Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21.februārim. Nebaidies vēlēties vairāk! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Nav svarīgi, cik daudz esi sasniedzis, tu joprojām vēlies vairāk. Kaut kādā posmā turpmāko mēnešu laikā tavā galvā radīsies ideja, ka ir jāvirzās pavisam citā virzienā. To nevajadzētu ignorēt – tas ir tavas sirds sauciens.

Auns

Ko tu darītu, ja zinātu, ka nevari izgāzties? Dari to tāpat! Planētas šodien garantē panākumus, tāpēc tici pats sev un tam, ko dari. Drīz tavs vārds būs visiem labi zināms.

Vērsis

Šobrīd vienīgās briesmas pastāv tajā, ka savus mērķus uzstādīsi vai nu pārāk augstu, vai pārāk zemu. Tev ir jāapzinās gan savi talanti, gan savu spēju robežas un tikai tad jāizvēlas savi mērķi saskaņā ar to.

Dvīņi

Atklāsi, ka panākt, lai viss notiek pēc tava prāta gan darbā, gan mājās dzīvē būs vienkāršāk nekā iedomājies – viss, kas tev ir jādara, ir jāpajautā. Un, nē, nav neviena iemesla, kāpēc tev vajadzētu būt aizdomīgam. Tur neslēpjas āķis.

Vēzis

Centies atcerēties, ka tu šobrīd pārrunās atrodoties pie varas un citiem būs jāpielāgojas tev nevis otrādāk. Dažreiz tu vari būt pārāk jauks un mīlīgs, tādējādi zaudējot ko vērtīgu. Nostādi sev izdevīgus nosacījumus.

Lauva

Ja tev šodien rodas vēlme darīt kaut ko savādāku, kaut ko tādu, uz ko parasti netērētu enerģiju, tad vienkārši paveic to. Daži cilvēki var teikt, ka jūc prātā, bet ko gan viņi zina? Viņi noteikti tevi pārāk labi nepazīst.

Jaunava

Šodien nedod mājienus – citiem pasaki tieši to, ko domā, un, ja noteiktiem cilvēkiem tas nepatīk, tad tā ir viņu problēma. No otras puses, centies nebūt pārāk uzbrūkošs, lai neaizskartu kādu. Kāpēc radīt ienaidniekus, kad tas nav nepieciešams?

Svari

Patīk tev tas vai nē, tu šobrīd neatrodies pie vadības stūres, un nāksies nogaidīt un redzēt, ko dara citi cilvēki, pirms izlemt pašam par savu rīcību. Labās ziņas ir tādas, ka viņi darīs tieši to, ko cerēji.

Skorpions

Tu šodien strādāsi īpaši smagi un paveiksi divreiz vairāk nekā tavi sāncenši. Bet vai tu strādā priekš sevis vai kāda cita labad? Varbūt tev ir jāmeklē veidi, kā palielināt savu neatkarību.

Strēlnieks

Lai arī ko tu turpmākajās divās dienās uzsāktu, tas viennozīmīgi kaut kādā posmā nesīs tev triumfu, ne pārāk tālā nākotnē, tāpēc esi drošs un tas, kurš rīkojas pirmais. Radošums apvienojumā ar drosmi – garantēti panākumi.

Mežāzis

Šodien centies nebūt tik kritisks pret citiem cilvēkiem, pat ja viņu pūles neatbilst taviem standartiem. Partneriem un mīļotajiem ir nepieciešams tavs atbalsts, tāpat kā cilvēkiem, ar kuriem kopā strādā. Dod viņiem pašpārliecinātību, nevis sagrauj to.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu atklāsi, ka šodien ir ļoti vienkārši iegūt to, ko vēlies – reti kad, tu esi bijis tik pārliecinošs. Taču atceries, ja kāds tev izdara pakalpojumu, tad pienāks laiks, kad viņi vēlēsies to pašu arī saņemt atpakaļ.

Zivis

Šodien uzsāc kaut ko jaunu, kaut ko tādu, kas tev vēlāk šajā gadā nesīs bagātību un slavu. Pozitīvas aktivitātes tavā zodiaka zīmē norāda uz to, ka visums šobrīd ir tavā pusē. Izmanto šo situāciju savā labā!

LA.lv