Horoskopi un mistika
Horoskopi

Visai nemierīga nedēļa. Horoskopi no 9. līdz 15.oktobrim 16

Foto – Zane Bitere/LETA

Auns | Profesionālajā darbībā labāk tikai turpināt iesākto, bet pēc iespējas vairāk uzmanības veltīt tiem, kas sirdij tuvi un dārgi. Pārlieka vēlme iegūt visu šeit un tagad, kā arī nerēķināšanās ar šķēršļiem var novest pie finansiāliem zaudējumiem.

Vērsis | Pie visa viņš ķeras ar sparu un enerģiju. Ļoti ticami, ka viss arī izdosies. Tomēr ilgtermiņā tas var izrādīties par grūtu un tāpēc nav izslēgta arī pa kādai melanholijas lēkmei. Labākā recepte pret to – atrašanās tuvinieku lokā.

Dvīņi | Viņi atrodas pašā notikumu centrā, un notikumi seko cits citam. Reizēm to var būt tik daudz, ka viņi gluži vai apjūk. Par laimi, daudzmaz vēsu prātu izdodas saglabāt arī gluži sarežģītās situācijās un lieliski palīdz arī turēšanās pie likuma.

Vēzis | Šonedēļ viņš apveltīts gluži vai ar pareģa spējām, tāpēc gluži labi nojauš nākamos notikumus. Grūtāk ir ar adekvātu reakciju uz tiem – traucē pārlieka pieķeršanās vecajam un savu laiku jau nodzīvojušajam. Un citus nevajadzētu tik ļoti komandēt.

Lauva | Šobrīd viņš ir visai konservatīvs, izmanto tikai labi zināmus risinājumus un ievēro visus likumus un noteikumus – pat nerakstītos. Daži gan viņu uzskata par nedaudz bailīgu un vecmodīgu, taču viņš gūst atzinību pie tiem, kam vara un teikšana.

Jaunava | Viņai viss nāk ar lielu piepūli. Par laimi, spēka un enerģijas pietiek un tādēļ vismaz daļu no plānotā paveikt izdodas. Gudri darīs tās Jaunavas, kuras pārlieku nesatrauksies par šobrīd nepaveikto, – vēl taču ir nākamās nedēļas.

Svari | Visai nemierīga nedēļa. Galvenais – neapjukt notikumu gūzmā, stingri ievērot noteikumus un nerunāt pretī priekšniecībai. Var gadīties arī kāda jauna, vēlāk noderīga iepazīšanās. Brīvos brīžus vēlams veltīt redzesloka paplašināšanai.

Skorpions | Skorpions pilns ar jauniem nodomiem un idejām, un lielākoties tās viņam dod atzinību un slavu, bet viņa optimisms un dzīvesprieks nodrošina apkārtējo atzinību un atbalstu. Gudri tomēr darīs tie, kuri izvairīsies no visa veida avantūrām.

Strēlnieks | Profesionālajā darbībā viņš pieturas pie iepriekš ieplānotā un nodomātā, un tas viņam nodrošina panākumus. Diemžēl tā vietā, lai sekotu sirdsbalsij un būtu kaut drusku iejūtīgāks, to viņš dara arī attiecībās ar sev tuvajiem un dārgajiem.

Mežāzis | Spēja izprast apkārt notiekošo labāka nekā citām reizēm. Par nelaimi, ar apkārtējiem nav gluži tāpat un tāpēc viņi ne visu dara tā, kā Mežāzim tas liekas pareizi. Tas rada pārlieku vēlmi komandēt un uzspiest citiem savu gribu, ko nevajadzētu darīt.

Ūdensvīrs | Joprojām laiks, kad gandrīz nekas īpašs nenotiek. Ūdensvīram tas jau nedaudz apnicis, tādēļ nav izslēgts, ka viņš beidzot nolemj rīkoties pats. Tomēr viņš darītu labi, ja pirms tam visu kārtīgi apdomātu – planētas noskaņo uz pārlieku lielu vēlmi riskēt.

Zivis | Pārdomu laiks. Zivis gandrīz ar sesto prātu nojauš apkārt notiekošā dziļākās un pašas slēptākās likumsakarības, taču atzīst par labāku neiejaukties. Tomēr šajā nedēļā gūtās atziņas lieti noderēs turpmākajā dzīvē.

LA.lv