Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksmes horoskopi 25.09.17. – 1.10.2017. 16

Foto – EPA/LETA

Auns

Šobrīd var gadīties izdevība sākt ko jaunu, kas var mainīt dzīvi uz labo pusi. Tomēr, pirms sākt rīkoties, viss kārtīgi jāapdomā un pārāk riskantos pasākumos ielaisties nevajadzētu. Tas gan nenozīmē, ka laba izdevība būtu jāpalaiž garām…

Vērsis

visu dara ar sevišķu enerģiju. Iespējams, tas nemaz nav slikti un var izrādīties panākumu garants, taču jāsargās sekot ilūzijām un nepasākt ko tādu, kas vēlāk jānožēlo. Sevišķa uzmanība nepieciešama naudas lietās.

Dvīņi

Daudz visādu notikumu, iespaidu, negaidītu likteņa pavērsienu. Iespējams, to jau ir tik daudz, ka rada nervozitāti – vēl jo vairāk tādēļ, ka planētas noskaņo uz vēlmi pēc miera un kārtības. Pareizākais – satraukties tikai par lietām, kas ir tā vērtas.

Vēzis

Piemērots laiks kārtējo darbu un darbiņu veikšanai. Tam gan var traucēt apkārtējais nemiers, pat haoss, tomēr labāk klāsies tiem šai zīmei piederīgajiem, kuri pacentīsies to visu neievērot un tikai turpinās darīt to, kas jādara.

Lauva

Šonedēļ izdosies būt saskaņā ar visiem, tas veicinās, gan sekmes jau darāmajos darbos, gan arī ļaus pasākt pavisam ko jaunu. Svarīgi tomēr nevis peldēt pa straumei, bet virzīt notikumus tā, kā tas tieši Lauvai ir vajadzīgs.

Jaunava

noskaņota rīkoties enerģiski, taču diemžēl dzīvo ilūzijās un tādēļ ne vienmēr izvēlas pareizo rīcības plānu. Pie pašreizējā planētu izvietojuma gudrāk darīs tās Jaunavas, kuras savu spēku un enerģiju izmantos jau iesāktā pēc iespējas labākai paveikšanai.

Svari

Daudz jaunu iespaidu, notikumu, ideju un izdevību. Piemērots laiks sākt ko lielu un nozīmīgu. Gūt apkārtējo atzinību un arī atbalstu palīdzēs domāšana ne tikai par savām, bet arī citu vajadzībām. Ar naudu tomēr šķiesties nevajadzētu…

Skorpions

pilns spara un enerģijas un, ja vien viņam izdosies to ievirzīt pareizā gultnē, panākumi neizpaliks. Spīdekļu izvietojums tomēr veicina arī nelietderīgu un pat destruktīvu enerģijas šķiešanu. Spēja kritiski vērtēt savu rīcību šobrīd būs ļoti noderīga…

Strēlnieks

šobrīd ir uzmanīgs un konservatīvs, arī uz darbošanos nav pārāk noskaņots. Iespējams, pat pārāk, tādēļ var gadīties, ka kāda visai laba izdevība tiek palaista garām. Visādā ziņā svarīgi padarīt vismaz kārtējos darbus.

Mežāzis

Sekmes nesīs pieturēšanās pie jau pārbaudītām vērtībām, visu noteikumu un likumu ievērošanas. Jaunu ideju rašanos spīdekļu izvietojums neveicina, tādēļ labāk darīt jau zināmo un iepriekš ieplānoto. Un izdevumiem nevajadzētu pārsniegt ieņēmumus.

Ūdensvīrs

Joprojām mierīgs laiks, kurā iespējams netraucēti nodoties profesionālajai darbībai vai kam citam, kas šķiet svarīgs. Prāts gan nesas arī uz atpūtu, varbūt vismaz daļu šī laika tā arī vajadzētu izmantot – iekrātā enerģija noderēs vēlākiem pūliņiem.

Zivis

Rīcību vairāk nosaka emocijas un instinkti, nevis prāta apsvērumi. Gudri darīs tās šīs zīmes pārstāves, kuras turēsies tālāk no strīdīgām situācijām un arī naudu šobrīd labāk tērēt tikai kārtējiem izdevumiem.

LA.lv