Horoskopi un mistika
Horoskopi

Turi acis vaļā! Veiksmes horoskopi 18.09.17. – 24.09.17. 16

Foto – Shutterstock

Auns

Daudz jaunu nodomu, tomēr pirms to īstenošanas svarīgi pabeigt jau iesākto. Daudz jaunu tikšanos un negaidītu iepazīšanos, tomēr šonedēļ no jauna uzsāktās mīlas attiecības var izrādīties īslaicīgas. Sargāties no pārpūles!

Vērsis

Venera dāvā spēju iepatikties apkārtējiem, un būtu labi to izmantot atbalstam saviem nodomiem. Vientuļajiem Vēršiem īstais brīdis savu vientulību izbeigt. Jau “aizņemtajiem” Vēršiem nedēļa sola daudz jauku brīžu mīļotā sabiedrībā.

Dvīņi

Spēja ieraudzīt izdevības lielāka nekā parasti, arī enerģijas būs pietiekami, tāpēc nav izslēgta kāda negaidīta veiksme, kas var gan dot daudz prieka, gan arī papildināt maciņa biezumu. Galvenais – acis turēt vaļā…

Vēzis

Viņš darītu labi, ja profesionālajā darbībā pievērstu uzmanību ne tikai tam, kas šķiet svarīgākais, bet arī it kā sīkumiem – dažreiz mazs cinītis gāž lielu vezumu… Pārlieka emocionalitāte var novest pie nevajadzīgiem strīdiem un ķildām.

Lauva

Piemērots laiks gan sākt, gan pabeigt un turpināt ko lielu un nozīmīgu. Planētas mudina būt konservatīvam, un tas ir labi – tiks iegūta autoritāte un arī atbalsts to vidū, kam vara un resursi…

Jaunava

Būs iespēja saskatīt apkārtējo rīcības slēptākos motīvus un tas palīdzēs ne tikai izkļūt no kādas sarežģītas situācijas, bet arī izmantot kādu izdevību, kas citā laikā varbūt būtu paslīdējusi garām. Svarīgi neaizmirst arī līdzšinējos darbus un pienākumus. Nepļāpāt lieku!

Svari

Piemērots laiks cītīgi turpināt un pabeigt jau iesākto. Iespējams gan, ka paši šīs zīmes pārstāvji īsti ar to apmierināti nebūs – prāts tā vien nesas izmēģināt ko jaunu. Labāk tomēr to nedarīt – neapdomība un steiga var sagādāt pat materiālus zaudējumus.

Skorpions

Viņš ierauga lietu būtību labāk nekā citi, un tas rada vēlmi panākt, lai visi rīkotos gudri un pareizi. Darot to pārāk agresīvi, iespējams arī iekulties kādos strīdos un nepatikšanās. Labāk bruņoties ar diplomātiju un pacietību.

Strēlnieks

Arī viņam piemērots laiks turpināt un pabeigt jau iesāktos darbus. Lai to paveiktu, nāksies gan cītīgi pastrādāt, taču atalgojums uz sevi gaidīt neliks. Nav gan teikts, ka tas noteikti būs materiālas dabas.

Mežāzis

Ja viņš savā darbā izmantos tikai jau labi pārbaudītas metodes un arī cītīgi strādās, nedēļas beigās varēs būt apmierināts ar paveikto. Diemžēl tas nebūs viegli – tā vien gribas izmēģināt ko jaunu un nebijušu, taču šoreiz labāk to nedarīt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Joprojām mierīgs laiks, lai turpinātu agrāk nodomāto un arī apgūtu ko jaunu un interesantu. Galvenais – nepalaisties slinkumā, šobrīd nokavētais vēlāk būs grūti atgūstams. Un ievērot visus rakstītos un pat nerakstītos likumus!

Zivis

Nav izslēgts, ka varēs paveikt ko nozīmīgu. Tas gan vairāk prasīs spēju ievērot vissmalkākās nianses un būt precīzam nekā sevišķu spēku un enerģiju. Labāk būt pēc iespējas konservatīvam un turēties pie jau pārbaudītām vērtībām.

LA.lv