×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
20. decembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 21.decembrim. Avantūrām ej ar līkumu!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Šī ir labvēlīga diena gan aktīvai atpūtai, gan fiziskai slodzei, pastaigām, jaunu iepazīšanos veidošanai. Laba diena, lai sāktu remontu mājās un veiktu pirkumu, par ko tu sen sapņoji. Šodien centies veltīt laiku ģimenei. Vari iepriecināt tuviniekus ar dāvanām vai vienkārši kopā ar viņiem doties pastaigā.

Vērsis
Šo dienu tu pavadīsi cīņā par saviem ideāliem, taču tā izrādīsies bezperspektīva. Paradums sasteigti pieņemt lēmumus var beigties bez rezultātiem. Kad tu pēdējo reizi biji pie ārsta? Tagad ir īstais laiks doties uz plānveida apskati.

Dvīņi
Esi godīgs gan pats pret sevi, gan apkārtējiem, un šī diena aizritēs bez īpašām problēmām. Tu atradīsi lietu, ko sen nozaudēji un vairs necerēji atrast, vai arī salīgsi mieru ar draugu, ar kuru biji pasen sastrīdējies.

Vēzis
Nebaidies kritizēt sevi. Līdzko iegadīsies brīvs brīdis, pacenties uz sevi paskatīties no malas un tu tūlīt atradīsi izeju no jebkuras situācijas. Aizej vizītē pie stomatologa un okulista – slimības vajag novērst, nevis ārstēt.

Lauva
Šodien nevajag nodarboties ar riskantām lietām vai iesaistīties acīmredzamās avantūrās. Laba diena sporta nodarbībām, fiziskajām aktivitātēm, saskarsmei, laulības noslēgšanai, bērna ieņemšanai. Dienas otrajā pusē iespējamas negaidītas ziņas.

Jaunava
Paveic līdz galam vecos darbus, bet jaunus nesāc. Ja vēl neesi bijis atvaļinājumā, tad šodien ir īstais laiks uzrakstīt iesniegumu priekšniecībai – tā tev neatteiks. Dienas otro pusi pavadi pie ūdens, tas iedarbosies uz tevi nomierinoši un palīdzēs atjaunot spēkus.

Turpinājums – nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+