Horoskopi un mistika
Horoskopi

Daudz jaunu iespēju gandrīz visās dzīves jomās: Horoskopi no 6. – 12. novembrim 0

Foto – AFP/LETA

Auns | Nedēļas sākums vairāk piemērots pārdomām, taču, jo tuvāk nedēļas beigas, jo vairāk nāksies arī pūlēties un darboties. Nedēļas vidus piemērots kādam klātienes vai neklātienes ceļojumam. Tās nogalē svarīgi saglabāt pieklājību un arī ievērot pastāvošās paražas.

Vērsis | Nedēļas pirmā puse vairāk piemērota darbiem un profesionālo lietu kārtošanai, tās otrā puse būs jau mierīgāka un parādīsies iespēja vairāk laika veltīt arī sev. Planētas noskaņo būt romantiskam, taču šobrīd dibinātās attiecības var arī nebūt ilglaicīgas.

Dvīņi | Darbiem un notikumiem bagāta nedēļa. Diemžēl tās sākumā spīdekļu izvietojums noskaņo uz lielāku iniciatīvu, nekā tas būtu nepieciešams, un tāpēc tās otrajā pusē draud pamatīga pārpūle.

Vēzis | Planētas noskaņo uz aktīvu un enerģisku, taču, iespējams, uz pārāk haotisku rīcību. Ieguvēji šajā situācijā izrādīsies tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pacentīsies savaldīt savas emocijas un spēs koncentrēties uz galveno. Arī ar naudu nevajadzētu šķiesties.

Lauva | Lauva vairāk koncentrēsies uz iespējām uzlabot savu materiālo stāvokli un, domājams, tas viņam arī izdosies. Tomēr būtu labi, ja viņš saprastu, ka ne jau nauda dzīvē ir galvenais, citādi var gadīties pazaudēt draugus…

Jaunava | Jau nedēļas sākumā daudz jaunu iespēju gandrīz vai visās dzīves jomās. Tomēr būtu labi, ja viņa vispirms pacenstos saprast, kas šobrīd ir galvenais – darot visu reizē, iespējams pārpūlēties un galu galā nepadarīt līdz galam neko.

Svari | Profesionālajā darbībā nāksies tikt galā tikai ar kārtējiem darbiem un darbiņiem, savukārt atlikušo laiku vislabāk izmantot personīgās dzīves kārtošanai un sakārtošanai. Īstais laiks uzlabot esošās attiecības vai dibināt jaunas, ja nepieciešams.

Skorpions | Veiksmīga nedēļa, ja vien viņš pats būs pietiekami uzņēmīgs un nebaidīsies uzņemties atbildību un pieņemt lēmumus. Gudri darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri sarežģītākās situācijās konsultēsies ar gudrākiem ļaudīm.

Strēlnieks | Var gadīties, ka jau pirmajās perioda dienās nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu, no kā tuvākajā laikā var izrādīties atkarīgs viss turpmākais. Vientuļajiem Strēlniekiem nedēļas vidū var parādīties kāda laba izdevība sakārtot personīgo dzīvi.

Mežāzis | Nedēļas sākumu nevajadzētu noslinkot, kaut gan tas var šķist vilinoši – pēc tam nāksies pamatīgi papūlēties, lai iekavēto atgūtu. Var gadīties, ka nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu un, to darot, nevajadzētu ļauties emocijām. Grūtībās varēs paļauties uz kolēģu atbalstu.

Ūdensvīrs | Nemierīga nedēļa, daudz visādu sīku darbiņu un darīšanu, kas var neļaut ieraudzīt galveno. Var gadīties kāda laba izdevība, taču nāksies krietni papūlēties, lai to izmantotu. Daudz kas būs atkarīgs no paša uzņēmības un neatlaidības.

Zivis | Kādas visai labas izdevības izmantošanai ceļā var stāties šķēršļi – tie gan nebūs lieli un nozīmīgi, taču daudz. Tomēr, ja Zivis būs pietiekami neatlaidīgas un koncentrēsies uz galveno, savu mērķi sasniegs.

LA.lv