Horoskopi un mistika
Horoskopi

Samēro vēlmes ar vajadzībām! Veiksmes horoskopi 30.10.2017. – 5.11.2017. 16

Foto-Shutterstock

Auns

Daudz jaunu iespēju un arī ideju, taču panākumiem var traucēt paša vēlmju neizprašana un arī nepastāvība. Labāk turpināt iesākto un jau agrāk izplānoto, jaunās idejas turpinot tikai apdomāt. Jāizvairās no uztraukuma par lietām, kuras nav tā vērtas.

Vērsis

Viņš ir sabiedrībā mīlēts un cienīts, viņa plāni lielākoties tiek atbalstīti. Vērsim pašam gan liekas, ka tā tam jābūt vienmēr, tādēļ katru neveiksmi viņš ļoti pārdzīvo. Tik ļoti, ka nedēļas nogalē jāārstē nervi.

Dvīņi

Šobrīd rast atbalstu saviem nodomiem nebūs viegli. Vienīgais, kas atliek, – gaidīt labākus laikus, šobrīd apmierinoties ar jau iesāktā turpināšanu un pabeigšanu, jāķeras tikai pie tādiem darbiem, kur sekmes būs atkarīgas tikai no paša pūlēm.

Vēzis

Nedaudz nervoza nedēļa. Planētas noskaņo uz satraukšanos par niekiem un katras sīkākās neveiksmes pārspīlēšanu. Prātīgākais – darbā paveikt tikai nepieciešamo, bet brīvo laiku veltīt kādam vaļaspriekam un arī saviem mīļajiem.

Lauva

Apkārtējie slikti izprot viņa nodomus un vēlmes, tādēļ rast atbalstu nebūs viegli. Pašu viņu tas gan ne pārāk uztrauc – spēka ir pietiekami un viņš tiks galā arī viens pats. Galvenais – stingri pieturēties pie likumiem un pat paražām.

Jaunava

Viņa cenšas būt saskaņā ar visu un visiem, tas Jaunavai arī izdodas. Rezultātā šī ir mierīga nedēļa, kurā iespējams paveikt agrāk nepaveikto un kādu brīdi arī veltīt atpūtai – vai nu kopā ar saviem mīļajiem, vai nododoties kādai sirdij tuvai nodarbei.

Svari

Profesionālajā darbībā planētas sola veiksmi. To nodrošinās spēja modināt simpātijas, rast kompromisus un risinājumu pat sarežģītās situācijās. Grūtāk klāsies mājās – var gadīties, ka darbā apvaldītās emocijas tiek izgāztas uz mājiniekiem.

Skorpions

Ja viņš turpinās iesākto un paļausies uz savu intuīciju un spēju nojaust notikumu tālāko virzību, nedēļas beigās ar sasniegto būs apmierināts. Jaunas lieta labāk nesākt – var gadīties, ka ceļā stājas neparedzēts šķērslis.

Strēlnieks

Var gadīties, ka nāksies pieņemt atbildīgu lēmumu, kas ietekmēs dzīvi vēl ilgu laiku. Tas nebūs grūti – spēja analizēt notikumu kopsakarības šobrīd spēcīgāka nekā parasti. Iespējama tikšanās, kas var atstāt ietekmi uz turpmākajiem plāniem.

Mežāzis

Planētas rosina izmainīt dzīvi pašos pamatos, atmest visu veco un nevajadzīgo, sākt dzīvot saskaņā ar savām patiesajām vēlmēm. Nav izslēgts, ka liela daļa no tā arī izdosies, taču tas prasīs ne tikai spēku, bet arī gudrību.

Ūdensvīrs

Viss galvenokārt būs atkarīgs no paša uzņēmības un arī spējas izvēlēties problēmām pareizos risinājumus. Daudzās lietās nāksies parādīt spēju būt diplomātam un savienot savas vēlmes ar apkārtējo vajadzībām.

Zivis

Viņas ir noskaņotas optimistiski un arī ir pārliecinātas par savu veiksmi. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnojas, taču viņas darītu labi, ja būtu mazliet uzmanīgākas –šonedēļ ir iespēja kļūt par upuri krāpnieciskam darījumam. Kāda eksperta padoms nāktu par labu…

LA.lv