Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21. jūnijam. Domā “ārpus rāmjiem”!0

Dienas noskaņa

Tuvākajās dienās zvaigznes sola lielas pārmaiņas vairākām zodiaka zīmēm. Vai tās būs “labas” vai “sliktas” pārmaiņas, ir atkarīgs tikai no tevis. Tas, kā tu izvēlies skatīties uz pasauli, nosaka to, kā tu to redzēsi.

Auns

Neļauj negatīvai domāšanai tevi uzveikt tieši pirms svētkiem. Koncentrējies uz to, kas tev padodas, un uzticies, ka planētas tevi vedīs pareizā virzienā. Šodienas Saules-Plutona saikne mudina tevi būt neierastam, izcelties starp visiem.

Vērsis

Jo vairāk laika un pūļu tu veltīsi noteiktai situācijai, jo sliktāka tā kļūs. Kāpēc neieklausīties mājienā un neatkāpties? Tu izbaudīsi dzīvi vairāk, ja beigsi uztraukties par lietām, kuras nav tavā kontrolē.

Dvīņi

Saskaņā ar planētu vēstījumu tu pārāk smagi strādā. Tev ir nepieciešama atpūta. Ikvienam ir vajadzīgs laiks, lai atpūstos un izbaudītu labākās lietas dzīvē, un šobrīd tev tas ir nepieciešams vairāk nekā jebkad. Darbs var pagaidīt – atpūta nevar. Šoreiz.

Vēzis

Esi saprātīgs un turies pie saviem dabiskajiem limitiem. Var būt vilinoši iet tālāk par to, uz ko esi spējīgs, bet planētas brīdina, ka tavi aprēķini itin viegli var aiziet greizi – un tas var būt dārgi vairāk nekā vienā veidā.

Lauva

Noteiktas lietas tavā privātajā dzīvē var būt haotiskas, bet tam nav jābūt iemeslam, lai mainītu itin visu. Šodien vienlaicīgi koncentrējies tikai uz vienu uzdevumu. Neļauj mājas uztraukumiem novērst uzmanību no vienlīdz svarīgiem jautājumiem darbā.

Jaunava

Tavi pieņēmumi par to, kas ir labi un kas ir slikti, šodien tiks izaicināti. Vai tu esi sekojis noteiktam uzvedības modelim vairāk tikai aiz ieraduma nekā aiz pārliecībās? Jā. Tev ir jāmaina tas, kam tu tici, jeb jātic kam citam.

Svari

Šodienas Saules-Urāna saikne brīdina, ka mainīt lietas tikai mainīšanas dēļ ir gan muļķīgi, gan bīstami. Ja kaut kas nav salauzts, kāpēc mēģināt to salabot? Tavam moto šodien vajadzētu būt: ļauj visam notikt bez iejaukšanās gan mājās, gan darbā.

Skorpions

Sarežģīta situācija varētu turpināties vēl kādu laiku – viss, ko tu vari darīt, ir nepadoties un tikt ar to galā tik labi, cik vien spēj. Pārmaiņas var būt uztraucošas, bet ilgtermiņā tu būsi priecīgs, ka tevi piespieda doties jaunā virzienā.

Strēlnieks

Kāpēc tu esi tik ļoti apņēmies skatīties uz dzīves bēdīgo pusi? Bez šaubām, tam ir kāds sakars ar to, kā kosmiskā aktivitāte ietekmē tavu jūtīgumu, bet tev nav jāuztraucas. Smaidi – dzīve joprojām ir laba.

Mežāzis

Atturies no vēlmes pieņemt kādu neapdomātu lēmumu. Saules stāvoklis attiecībā pret citām planētām nozīmē, ka virzīties uz priekšu tev vajadzētu uzmanīgi gan privātajā dzīvē, gan darbā. Tev nav nepieciešams apvērsums, bet gan miers.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Noteiktas lietas aiziet no tavas dzīves un, ja tu esi saprātīgs, tu tām palīdzēsi virzīties ātrāk. Tev gan vislabāk vajadzētu zināt, ka nekas nav mūžīgs – un ka jaunais ir nenovēršami daudz labāks nekā vecais.

Zivis

Planētas brīdina, ka šodien daudz kas var izklausīties labāk nekā patiesībā, tāpēc centies pārāk nesapriecāties, ja kāds piedāvā tev ko apbrīnojamu. Maz ticams, ka tas ir kaut kas patiess.

Avots: AstroMeridian

LA.lv