Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.11.2017. – 19.11.2017. 16

Foto – AFP/LETA

Auns | Profesionālajā darbībā laiks plānveidīgam un cītīgam darbam. Tā kā darāmā būs daudz, ieteicams paļauties ne tikai uz paša spēkiem, bet pacensties organizēt arī citu darbu. Brīvajā laikā neļauties acumirkļa impulsiem un iegribām.

Vērsis | Viņš dzīvo pats un ļauj arī citiem dzīvot. Viņa optimisms un dzīvesprieks iedvesmo citus ne tikai atpūtai, bet arī darbam. Tomēr labāk nebūt tik bezrūpīgam un kaut drusku vairāk pievērsties arī paša darāmajiem darbiem. Naudas lietās labāk būt taupīgam.

Dvīņi | Piemērots laiks sadarbības partneru meklējumiem, savu darbu, sasniegumu un arī nākotnes plānu prezentēšanai. Veiksies arī pieredzes apmaiņa un kolektīvi darāmie darbi. Jāsargās no nevajadzīgas virspusības un izklaidības.

Vēzis | Daudz labu un noderīgu ideju, kas var nest labumu ne tikai pašam, bet arī apkārtējiem. To realizācijai tomēr būs nepieciešama pacietība un plānveidīga rīcība, tādēļ jāizvairās no steigas un vēlmes gūt panākumus tūlīt un par katru cenu.

Lauva | Lai gūtu panākumus, svarīgi parādīt iniciatīvu īstajā vietā un laikā un neizrādīt to brīžos, kad tas galīgi nav vēlams. Sevišķi no pārsteidzīgas rīcības jāsargās visā, kas sistās ar attiecībām ģimenē, draudzību un mīlestību. Un nevajadzētu ķerties pie visa uzreiz.

Jaunava | Piemērots laiks jaunu un noderīgu pazīšanos meklējumiem, jaunai draudzībai un lietišķajiem kontaktiem. Darba lietās svarīgi rīkoties ātri un izlēmīgi, bet bez liekas steigas un neiedziļināšanās problēmu būtībā.

Svari | Planētas rosina uz aktīvu un izlēmīgu rīcību, un tā nesīs augļus. Tomēr būtu labi, ja šī rīcība nebūtu pārmēru aktīva un izlēmīga, bet būtu arī kaut nedaudz apdomīga. Gudrāk darīs tie Svari, kuri tā vietā, lai izrīkotu citus, pacentīsies vairāk darīt paši.

Skorpions | Ieteicams šo nedēļu izmantot, lai iedziļinātos lietu būtībā un gūtu jaunas atziņas. Labāk veiksies ar galvu, nevis ar rokām darāmie darbi. Brīvo laiku vislabāk pavadīt ar tiem, kas sirdij tuvi un dārgi – jūs viņiem esat vajadzīgs.

Strēlnieks | Aizņemts un nevaļīgs laiks. Apstākļi rosina uz cītīgu darbu, un tajā pašā laikā jāpaspēj satikt draugus, atbildēt uz vēstulēm un telefona zvaniem, nepalaist garām izdevību dibināt kādu vērtīgu pazīšanos.

Mežāzis | Daudzās lietās būs nepieciešama, pacietība, savaldība un apdomība. Tas nebūs viegli, taču ir vērts pacensties – tikai šīs īpašības vedīs pie rezultāta. Sarežģītās situācijās draugu padoms būs noderīgs. Svētku laiks labvēlīgs pārdomām.

Ūdensvīrs | Mierīgs laiks bez sevišķiem notikumiem, ko vislabāk izmantot plānveidīgai jau iesākto darbu turpināšanai un pabeigšanai. Mīlestībā un personiskajā dzīvē labāk turēties pie tā, kas jau ir. Pārdomas par dzīves jēgu nāks par labu.

Zivis | Intuīcija spēcīgāka nekā parasti, un tas var palīdzēt ieraudzīt dažas lietas no pavisam negaidītas puses. Profesionālajā darbībā laiks labvēlīgs darbu plānošanai un lēmumu pieņemšanai, bet svinamajās dienās ieteicams ļauties svētku noskaņojumam.

LA.lv

Par svarīgo