Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16.10.2017. – 22.10.2017. Visās lietās nepieciešama pacietība 16

Foto: LETA

Nedēļas horoskopi

Auns

Būs vēlēšanās panākt savu pēc iespējas ātrāk un par katru cenu. Gudrāk tomēr darīs tie, kuri nesteigsies, nogaidīs un pacentīsies rīkoties brīdī, kad tas ir visizdevīgāk. Ieteicams būt uzmanīgam naudas lietās un riskantos pasākumos neielaisties.


Vērsis

Mierīga nedēļa, kurā nekas netraucēs pārdomāt turpmāk darāmo, nedaudz atpūsties un veltīt kādu brīdi arī rūpēm par veselību. Dažādos strīdos un diskusijās labāk neielaisties un vajadzētu paturēt prātā, ka vārdos neizteiktais reizēm var būt svarīgāks par izteikto.


Dvīņi

No neatliekamajiem darbiem nedaudz brīvāks laiks, ko vislabāk izmantot redzesloka paplašināšanai, jaunu iespaidu gūšanai, jaunu ideju radīšanai. Jāizvairās no pesimisma un jācenšas būt optimistam.


Vēzis

Šonedēļ labāk neizrādīt iniciatīvu un ļauties straumei – visticamāk, notikumi paši risināsies tā, kā tas ir vislabvēlīgāk. Tam var traucēt pārlieka emocionalitāte, kurai labāk neļauties. Par naudas trūkumu pārāk jāsūdzas nebūs.

Lauva

Kārdinājumiem pilna nedēļa un, ja nav iespējas valdīt pār tiem, labāk ievērot askētismu, taču pretējā gadījumā šī var izrādīties īstā nedēļa baudīt dzīvi. Galvenais – nesastrādāt muļķības un nedēļas otrajā pusē skaidri izprast savas patiesās vēlmes ilgtermiņā.

Jaunava

Daudziem notikumiem un steidzamiem darbiem pilna nedēļa, tomēr, ja vien viņa nenoslinkos nedēļas sākumā, tās beigās varēs pat nedaudz atpūsties un baudīt paveiktā augļus. Šis laiks ļoti labvēlīgs arī jaunu darbu sākšanai.


Svari

Visās lietās var kaitēt steiga un vēlme atrisināt problēmas nekavējoties. Gudrāk darīs tās šīs zīmes pārstāves, kuras nesteigsies, visu kārtīgi apdomās un tad pieņems lēmumu – īsto un vienīgo pareizo. Nedēļas beigās var parādīties jaunas idejas un arī iespējas.

Skorpions

Piemērota nedēļa prezentēt agrākos sasniegumus un vairot autoritāti uz to rēķina. Jaunu darbu sākšanu nebūtu vēlans sasteigt, tomēr tas nenozīmē, ka nevajadzētu censties pabeigt tos, kas jau iesākti. Sarunās ar apkārtējiem drusku vairāk takta!

Strēlnieks
Visās lietās nepieciešama pacietība – daudzkas šonedēļ var atrisināties arī gandrīz bez iejaukšanās no viņa puses. Laiku labāk izmantot nākotnes plānu kalšanai un būt kopā ar saviem mīļajiem.

Mežāzis

Nedēļas otrajā pusē nāksies pieņemt vairākus svarīgus un nozīmīgus lēmumus un būs arī daudz neatliekamu darbu, kurus nāksies vienkārši paveikt. Gudri darīs tie Mežāži, kuri nedēļas sākumā tādēļ pacentīsies vismaz pabeigt iepriekš sākto. Jāsargās no drūmām domām.

Ūdensvīrs

Šis ir pārdomu un lēmumu pieņemšanas laiks, un šobrīd pieņemtie lēmumi ietekmēs dzīvi vēl ilgāku laiku. Sarežģītās situācijās, kurās lēmumu pieņemt nav viegli, ieteicams lūgt padomu kādam, kam uzticaties.

Zivis

Planētas nesekmē ātru un vieglu lēmumu pieņemšanu. Patiesās vēlmes un centieni var izrādīties pretrunā ar šābrīža dzīves nepieciešamību. Tas var kavēt izstrādāt pareizo rīcības plānu, un tādēļ var pat gadīties iekulties nepatikšanās.

LA.lv