Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21.maijam. Padomā arī par sevi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vissvarīgākais turpmākajos 12 mēnešos ir domāt pašam par sevi. Kā arī labāk rīkojies pats uz savu atziņu pamata, lai arī ko citi tajā brīdī darītu. Tu neesi no tiem, kuri seko ganāmpulkam.

Auns

Saturns šodien atgriežas apvidū, kurš atbild par tavu labklājību, kas līdz ar citām lietām nozīmē, ka tev ir jāpiesargās biznesa un finansiāla rakstura darīšanās. Izvairies gan no visa veida aizņemšanās, gan aizdošanas, ja tas ir iespējams.

Vērsis

Tu varētu ievērot, ka tavs entuziasms turpmākajās dienās būs mazliet noplacis, bet par to nav jāuztraucas. Tu dodies cauri pielāgošanās un pārmaiņu periodam un jau līdz nedēļas beigām būsi atkal savā ierastajā, ambiciozajā noskaņojumā.

Dvīņi

Pārliecinies, ka laiku šodien izmanto lietderīgi un pēc saviem ieskatiem. Ja darīsi lietas citu cilvēku labā, iznākumā nebūsi ne apmierināts, ne produktīvs. Ja jūti nepieciešamību, aizbēdz no visa uz neilgu laiku un nesaki nevienam, uz kurieni dodies.

Vēzis

Turpmākās diennakts laikā tu būsi gan komunikabls, gan vientuļnieks. Konfliktējoši aspekti darbā nozīmē, ka no vienas galējības ieslīgt otrā tu varētu ātrāk nekā spēj pamirkšķināt acis. Vismaz neviens nevar apgalvot, ka esi paredzams.

Lauva

Tev radīsies vēl viena iespēja atstāt labu iespaidu uz darba devēju vai pieredzējušu kolēģi, un šoreiz tu to izmantosi. Taču turpmākajās dienās neaizmirsti arī par mājas dzīvi – mīļotajiem joprojām ir jāzina, ka viņi tev ir vissvarīgākie.

Jaunava

Var šķist dīvaini, ka sāncensis tagad tevi slavē un ceļ debesīs, bet nav nepieciešamības uzreiz uzmanīties. Jā, ļoti iespējams, ka viņš tev glaimo pats savu savtīgo iemeslu dēļ, bet tas viņam neko labu nenesīs – tu esi pārāk gudrs, lai tevi apmuļķotu.

Svari

Ja tev rodas šaubas par kaut kāda veida finansiālu darījumu, tev par to ir jāiebilst jau tagad. Līdz ar Saturna pārvietošanos atpakaļ uz apgabalu, kurš atbild par finansēm, ļoti iespējams, ka tavām šaubām ir labs pamatojums. Neriskē, pirms nezini, kas ir uz likmes.

Skorpions

Ja tev draugam vai ģimenes loceklim ir jāpasaka kaut kas svarīgs, dari to šodien, kamēr pastāv diezgan liela iespēja, ka viņi to sapratīs. Nedēļas otrajā pusē tev var būt grūtāk izpausties un likt citiem sevi sadzirdēt.

Strēlnieks

Turpmāko divu vai trīs dienu laikā nenodzen sevi līdz galam. Lai arī kādi darbi un pienākumi jāpaveic mājās vai darbā, tie var pagaidīt. Dīvainā kārtā: jo smagāk tu centīsies, jo grūtāk būs kaut ko paveikt.

Mežāzis

Atrodi veidus, kā šodien apvienot biznesu ar patīkamo. Tu joprojām esi noskaņojumā, kad labprātāk izklaidētos, bet joprojām ir pāris nopietnas lietas, par kurām jāparūpējas, it īpaši darba frontē. Tiecies, lai iegūtu to labāko no abām pasaulēm.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Turpmākajās pāris dienās tev vajadzētu būt brīvai vaļai, lai dotos, kur vēlies. Tomēr tev joprojām ir jābūt saprātīgam un jāizvairās no vietām, kurās valda liela spriedze. Dažās lietās cilvēki vienkārši tev nespēj piekrist, bet tas nekas, tev nemaz tas nav nepieciešams.

Zivis

Tu jūti, ka tuvojas lielas pārmaiņas, un šodien tu varētu būt diezgan viegli aizskarams. Vislabākais veids, kā ar to tikt galā, ir izklaidēties ar draugiem. Ja tu sēdēsi mājās un domāsi par savām bailēm, prāts ar tevi izspēlēs pats savus jokus.

LA.lv