Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21.aprīlim. Esi drosmīgs un pacietīgs! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu turpmāko 12 mēnešu laikā nevari atļauties būt jūtīgs. Daži cilvēki noteikti kritizēs tavas pūles, bet, ja tu esi gudrs, tad izmantosi viņu sacīto, lai uzlabotu sevi un to, kā tu dari lietas. Aunam ir jābūt drošsirdīgam un izturīgam.

Auns

Problēma, visticamāk, atrisināsies pati no sevis, ja beigsi par to tik ļoti uztraukties. Merkūra nenovēršamā zīmju maiņa palīdzēs koncentrēt tavas domas uz konstruktīvākiem jautājumiem. Nekad neaizmirsti, ka tava pasaule sākas tavā galvā.

Vērsis

Tu esi veicis tālu ceļu īsā laika posmā un tiksi vēl tālāk turpmāko nedēļu laikā. Taču vispirms tev ir mazliet jāpiebremzē un jāpārliecinās, ka joprojām atrodies uz pareizā ceļa. Nezaudē skatu uz saviem ilgtermiņa mērķiem.

Dvīņi

Tavs valdnieks Merkūrs jau rītdien pārvietosies uz tavu zīmi, un tas ir dažu stundu jautājums, kamēr jutīsi atšķirību vairākos veidos. Atstāj beidzot pagātni aiz muguras uz visiem laikiem un koncentrējies tikai uz gaišajām dienām, kuras ir priekšā, un tādu būs daudz.

Vēzis

Nav svarīgi, kas notiks šodien, tev vienmēr ir jāatceras, ka visās situācijās tu neesi upuris. Vienīgi tev ir kontrole par savu likteni un tikai tu spēj mainīt lietas uz labo pusi. Esi pozitīvs un turpini smaidīt!

Lauva

Pārāk ilgi tu esi uztraucies par savu karjeru, savu reputāciju un savu vietu pasaulē un atstājis novārtā tās lietas, kuras nes tev prieku un laimi, kā, piemēram, draugus, ģimeni un ceļošanu. Ir pienācis laiks ieviest līdzsvaru.

Jaunava

Ar karjeras jautājumiem saistītās lietas turpmāko pāris dienu laikā pavērsīsies uz labo pusi, bet, lai to izmantotu pilnībā, tev būs nepieciešama pozitīva attieksme. Tiec galā ar mazvērtības sajūtu un parādi pasaulei, uz ko tu esi spējīgs.

Svari

Par spīti tam, kā uzskata daži cilvēki, tu reti kad domā tikai par sevi, un turpmāko divu vai trīs dienu laikā tev radīsies iespēja to pierādīt. Tu esi savā labākajā formā, kad cīnies taisnības un patiesībās pusē. Taču vienmēr cīnies godīgi!

Skorpions

Tu vari nevēlēties maksāt par kaut ko, kas, tavuprāt, pienākas tev bez maksas, bet necel tā dēļ traci. Ja tu tomēr to darīsi un tev izdosies izmainīt šo lietu kārtību, tu varētu attapties, ka citi liedz tev pieeju savādākos veidos tīri aiz spītības.

Strēlnieks

Kaut kāda veida domstarpības turpmāko dienu laikā iekarsīs līdz baltkvēlei, bet savā ziņā tas ir labi, jo visas šīs negatīvās jūtas tev nenāk par labu. Līdzko gaiss ir tīrs, tu atkal vari uzsākt virzīties uz priekšu. Kopā ar kādu vai arī viens pats – tas atkarīgs no tevis.

Mežāzis

Viena lieta ir sapņot, bet pavisam kas cits ir pārvērst sapņus par realitāti, tāpēc sāc domāt, kā tu vari spert praktiskus soļus, lai savu šobrīdējo sapni padarītu par īstenību. Tev ir nepieciešamā iedvesma, tagad tikai jāpasvīst.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav svarīgi, cik daudzas lietas pagātnē ir aizgājušas greizi, galvenais ir tas, ka jau no rītdienas, kad prāta planēta Merkūrs nostāsies tev labvēlīgā pozīcijā, viss ies uz augšu. Tici tam, ka dzīve ir tā vērta, lai to izdzīvotu ar smaidu uz lūpām – un tā arī būs.

Zivis

Ja tev ir kaut kas svarīgs sakāms, tad labāk būtu to paust īsi un konkrēti. Cilvēki, ar kuriem tev ir darīšanas, it īpaši darbā, ir viegli nogarlaikojami, un tu ātri vien zaudēsi interesi, ja stāstīsi ilgi un gari. Ķeries uzreiz pie galvenā.

LA.lv