Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21.novembrim. Taupi spēkus, saudzē veselību! 0

Foto – Fotolia

Auns
Auniem šodien nāksies taupīt spēkus. Pastāv varbūtība, ka sastrīdēsieties ar kolēģiem un pat ar priekšniecību. Pacentieties saglabāt mieru un nenokaitējiet atmosfēru. Turklāt mēģiniet šodien pasaudzēt savu veselību; pastāv iespēja, ka saasināsies senas slimības. Neaizdodiet naudu – visticamāk, jums to vienkārši neatdos.

Vērsis
Jūsu plāni solās īstenoties tikai tajā gadījumā, ja jūs nevienam par tiem nestāstīsiet. Vairākus šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida patīkamas un lietderīgas iepazīšanās. Pamēģiniet šodien uzlabot attiecības ar tuviniekiem un radiniekiem. Nevajag nodarboties ar pašārstēšanos.

Dvīņi
Labs noskaņojums un fiziskie vingrinājumi jums šodien palīdzēs tikt galā ar visām problēmām un grūtībām. Daudz laika prasīs bērni, bet tieši šodien jūs varēsiet ar viņiem izrunāties no sirds. Vakaru labāk pavadīt ģimenes lokā vai sēžot dīvānā un lasot grāmatu.

Vēzis
Vairāki šīs zīmes pārstāvji var saņemt ziņu no tāliem radiniekiem, ar kuriem sen nav redzējušies. Šodien vajag atturēties no svarīgiem pirkumiem, jo tie var izrādīties neveiksmīgi. Ja ir iespēja, vislabāk šo dienu veltīt ģimenei un pašiem tuvākajiem.

Lauva
Vīriešiem Lauvām šī diena var būt ne tikai kritiska, bet arī bīstama. Jūsu veselība var krasi pasliktināties; pastāv arī iespēja gūt dažāda veida traumas. Pacentieties šodien nedoties pastaigā vienatnē, kā arī izvairīties no ātras braukšanas, kas var radīt nevajadzīgu risku. Sievietēm Lauvām šī diena arī nebūs viegla, viņām ir gaidāmi sarežģījumi personīgajā dzīvē. Pamēģiniet mazāk sāpīgi reaģēt uz tuvinieku kritiskajām piezīmēm.

Jaunava
Šīs zīmes pārstāvjus gaida panākumi personīgajā dzīvē, taču jums neliks mieru materiālie jautājumi. Šodien pacentieties nedot padomus saviem tuviniekiem un nebāzt savu degunu viņu dzīvē. Neņemiet kredītus un neveiciet dārgus pirkumus. Atturieties šodien no visa, kas var kaitēt organismam, īpaši no alkoholisko dzērienu lietošanas.

Svari
Šodien jums nekādā gadījumā nevajag atslābināties, pat tad, ja jūtat stingru pamatu zem kājām. Iespējams, šodien jums nāksies izdarīt grūtu izvēli. Taču vajag paļauties uz savu intuīciju. Nelietojiet alkoholu un treknu pārtiku; iespējama saindēšanās.

Skorpions
Jūs uz dzīvi raugāties it kā caur plīvuru. Jau sen pienācis laiks to noņemt un palūkoties uz dzīvi atvērtām acīm. Iespējams, tad jūs labāk sapratīsiet, kas notiek jums apkārt, bet galvenais, ko un kā darīt turpmāk. Lēmumu jebkurā gadījumā nāksies pieņemt jums pašam.

Strēlnieks
Šodien jums, iespējams, neizdosies izvairīties no nelielām nepatikšanām. Taču pacentieties aizstāvēt savu viedokli un nenododiet sevi. Ja jums šajā gadījumā izdosies atvairīt agresiju un skaidru skatu palūkoties uz dzīvi, uzvara jums ir garantēta. Un turpmāk uz ilgstošu laiku jūs nodrošināsiet sev mierīgu dzīvi.

Mežāzis
Nevajag atlikt svarīgas lietas, rīkojieties apņēmīgi un enerģiski, lai pēc tam nevajadzētu nožēlot zaudētu laiku. Iespējams paaugstinājums amatā ar nosacījumu, ja jūs izrādīsiet gudrību, izturību un diplomātiju. Turklāt pievērsiet uzmanību savam ķermenim – nopērciet abonementu uz sporta zāli vai vismaz sāciet no rītiem skriet.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Paredzama saspringta diena. Daudzas lietas nāksies sākt no baltas lapas. Šodien vislabāk rēķināties tikai ar saviem spēkiem. Dienas otrajā pusē iespējami negaidīti patīkami notikumi.

Zivis
Šī būs traka diena – raizes un apjukums no paša rīta var izsist jūs no sliedēm. Taču, ja jūs nomierināsieties, izplānosiet savas darbības un stingri sekosiet plānam, tad līdz vakaram visu paspēsiet. Vakaru ieteicams pavadīt draugu un tuvinieku lokā.

Avots: “mlady.net”

LA.lv