Horoskopi un mistika
Horoskopi

Turamies pie plāna un neslinkojam. Horoskopi 23.10.2017. – 29.10.2017. 16

Foto – Shutterstock

Auns

Veiksmīga nedēļa, ja vien viņš pats to nepārvērtīs par neveiksmju virkni. Apstākļi savirknējušies tā, ka atliek vien pieturēties pie iepriekš nospraustā plāna un ievākt jau padarītā augļus. Daļa Aunu tā vietā gan izvēlas triekties ar pieri mūrī…

Vērsis

Kārdinājumiem pilna nedēļa, ļaušanās tiem var novest pie nesaskaņām ar pašiem tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem un maksāt dārgi arī finansiāli. Gudrāk darīs tie no viņiem, kuri nodosies iemīļotajam darbam – tieši šonedēļ planētas sola panākumus.

Dvīņi

Daudz jaunu iespēju, atliek tikai tās ieraudzīt un izmantot. Spīdekļu izvietojums tam ir labvēlīgs un, ja vien viņi paši nenoslinkos, nedēļas beigās iemeslu būt neapmierinātiem nebūs. Ieteicams parūpēties par veselību!

Vēzis

Arī viņam labāk centīgi strādāt un neļauties kārdinājumiem – labklājību šonedēļ garantēs pieturēšanās pie jau esošā un arī visu noteikumu un ieražu ievērošana. Kāda laba izklaides pasākuma apmeklēšana gan nāks par labu.

Lauva

Stingri pieturas pie iepriekš nospraustā plāna, ievēro visus rakstītos un pat nerakstītos likumus. Ar to viņš izpelnās cieņu un labvēlību to acīs, kam ir vara un iespēja lemt par viņa nākotnes izredzēm un nostiprina autoritāti arī kolēģu vidū.

Jaunava

Daudz jaunu iespaidu, ideju un arī pazīšanos, kas gan var izrādīties noderīgas profesionālajā darbībā, gan arī draugu pulka vairošanai. Izstrādāt pareizo rīcības plānu palīdzēs spēja aiz notiekošā ārējām izpausmēm ieraudzīt arī to patieso jēgu.

Svariem

strādāt un pūlēties gribas tā ne visai, tāpēc viņi labāk ļautos visu veidu kārdinājumiem un dzīves baudīšanai… Pareizāk gan būtu, ja viņi šajā ziņā tomēr ievērotu mēru – nepadarīti darbi un nevajadzīgi tēriņi nevienam par labu nenāk.

Skorpions

Nemierīga nedēļa. Daudz dažādu notikumu, iespēju un arī jaunu ideju. Labāk veiksies tiem šīs zīmes pārstāvjiem, kuri gan izmantos iespējas, tomēr ļoti riskantos pasākumos neielaidīsies. Attiecības ar mīļoto jaukas un sirsnīgas.

Strēlnieks

Cītīga darba pilns laiks, īstenojot agrāk nodomāto, turpinot un, iespējams, arī pabeidzot iesākto. Tikt galā ar sarežģītām situācijām palīdzēs ne tikai spēja loģiski spriest, bet arī intuīcija un spēja nojaust notikumu attīstību.

Mežāzis

cenšas darīt visu, lai nostiprinātu savu autoritāti visā, kas attiecas uz profesionālo darbību un viņam šeit palīdz spēja iedziļināties notiekošā būtībā un arī intuīcija. Darbs gan nav viegls, pārliekā aizņemtība var radīt nepatikšanas ģimenē.

Ūdensvīrs

Mierīgs laiks, kurā labi turpināt iesākto. Pieturēšanās pie visa pazīstamā un jau zināmā, kā arī visu paražu un noteikumu ievērošana nodrošina mierīgu dzīvi un arī izpelnās priekšniecības atzinību. Daži gan viņu uzskata par vecmodīgu…

Zivis

Pateicoties savai intuīcijai, visai labi izprot notiekošā virzību un ir arī dažas idejas, kas viņām būtu jādara, lai izmantotu savas iespējas. Apstākļi gan ir tādi, ka būtu labāk, ja ar aktīvu rīcību viņas tomēr nogaidītu.

LA.lv