Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sadzirdi rudens mūziku! Horoskopi 11.09.17. – 17.09.17. 16

Foto – Fotolia

Auns

Noskaņojums Aunam visai optimistisks, un viņam izdodas to iedvest arī apkārtējiem. Ideju arī netrūkst, un lielais vairums apkārtējo gatavi palīdzēt tās realizēt. Pats Auns gan darītu prātīgāk, ja vispirms apsvērtu arī iespējamos riskus…

Vērsis

Šonedēļ Vērsis iederēsies gandrīz vai jebkurā sabiedrībā, ja vien pats to vēlēsies, un arī spēja modināt simpātijas lielāka nekā citkārt. Īstais laiks meklēt palīgus nodomu realizācijā, sarunām ar priekšniecību vai vienkārši izklaidēties patīkamā sabiedrībā.

Dvīņi

Laiks nopietniem lēmumiem un arī to realizācijai. Iespējams, liktenis dāvās arī kādu negaidītu izdevību, un Dvīņi darītu pareizi, ja nekavētos to izmantot – protams, iepriekš izvērtējot arī iespējamos zemūdens akmeņus.

Vēzis

Labvēlīgs laiks agrāk izlolotu nodomu realizācijai. Galvenais – nevilcināties, izvēlēties vajadzīgās prioritātes un ķerties pie darba. Nevajadzētu gan aizmirst arī agrāk iesāktos darbus – planētas labvēlīgas, lai ne tikai sāktu, bet arī pabeigtu.

Lauva

Īstais laiks ķerties pie kā liela un nozīmīga, kas izlolots jau agrāk. Ar jauninājumiem aizrauties pārāk gan nevajadzētu – labāk veiksies tiem šīs zīmes pārstāvjiem, kuri būs kaut nedaudz konservatīvi un pieturēsies pie tradicionāliem risinājumiem.

Jaunava

Veiksmīga nedēļa, ja vien viņa nebaidīsies grūtību un būs ar mieru piepūlēties kaut nedaudz vairāk nekā parasti. Svarīgi tomēr arī neaizmirst par atpūtu – pretējā gadījumā iespējamas veselības problēmas.

Svari

Spīdekļu izvietojums sekmē jau iesākto darbu turpināšanu un, iespējams, pabeigšanu un dod pēdējo slīpējumu jau sasniegtajam. Jaunu, tikko prātā ienākušu ideju realizāciju savukārt labāk atlikt – tām vēl jānobriest.

Skorpions

Veiksmīgs laiks. Planētas veicina piedalīšanos liela mēroga pasākumos, kas sola arī iespēju nostiprināt finansiālo stāvokli. Svarīgi koncentrēties uz galveno un neizšķiest laiku sīkumiem – tā šī nedēļa var tikt pilnībā izniekota. Vientuļajiem Skorpioniem var paveikties mīlestībā.

Strēlnieks

Periods piemērots, lai turpinātu iesākto, izpildītu pienākumu un pabeigtu iesākto. Jaunas lietas šimbrīžam var arī nesākt – tam var pietrūkt gan laika, gan spēka, gan arī nopietnas gribēšanas.

Mežāzis

Ja vien viņš cītīgi izpildīs pienākumu un pacentīsies tikt galā ar iesākto, par paveikto tiks atalgots ar draugu un kolēģu atzinību un, iespējams, arī materiāli. Var arī sākt ko jaunu, taču tam, visticamāk, pietrūks uzņēmības. Jāsargā no ķildām un emociju izvirdumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Viena no mierīgajām nedēļām, kurā nekas īpašs nenotiek. Vislabāk izmantot šo laiku, lai nesteidzīgi pabeigtu iesākto un atlikušajā laikā nedaudz sakārtotu gan savu darba vietu, gan mājokli. Brīvo laiku labāk pavadīt kopā ar mīļoto.

Zivis

Profesionālajā darbībā laiks plānot turpmākos darbus un, iespējams, plānus arī realizēt. Var pat gadīties iespēja sākt ko lielu un nozīmīgu. Mīlas lietās ieteicams stāvēt uz zemes un neļauties ilūzijām.

LA.lv