu vajag rūpīgi apdomāt. Pacentieties šodien nezaudēt līdzsvaru un nelietojiet alkoholu.

Mežāzis

Dienas pirmajā pusē jūs jutīsieties apjucis un nepārliecināts par sevi, kas pastiprinās negatīvās tendences. Dēļ tā, ka jūs izdabāsiet savām vājībām vai nevēlēsieties stāvēt pretim svešai ietekmei, jums šodien var rasties nelielas problēmas. Šodien ir jāpiesargās no slepenu nelabvēļu mahinācijām. Pacentieties nevienam neko nestāstīt, bet vairāk uzticieties veselajam saprātam un intuīcijai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ikdienas steigā jūs esat aizmirsuši par radiniekiem un tuviniekiem. Īpašu uzmanību prasīs bērni, taču jūs viegli atrisināsiet visus jautājumus. Arī vakaru labāk pavadīt kopā ar ģimeni, bet ārpus mājas – aizejiet uz kino, kafejnīcu vai vienkārši pastaigājieties.

Zivis

Diena ir laba, lai analizētu dzīves ceļu un apkopotu rezultātus. Atdodiet parādus, piedodiet pāri darījumus. Atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām un sakariem, kas jūs apgrūtina. Esiet pacietīgi, izrādiet citiem uzmanību un līdzjūtību. Šodien lietojiet veģetāru pārtiku.

LA.lv