Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21.martam. Ieklausies padomos! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmāko mēnešu laikā ieklausies padomos, it īpaši, ja tie nāk no cilvēkiem, kuri uzsākuši ceļu, uz kura tu jau atrodies. Ja tu mācīsies no viņu kļūdām, tu mazāk tās pieļausi pats, un tavs ceļojums būs daudz patīkamāks.

Auns

Visiem laiku pa laikam gadās kļūdīties, un tu neesi izņēmums. Ja tu šodien pieļausi kļūdainu lēmumu – un, ļoti iespējams, tas notiks – necenties to noliegt. Pieņem savu kļūdu, lai varētu visu vērst par labu. Ar to vien tu jau atšķirsies no cilvēku pūļa.

Vērsis

Tava pašpārliecinātība šobrīd ir nenoliedzama, bet tev joprojām ir nepatīkama sajūta, ka viss var sabrukt jebkurā brīdī. Neuztraucies, tas nenotiks, bet tā varētu būt tava intuīcija, kas mēģina tev kaut ko pateikt. Kas tas varētu būt?

Dvīņi

Šis ir piemērots laiks, lai atskatītos uz iepriekšējiem 12 mēnešiem un mācītos gan no panākumiem, gan neveiksmēm. Visticamāk, pirmais ir pārsvarā pret otro ar attiecību vismaz trīs pret vienu, tāpēc pasmaidi, nākotne solās būt vēl spožāka!

Vēzis

Kāds, kurš parasti ir atvērts pret tevi, šodien bez acīmredzama iemesla būs noslēpumains, bet neņem to pie sirds, jo mazticams, ka tam ir saistība ar tevi personīgi. Jau drīz viss būs atgriezies ierastajās sliedēs.

Lauva

Kāds, kurš uzskata, ka var izmantot tavu uzticīgo dabu savā labā, drīz gūs mācību, ka tevi nevar tik viegli apmuļķot. Tu vari būt paļāvīgs, bet tu noteikti neesi stulbs, un viņi to šodien uzzinās par dārgu cenu.

Jaunava

Ja tava intuīcija mudina tevi rīkoties saskaņā ar noteiktu rīcības plānu, tad dari tā, pat ja visi citi uzskata, ka tu esi traks. Kad tā mazā balstiņa tavā galvā sāk runāt, tev patiešām ir jāieklausās – un jāizver ausis visam citam.

Svari

Ja tu šodien kādam palūgsi pakalpojumu, visticamāk, viņi vēlēsies tev palīdzēt. Taču, negaidi, ka to saņemsi par brīvu – tev būs jāizdara kaut kas arī viņu labā. Vispirms noskaidro, kas tas ir.

Skorpions

Kaut kāda veida personīgas problēmas šobrīd izskatās daudz lielākas nekā tās ir patiesībā, tāpēc labāk būtu nogaidīt pirms pieņem kādu svarīgu lēmumu. Visticamāk, viss ir kārtībā un nav nepieciešamas izmaiņas.

Strēlnieks

Tev ir tik daudz darāmā, bet laiks ir ierobežots, tāpēc neiznieko ne sekundi uz lietām, kuras nav saistītas ar tavām ilgtermiņa ambīcijām. Un neuztraucies, ja turpmākās diennakts laikā uzkāp kādam uz kājām – tu vienmēr vari atvainoties vēlāk.

Mežāzis

Šodien uzņemies iniciatīvu, ja tavs nolūks ir pašam paņemt to, ko vēlies, nevis gaidīt, kamēr citi tev to pasniegs. Saules atrašanās Vērsī visu padara iespējamu, tāpēc nav attaisnojuma, lai samierinātos ar otro labāko iznākumu. Tiecies pēc zelta nevis bronzas!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Neesi pārsteigts, ja šodien tavs garastāvoklis ir mainīgs, pat ja šobrīd lielākā daļa lietu tavā dzīvē virzās pēc plāna. Jau drīz tu būsi atpakaļ savā labākajā formā – dzīvespriecīgs, mīlošs un vienmēr smejošs par dzīves absurdumu.

Zivis

Tev nav jāsatriec sāncenši, līdz viņi padodas, vismaz ne tagad, kad tavas spēja atrast pareizos vārdus liks viņiem darīt visu, ko tu vēlēsies. Vai tavi vārdi ir patiesi un no sirds, protams, ir pavisam cits jautājums.

LA.lv