×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
6. decembris, 2013
Drukāt

Horoskopi 9.12.2013. – 15.12.2013.

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Piemērots laiks cītīgam darbam, kas tiks arī novērtēts, taču viss notiks ne tik ātri, kā gribētos. Planētas labvēlīgas sapņiem par nākotni. Pārlieka cenšanās būt saskaņā ar visiem var novest pie savas nostājas zaudēšanas un var nest arī zaudējumus.

Vērsis | Pareizākā taktika šobrīd – ļauties straumei un izmantot izdevības. Draud iespēja tikt izmantotam, tādēļ labāk klāsies tiem Vēršiem, kuri būs ar mēru egoistiski. Mājas un ģimenes problēmu risināšanai nav pats labākais laiks.

Dvīņi | Jauni iespaidi, draugi, idejas. Var gan gadīties, ka kāda no tām būs stipri apsteigusi savu laiku, tomēr, iespējams, intuīcija pateiks priekšā, kā to realizēt jau tagad. Pārlieka vēlme būt labākam par citiem var traucēt. Un naudas lietās labāk būt taupīgam.

Vēzis | Visumā veiksmīga nedēļa, labvēlīga savas reputācijas nostiprināšanai. Planētas piešķir spēju būt tālredzīgam, tādēļ piemērots brīdis gan sarežģītu problēmu risināšanai, gan tālejošu plānu izstrādei. Jāizvairās uzspiest citiem savus uzskatus.

Lauva | Arī Lauvam daudz jaunu ideju, un viņš ar labām sekmēm steidz tās iemiesot dzīvē. Arī attiecībās ar pretējo dzimumu zvaigznes šīs zīmes pārstāvjiem sola visu to labāko. Labi tomēr darīs tie no viņiem, kuri kādu brīdi veltīs pārdomām, kā arī lai pabūtu vie-natnē ar sevi.

Jaunava | Planētas noskaņo uz visu, kas saistīts ar jauniem iespaidiem, un nav izslēgts, ka kāds no tiem rosina arī sākt ko visai jaunu un oriģinālu. Naudas lietās ieteicams būt uzmanīgai. Būs nepieciešama pacietība – dažas lietas neies gluži tik ātri, kā cerēts.

Svari | Samērā mierīga nedēļa. Jāsargās no iespējas tikt izmantotam un arī naudu vajadzētu pietaupīt. Veiksies viss, kas saistīts ar tehniku. Šonedēļ izstrādātajiem nākotnes plāniem vajadzētu būt veiksmīgiem, taču to realizāciju labāk nedaudz atlikt.

Skorpions | Piemērots laiks tālejošu plānu izstrādei, un ieteicams tūlīt sākt to realizāciju. Skorpioniem – politiķiem un dažāda līmeņa vadītājiem planētu stāvoklis labvēlīgs reputācijas un autoritātes nostiprināšanai. Visiem Skorpioniem īstais brīdis ienākumu vairošanai.

Strēlnieks | Veiksies viss, kas saistīts ar jauninājumiem, sevišķi, ja tiem ir kāds sakars ar mūsdienu tehniku. Planētas labvēlīgas arī attiecībām ar pretējo dzimumu. Ja šonedēļ tiks sākts kas liels un nozīmīgs, tas sekmēsies.

Mežāzis | Arī Mežāzim planētas sekmē tālejošu plānu izstrādāšanu un realizāciju. Labi darīs tie, kuri nedāvās savas simpātijas nepelnīti un būs uzmanīgi visā, kas saistīts ar naudu. Iespējams, ka tieši šonedēļ Mežāža iepriekšējie nopelni tiks atzīti oficiāli.

Ūdensvīrs | Ūdensvīrs visam pieiet atbildīgi, tāpēc gan sekmes neizpaliek, gan nostiprinās reputācija. Labi darīs tie, kuri sev apkārt spēs saskatīt ne tikai melnu un baltu, bet arī starptoņus. Ja tas izdosies, prieku dos ne tikai panākumi darbā, bet arī attiecības ar mīļajiem.

Zivis| Arī Zivīm šonedēļ darba papilnam un cītīgs darbs tiks novērtēts. Piemērots laiks savu ambīciju piepildīšanai, izvirzīties darbā un arī gūt apkārtējo atzinību. Planētas sekmēs mīlas lietas, taču, sākot ko jaunu šajā jomā, svarīgi nebūt pārlieku vieglprātīgām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+