×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
13. decembris, 2013
Drukāt

Horoskopi 16.12.2013. – 22.12.2013.

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Auns darītu labi, ja, ieraudzījis savā priekšā sienu, nemestos tai tūlīt virsū ar ragiem, bet pacenstos atrast tajā kādas durtiņas… Daudzās lietās šonedēļ vairāk būs vajadzīga pacietība un izmanība, nevis tikai drosme un uzņēmība. Starp citu, dažas problēmas šonedēļ atrisināsies pašas no sevis.

Vērsis | Šonedēļ nāksies cīnīties ar paša pesimismu, neuzņēmību un slinkumu. Lai tiktu galā ar kādu problēmu, nāksies uz dažām lietām paraudzīties ar drusku plašāku skatu nekā parasti. Gudri darīs tie Vērši, kuri nemeklēs tūlītēju izdevīgumu, bet pacentīsies rast problēmām risinājumu ilgtermiņā.

Dvīņi | Piemērots laiks sākt ko jaunu. Planētas labvēlīgas jaunām idejām, nodomiem un plāniem, taču to realizēšanu nedrīkst sasteigt. Jāizvairās izšķiest enerģiju sīkumos. Attiecībās ar sirdij tuviem cilvēkiem zvaigznes sola visu to labāko, toties darba lietās ar daudz ko būs jātiek galā pašam.

Vēzis | Labvēlīgs laiks sarežģītu problēmu risināšanai un ilgtermiņa plānu piepildīšanai. Svarīgi prast pārliecināt oponentus un rast kompromisu, nevis uzspiest ar spēku savu redzējumu. Planētas nedaudz noskaņo uz depresiju, tādēļ pat gluži labi panākumi var šķist nepietiekami.

Lauva | Planētas rosina uz jauniem iespaidiem, kontaktiem, izdevībām, tomēr labi darīs tie Lauvas, kuri, pirms ķersies pie kā jauna, rūpīgi apsvērs visus par un pret. Zvaigžņu izvietojums rosina arī zināmu nervozitāti, tādēļ svarīgi visās lietās saglabāt vēsu prātu.

Jaunava | Piemērots laiks sākt realizēt jau agrāk izlolotus plānus. Var gadīties, ka no Jaunavas gaidīs padomu kādā lietā, kurā viņa nav gluži kompetenta. Pareizākais šādā situācijā – ieteikt kādu labāku padomdevēju. Un nevajag visu ņemt par daudz nopietni.

Svari | Laiks aktīvai darbībai, taču svarīgi arī nepārsteigties un visu kārtīgi apdomāt. Apspriedēm un sanāksmēm ne pārāk labvēlīgs laiks – šonedēļ panākt kompromisus nebūs viegli. Svarīgi nepieņemt vēlamo par esošo un nelūkoties uz pasauli caur rožainām brillēm.

Skorpions | Planētas labvēlīgas, lai virzītos uz priekšu un realizētu nodomāto, taču, lai tas notiktu, nāksies krietni pastrādāt. Piemērots laiks arī atbalsta meklējumiem saviem plāniem un idejām. Izklaidei pārāk daudz laika veltīt nevajadzētu – tā var palaist garām ko visai svarīgu.

Strēlnieks | Planētas labvēlīgas grūtu un sarežģītu problēmu risināšanai un tālejošu plānu realizācijai. Darījumiem un ienākumu vairošanai piemērots laiks, taču pareizi rīkosies tie šīs zīmes pārstāvji, kuri visās situācijās tieksies ne tikai pēc sava labuma. Uz domubiedru un draugu palīdzību paļauties varēs.

Mežāzis | Šonedēļ labāk būt nedaudz konservatīvam, visās lietās pēc iespējas turēties pie iepriekš noteiktā plāna un nepaļauties slinkumam, tad arī panākumi neizpaliks. Spējas pārliecināt citus labākas nekā parasti, taču jāizvairās no savu uzskatu un idejas vienkāršas uzspiešanas. Svarīgi iedziļināties lietu patiesajā būtībā.

Ūdensvīrs | Atliek turēties pie jau noteiktā plāna, un tad nedēļas beigās, kaut arī izpaudīsies nogurums, padarītais viesīs apmierinājumu. Ja vien iespējams, visās lietās labāk turēties pie jau zināmiem un pārbaudītiem risinājumiem. Brīvdienas labāk pavadīt kopā ar tiem, kas sirdij tuvi.

Zivis | Pūliņi citu labā nesīs labumu arī pašam. Šobrīd labāk turēties pie jau zināmiem risinājumiem, nevis bez vajadzības meklēt ko jaunu. Neskatoties uz aizņemtību, nevajadzētu aizmirst par saviem mīļajiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+