Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mazāk runā, vairāk dari! Veiksmes horoskopi 2.10.17. – 8.10.17. 0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto-Shutterstock

Auns

Pilns spara un enerģijas, taču, ja viņš nepratīs koncentrēties un izvirzīt pareizās prioritātes, tas viss var tikt izšķiests vējā. Viņš darītu labi, ja mazāk runātu lieku, nelielītos ar saviem nodomiem un gaidāmajiem panākumiem, bet beidzot ķertos pie darba.

Vērsis

Nedēļai raksturīgs mainīgs garastāvoklis – emocionālie pacēlumi mīsies ar melanholijas lēkmēm. Ja labajos un jaukajos brīžos izdosies sākt ko vērtīgu un nozīmīgu, sliktajos nebūs laika noskumt… Naudas izdošana garastāvokli var uzlabot, taču ar to nevajadzētu pārspīlēt.

Dvīņi

Daudz jaunu iespaidu, pazīšanos un arī informācijas. Piemērots laiks sākt ko jaunu, taču tas izdosies tikai tad, ja viņš vairāk strādās un veltīs mazāk laika pļāpām un tukšai lielībai.

Vēzis

pārāk daudz runā un pārāk maz dara. Tas var novest gan pie nepadarītiem darbiem, gan arī problēmām attiecībās. Planētas noskaņo arī uz nepamatotiem tēriņiem. Arī veselīgam uzturam vairāk vajadzētu sekot līdzi.

Lauva

uzmanīga gan rīcībā, gan arī savos izteikumos, un tas nāk tikai par labu – gan šonedēļ runātais, gan arī darītais palīdzēs gūt atzinību un nostiprināt autoritāti. Nav izslēgts, ka kādas pārmaiņas tuvākajā apkārtnē nāks par labu – ja vien viņa spēs saskatīt izdevību.

Jaunava

pie visa ķeras ar vēl nebijušu sparu, un nav izslēgts, ka tā viņai izdosies paveikt to, kas citkārt būtu gluži neiedomājami. Pārāk daudz darbu un pāri spēkiem uzņemties tomēr nevajadzētu – neveiksmes tiks pārdzīvotas pat ļoti smagi.

Svari

Daudz jaunu un labu ideju, taču ar tām nevajadzētu pārsteigties. Bez apkārtējo atbalsta to realizācija nebūs iespējama, taču, lai to nodrošinātu, būs nepieciešama prasme pārliecināt un arī modināt simpātijas.

Skorpions

Var gadīties kāda izdevība pavērst dzīvi uz labo pusi, taču to nevajadzētu darīt uz citu rēķina – vēlāk par to tomēr var nākties dārgi samaksāt. Planētas noskaņo tiekties pēc materiālām vērtībām, taču vairāk iegūs tie Skorpioni, kuri tieksies pēc garīgās izaugsmes.

Strēlnieks

darītu labi, ja pieturētos pie jau pārbaudītām vērtībām un uz priekšu virzītos uzmanīgi. Viņam pašam gan var šķist, ka tas ir pārāk lēni, taču jau nedēļas beigās viņš pats būs izbrīnījies, cik daudz tomēr paveicis…

Mežāzis

Nedēļas sākumā var pārņemt melanholija, pat dzīves apnikums, taču jau ap tās vidu to izdosies pārvarēt. Sākot ar trešdienu, var gadīties izdevība, kas izmantota var pavērst dzīvi pavisam citās sliedēs – daudz labākās par iepriekšējām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Joprojām mierīgs laiks, ko vislabāk izmantot, lai piepildītu jau agrāk sastādītos plānus un kaldinātu jaunus. Labāk būt pēc iespējas konservatīvam un attiecībā uz jauninājumiem – piesardzīgam. Labāk veiksies organizēt citu darbu nekā censties paveikt visu pašam.

Zivis

Laiks pārdomām un jaunu atziņu gūšanai. Par ļaunu nenāks kāda mākslas un kultūras pasākuma apmeklēšana. Planētas noskaņo uz dažādiem eksperimentiem un riskantiem pasākumiem, taču labāk turēties no tiem tālāk.

LA.lv